La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 999 Culés

0

Jeśli kupimy jeszcze jednego pomocnika (czego ponoc domaga sie Koeman) przyjdzie Depay , jest Aguero to gdzie widzicie miejsce dla Griezmanna ?

21

@Cwaniak4 Nie widzę dla niego miejsca niezależne od tego czy kupimy pomocnika czy też nie.

20

@Cwaniak4 W innym klubie.

21

@arraco tak sprzedaj Griezmana i kup byle kogo, byle nie Griezmana. Dyskusja na poziomie na co nam stary łajnaldum, a teraz płacz dlaczego go puścili do PSG

0

@SeWo77 no to na jakiej pozycji ma on grac?

6

@SeWo77 Tylko, że Griezmann już od 2 lat u nas jest i widać, że nie pasuje, tymbardziej, że to pozycja Leo a co do tego kogo "Kupimy" to przyjdzie Depay, który moim zdajiem jest bardziej Barcelońskim zawodnikiem.

0

@amanter Na 10 =]

1

@Cwaniak4 problem jest za 2 lata odejść może
Messi, Aguero, Trincao, Griezman,Dembele, Depay,Teraz Martin , konrad w zasadzie zostajemy z Fatim nie wiem co z Collado

25

@Coutinho007 20 bramek i 12 asyst - dla mnie to nie są staty kogoś kto ewidentnie nie pasuje do klubu.

3

@Yoshi94 I 0 bramek 0 asyst z rywalami z Topu przez cały sezon. Griezmann to pozycja Messiego i nie pasuje ogólnie jakoś do Barcy swoim stylem gry. Na skrzydło i na 9 pasuje jak pięść do oka a na 10 gra Leo.

9

@Cwaniak4 na liście transferowej

5

@Coutinho007 a ile vs topu strzelił Leo? Jedna vs PSG? To też powinniśmy go sprzedać.

9

@Ghotti 2 z PSG, 1 z Juventusem ale nie mowa teraz o Leo, poza tym Leo nie tylko strzela bramki i asystuje ale również tworzy mnóstwo okazji, jest najlepszym dryblerem i robi jednak różnice.

0

@Cwaniak4 Kupimy? Dobre sobie. Póki co to nawet za darmo nie bardzo się do nas garną.

1

@Cwaniak4 Wciąż nie mamy napastnika, Griezmann musi zostać, dopóki nie sprowadzimy kogoś.

2

@Coutinho007 a ja Ci za to powiem, że to głównie dzięki niemu i Dembele zdobyliśmy PK w zeszłym sezonie.
Każdy medal ma dwie strony, tak samo można powiedzieć o Leo, że najwięcej traci, rzadko uczestniczy w prze obronnej i oddaje pewnie podobną ilość strzałów co reszta drużyny razem wzięta.
Skoro nie pasuje to Depay pewnie zajmie jego miejsce bez problemu.

1

@Cwaniak4 Nie wiem bo Aguero ma poważne problemy ze zdrowiem a Depay może nie wypalić więc istnieje możliwość że to Antek będzie grał. Zresztą reszta konkurencji też nie powala, Fati zdrowotnie też nie wiadomo, Dembele pod tym względem lepszy rok tyle że forma słaba a problemy zdrowotne mogą wrócić no i Messi przypominam 34 lata no i jeszcze nie przedłużył jeśli jestem na czasie.

1

@Gall tylko że przy takim gdybaniu to równie dobrze Griez może kompletnie nic nie grać w przyszłym sezonie, a teraz jest raczej ostatni czas żeby odzyskać za niego jakieś sensowne pieniądze, za parę lat będzie z nim taki sam problem jak z Cou i Dembele

1

@Cwaniak4 w Juventusie

1

@SeWo77 Nigdzie nie napisałem, żeby kupić byle kogo i nie płaczę po żadnym Wajlandumie. Nie mieszaj ze mną swoich urojeń.

1

@SeWo77 dokładnie. Kun jeszcze nic dla nas nie strzelił a Depay nawet jeszcze nie jest potwierdzony ale wszyscy wyrzucają drugiego strzelca poprzedniego sezonu który mnóstwo razy ratował nam dupsko jak w PK czy też otwierał wynik (strzelał bramkę na remis) w ważnym meczu

2

@Yoshi94 Ponieważ Barcelona gra bardziej technicznie, dominując technicznie rywala niż fizycznie, potrzebuje piłkarzy ofensywnych potrafiących wygrywać pojedynki i kreujących dryblingiem okazje. Griezzman tego nie posiada. A ponieważ nie posiada tego także pomoc, musimy mieć napastników z takimi cechami aby wygrywać z najlepszymi. Zobacz na historie jacy piłkarze się w tej kontynuacji myśli Cryuffa odnajdywali. Griezzman może nabić i 30 goli, ale z topowym zespołem nie pokaże nic, bo tam ustawienie w defensywie będzie świetne i zostają pojedynki 1 vs 1 i rozrywanie szyków kreatywnością.

1

@Coutinho007 Jak wyglądają statystyki Messiego z rywalami z Topu w La lidze? Z Sevilla na wyjeździe gol + asysta i z Villarealem u siebie gol + asysta. Brak gola i asysty w obu meczach z Realem i Atletico, z Sevillą na Camp Nou, z Villarealem na wyjeździe. Także też bez szału. A chyba nikt nie kwestionuje, że jest geniuszem. W statystykach Antoine jest 2 najlepszym piłkarzem Barcy zeszłego sezonu, takie są fakty. Nie jestem jego fanem, wg mnie w ogóle nie pasuje, ale znów nie róbmy z niego nieudacznika :)

0

@Yoshi94 No w CDR nie można mieć do nich zastrzeżeń ale w La Liga i CL to dali ciała oboje.

0

@Bogan Porównaj sobie staty Messiego w liczbie wygranych pojedynków, stworzonych okazji, dryblingów, kluczowych podań do Griezmanna i Dembele tam masz czarno na białym jak Panda deklasacje miedzy nimi i nawet razem wzięci nie mają takich statystyk jak Leo.

0

@Rewolucja123 Tylko, że on też nie jest ani napastnikiem, ani skrzydlowym i jest jeszcze Leo. Na skrzydle bedzie Depay czy Dembuś czy Fati, na 9 Kuna masz i ewentualnie Leo na F9, na PS Dembusia i Trincao ewentualnie Leo. Gdzie tu miejsce dla wolnego Elektronu numer 2 jakim jest Antoś? Na F9 jedynie albo jako drugi napastnik obok Leo lub Depaya czy Ansu tak to widzę.

0

@koziar Pomoc akurat mamy. De Jong strasznie dużo drybluje i toczy pojedynków.

0

@Coutinho007 A no tutaj pełna zgoda. Ale poza Messim pod tym kątem jest bardzo słabo i Antoine jakoś jeszcze tymi liczbami coś sie broni. Dembele ma bardzo słabe statystyki, mimo że zdrowie w końcu mu dopisało. Dla mnie obaj powinni poszukać nowych klubów. Pytanie tylko kto w ich miejsce i czy będą chętni.

0

@Coutinho007 Ale zdobył jakoś te 20 goli, a wcześniej 16, to jest gwarancją minimum 15 bramek. Nie to co w porównaniu Kun, który leczy się 2 sezony przez pół danego conajmniej i kolejne pół formy szuka. Dembele, które nie daje wiele, to zostajesz z Depayem, Leo, Trincao, który szans nie dostaje w 1 za wielu. Fati niewiadoma. Czyli 2 pewniaków, chociaż w sumie niewiadomo jak z tym Depayem będzie też, czy da radę, czy nie.

0

@Rewolucja123 No masz jeszcze Depaya, który też jakieś liczby zapewni, z pewnością lepsze od Dembele i Coutinho

0

@Coutinho007 Frenkie drybluje, ale nie wynikają z tego sytuacje w Barcelonie póki co. Ma średnio 1.3 kluczowego podania na mecz czyli gdzieś 2 razy mniej niż Xavi czy Iniesta w latach 2008-2012.

0

@koziar Wyprowadzając piłkę z naszej połowy i repki Oranje kiedy włącza turbo i mknie jak TGV przez pół boiska drybluje więc robi tym samym przewage i jednak są jakieś z tego jak widać korzyści o czym przekonaliśmy się wiele razy podczas sezonu np z Bilbao w finale CDR czy z Elche 2 razy.

0

@Rewolucja123 szkoda tylko że ten Griezmann robi liczby z outsiderami ligi gdzie wygrywamy po 4-0 czy 6-1, a w ważnych meczach go nie ma. Zobacz na takiego Modricia liczby słabe ale jaki wpływ ma na grę śmietan.

0

@Ryoumen Z nimi też trzeba umieć strzelać. W tym sezonie w ważnych trochę średnio, z Realem w obu z ławki, w PK kluczowy, z PSG rewanż świetny, z Juve dobry 1 mecz. Stat nie wykręcił, ale forma taka no w kratkę.

0

@Explode No ok tylko że zdrowotne gdybanie przy Aguero Fatim i Dembele jest uprawnione, a to czy Depay odpali to też 50:50

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?