La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1382 Culés

5

Pomyśleć iż w pierwszym swoim sezonie w LL Modric został wybrany najgorszym transferem sezonu. Reszta jest już historia .

11

@Ghotti a w innym sezonie najlepszym piłkarzem świata :D to dopiero kpina

0

@Barca1922 to była najmniej zasłużona ZP w historii.

4

@Barca1922 No tak, wygrał LM i zajął 2 miejsce na mundialu. Kpina totalna

2

@masq dokładnie . Jak Xavi i Iniesta nie dostali to Modric nie zasłużył nawet w połowie jak oni

0

@Dundersztyc Xavi i Iniesta byli lepsi w każdym aspekcie gry plus wygrali znacznie więcej a nie dostali . Modric nie zasłużył jak oni nie dostali

0

@Dundersztyc a i pomijając już fakt że totalnym absurdem jest ze indywidualna nagroda przyznawana jest piłkarzowi z drużyny która wygra ligę mistrzów .

0

@Barca1922 Gdyby Ronaldo został w Realu, to Modric by w życiu tego nie wygrał. On będąc w lepszej formie niż w 2018 nie mieścił się do TOP 3.

1

@Barca1922 tylko wiesz, że Xavi i Iniesta nie dostali dlatego, że byli słabo, tylko dlatego, że grali z Messim. Messi całą śmietankę spił a moim zdaniem tamta dwójka również zasłużyła na ZP

0

@Dundersztyc a modric nie grał z Messim i Ronaldo ?

0

@Barca1922 kiedy miał grać z Messim? Z Ronaldo grał w LM ale z racji, że dodatkowo sukces na mundialu z Chorwacją osiągnął gdzie w drużynie nie miał Ronaldo (bo pewnie wtedy on spił by śmietankę) to przyznano mu.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?