La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 894 Culés

9

Lewandowski na przestrzeni całej kariery > Suarez na przestrzeni całej kariery

64

@MesQueUnClub96 widzę, że z kolegi niezły żartowniś

9

55

@MesQueUnClub96 Suarez na przestrzeni całej kariery > Lewandowski na przestrzeni całej kariery

Zamykam

5

@MesQueUnClub96 Chyba dla Ciebie.

14

@MesQueUnClub96 sorry ale Suarez.

3

@MesQueUnClub96 Pełna zgoda

29

@MesQueUnClub96 Lewy aktualnie > Suarez aktualnie
Cała kariera Lewy trochę jednak < cała kariera Suareza
Prime Lewego < Prime Suareza

8

@MesQueUnClub96 Lewy może Suarezowi buty nosić.

2

5

@MesQueUnClub96 cieżko powiedzieć
ale na pewno prime suerez> prime lewy

2

@MesQueUnClub96 na ten moment na pewno Suarez jednak Lewy jak pogra ten 2-3 lata na światowym poziomie i wpadnie mu kolejna LM to wtedy stawiałbym wyżej Lewego. Czas pokaże.

3

@AlexDark00 Gruba przesada kolego , aż takiej przepaści to nie ma . Lewy gra również od czasów borussi świetnie . Pzdr

0

@AleksanderFCB Świetnie to nie poziom, który trzyma Suarez od gry w Liverpoolu, albo nawet wcześniej.

2

@AlexDark00 Ale Suarez już nie trzyma tego swietnego poziomu.Mocno obnizył loty.Przez ostatnie dwa sezony Lewy strzelił +100 bramek gdzie Suarez ledwo 50.

0

@Encore no właśnie lewy ma ostatnie 2 sezony dobre, popatrz ile takich miał Suarez.

2

@AlexDark00 Podobnie to wygląda.Obecnie nawet patrząc na cała kariere Suarez ma mniej bramek a jest 2 lata starszy.Do tego w LM 3 razy mniej ma od Lewego 70>25

0

@AlexDark00 Więc twierdzisz że Lewy poziomu nie trzyma ? . Jak dla mie trzyma " poziom " i jestem przekonany że będzie trzymał poziom podkteślę ŚWIETNY , no chyba że się roztyje w co nie wierze z jego profesjonalnym podejściem do piłki nożnej .

0

@Encore Porównaj ligi i kluby, w których grają i grali, a także liczbę asyst i innych statystyk wewnętrznych.

1

@AlexDark00 No i najwazniejsze.Lewy został najlepszym piłkarzem roku 2020 przez FIFA a to jest wybitne osiagniecie być najlepszym w erze Leo i Cristiano.

4

@Encore W erze Messiego i Ronaldo XD? Chyba u schyłku ich kariery. W erze Messiego i Ronaldo Suarez wygrał 2 ZB w czym jeden w średnim Liverpoolu.

0

@AlexDark00 Messi i Ronaldo są wciąż topowymi piłkarzami czy chcesz tego czy nie.

0

@Encore Ale nie grają na poziomie na jakim grali 2-3 lata temu... Ty widzisz co piszesz? Chcesz taśmę, bo ci się coś odkleiło xD

0

@Encore Jeszcze napisz, że lewy >Messi pod względem całej kariery xD

8

@AlexDark00 Nie wiem ale przeglądając wszystkie komentarze twoje na temat Lewego to wychodzi że to jakiś ogórek co strzela 5 bramek co sezon i nic nie potrafi sam zrobić.Mega to jest słabe z twojej strony.Pozdrawiam.

2

@AlexDark00 czy ty musisz najeżdżać na każdego z kim się nie zgadzasz?! Ma swoje zdanie, dyskutujcie ale najazdy personalne są na poziomie podstawówki.

1

@Encore Nie, ale pisanie że Lewy >Suarez to idiotyzm, nigdzie nie napisałem, że Polak to jakiś cienias, ale nie jest to poziom Suareza.

0

@LUPR Człowiek się nie nauczy jeśli będziesz go głaskał nawet jak plecie głupoty.

0

@AlexDark00 Czemu kłamiesz jak przy każdej sytuacji próbujesz ośmieszyć Lewego?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-10231819#comment-10236275

0

@Encore No i gdzie napisałem, że strzela 5 bramek co sezon? Napisałem, że najczęściej strzela z 5 metra, co jest prawdą, a niektórzy go stawiają obok Messiego co jest idiotyzmem.

4

@AlexDark00 Napisałes że Lewy nigdy nie stał obok Suarez i się nie zblizy się do niego ?Widzisz już swoją głupotę czy zamierzasz udawać?

0

@AlexDark00 Oj dziecko a ty znowu swoje?Boli cie ze Polak jest wielki?Jakoe to typowe byc polaczkiem...

0

@WisniaKala Nie ma co zamykac,Lewy niszczy Suareza pod wzgledem bramek a tego oczekuje sie od napastnika.

0

@lukaszbarca15 Tak, boli mnie, że Polak jest wielki, ale chwalę Urugwajczyka i Argentyńczyka za ich dokonania w tym samym sporcie... Ma to sens.

0

@Encore No bo umiejętnościami nie stał, ale to nie oznacza, że wali 5 bramek na sezon xD

0

@AlexDark00 Oczywiście że stał umiętnościami.Za każdym razem starasz mu się umniejszać.Nie widzisz tego czy jesteś ślepy? Bo już sam nie wiem.

0

@Encore Nie umniejszam, stwierdzam fakt.

0

@AlexDark00 Jaki fakt?Lewy od 7 sezonów z rzędu strzela po 40 bramek +.Jest zaliczany do top3 napastników na świecie a w tamtym roku został nawet najlepszym piłkarzem.Przestań pisać głupoty i tyle bo to jest słabe.

0

@Encore No strzela w hegemonie swojej ligi, gdzie cała drużyna gra na niego. Popatrz na stricte umiejętności, bo Suarez poza samymi golami dawał też drużynie asysty i kreował akcje.

2

@AlexDark00 Napastnika ROZLICZA się z bramek.Fajnie ze potrafi kreować ale głównym zadaniem pozycji nr 9 jest strzelanie a w tym Lewandowski jest obecnie najlepszy na świecie.

4

@Encore Nie przetlumaczysz mu.Jak dorosnie to zrozumie.

0

@lukaszbarca15 Na tym już skończyłem.Już mi się nie chce.

0

@AlexDark00 Tak sobie wmawiaj.

1

@MesQueUnClub96 Aktorem lepszym był Suarez !!!

1

@lukaszbarca15 Pod względem bramek może i tak ale nie na przestrzeni całej kariery. Dla mnie Suarez > Lewy. Możesz mieć swoje zdanie ja mam swoje

1

@Encore Tylko Bundesliga a Primera Division to trochę dwa różne światy.

0

@WisniaKala A co niby przesądza o takim wyniku na korzyść Suareza?

1

@MesQueUnClub96 jahahahaha

1

@MesQueUnClub96 Lewandowski na przestrzeni całej kariery = Suarez na przestrzeni całej kariery. Jak uważałem zawsze Suareza za lepszego tak w ostatnim czasie Lewy się poprawił i uważam, że obaj są na podobnym poziomie pod względem osiągnięć. Przez ostatnie 2 lata Lewandowski był nawet dużo lepszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?