La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1318 Culés

#Tiki-taka

Agent Wijnalduma: Leo Messi był zachwycony możliwością przejścia Georginio do Barcelony. [Sport]

0

Ale tak się nie stanie
.

2

Przecież w Barcelonie nie mają tak poważnego projektu sportowego, to czym ten Messi się zachwycał. Było wiadome od razu, że mocarne PSG go ma... :)

9

Myślę, że Wijnaldum był bardziej zachwycony jak zobaczył kasę od PSG

3

Ale większy zachwyt Gigi miał nad kapusta.

0

Aguero mu ostudził ten ból

7

Szczerze, tak patrzę na niego jak gra na euro i jest świetny, z czasem żałuję że nie udało się go sprowadzić

0

Tera bedo razem plumkac w psg

1

Tak Leo pewnie nawet nie wie kto to jest ;)

2

@KrwawiaceoczyVEB myślę, że po półfinale z Live raczej go zapamiętał

0

@xparix ale wiesz ze to była ironia odnosząca się do smiesznosci wypowiedzi? :D

1

@Gonzo349 my zrobiliśmy co mogliśmy to już wybór zawodnika czy stawia na pieniądze czy na piłkę

0

I po co komu ta wiedza? "Otoczenie" czarnego pewnie się teraz brandzluje że Messi chciał z nim grać. Skończ waść - już sie nachapalicie więcej szumu nie trzeba robić

1

Jeżeli ma być rewolucja to powinniśmy skupić się nadal na odmładzaniu sukcesywnym kadry. Wijnaldum jest świetny to fakt ale też ma 30 lat. Mamy Pedriego, DeJonga, potrzebujemy jeszcze kogoś młodego do 24 lat kto będzie robił różnicę i rozwijał się z roku na rok. Tylko w taki sposób będziemy w stanie stworzyć kolejny dream team. Dałbym szansę Moribie, chłopak ma papiery.

0

Bo Messi potrzebuje w drużynie kogoś kto będzie biegał i odwalał za niego czarną robotę.
Mało tego że Wijnaldum jest wszędzie na boisku, to potrafi wejść do ofensywy z głębi pola, a Messi zawsze widzi tam dużo przestrzeni na wyłożenie piłki.

Szkoła, bo z Wijnaldumem, De Jongiem i Pedrim, nsza pomoc na pewno byłaby nsjlepsza w lidze, a i na tle innych, najlepszych drużyn z Europy też byśmy wyglądali całkiem fajnie. Chociaż w tej drugiej linii.

0

@Meskalina no i coz z tego ze zobaczyl taka kase ? Na obecna chwile wybral lepszy klub z lepszym projektem i pieniedzmi, bylo do przewidzenia ze nie kazdy tu dojdzie o ktorych byla mowa

« Powrót do wszystkich komentarzy