La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1373 Culés

#Tiki-taka

Ousmane Dembélé zjawił się dziś w Ciutat Esportiva, aby przejść badania medyczne po odniesieniu kontuzji. [MD]

27

On tam już ze wszystkimi na Ty jest

3

3maj się Dembele ! Mam nadzieję że to nic poważnego i przedłuży kontrakt z Barceloną z obniżonymi zarobkami ;)

21

3

Cześć doktorku to znowu ja.

2

Przynajmniej nie ma już argumentów jeśli chodzi o podwyżkę przy nowej umówię. Akceptuje to co proponuje klub albo papapa :)

0

Złota karta stałego klienta... jeszcze trochę i będzie diamentowa!

1

@Coutinho007 wydaje mi się że @kaamil1910 ma w 100% rację - jeśli Dembele nie podpisze z Barceloną nowego kontraktu to Barcelona wyda kilkanaście milionów euro na odszkodowanie za zerwanie kontraktu pod koniec okienka. Jak Dembele podpisze nowy kontrakt to Barcelona wyda kilkanaście milionów za nowy kontrakt, ale obniży mocno poziom płacowy niższą pensją oraz będzie miała możliwość go sprzedania jak stanie na nogach i to nalepszych warunkach dzięki niższej pensji.

1

@JarekS Najlepiej oddać wszystkich za darmo i zaoszczędzić na Pensjach ;)

0

@JarekS I powiedz ile mamy się z nim użerać jeszcze? 4 lata to za mało? Wiecznie kontuzje, problemy a jak już gra nie daje tego czego się od niego oczekuje i tak można jego pobyt tutaj podsumować przez te 4 lata w Barcy, aż jestem w szoku ile do niego mają cierpliwości bo to utrapienie a nie piłkarz.

0

@Coutinho007 czy mi się to podoba? NIE
czy chciałbym aby odszedł? TAK
Ale to nie ma znaczenia - liczy się kasa oraz limit płacowy - to jest teraz rzecz święta - nie ma 1% szans na sprzedaż, zatem nie ma nawet czego komentować - na wypożyczenie do końca kontraktu również nie ma szans ze względu na kontuzję. To czas męskich rozwiązań: wóz albo przewóz.

0

@kaamil1910 W jego wypadku to nawet było by lepsze rozwiązanie nikt go nie kupi, wiecznie się łamie a jak gra to irytuje. Ile on tu ma jeszcze na utrzymaniu klubu być? Kula u nogi to jest a nie wartość dodatnia tak samo Pjanic, Coutinho, Umtiti.

0

@JarekS Przy nim Marc Overmars to był okaz zdrowia, kończy mu się kontrakt i niech se idzie gdzie chce a nie kolejne lata na L4 bedzie nam tu siedział i se kabze nabijał...

« Powrót do wszystkich komentarzy