La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1540 Culés

#Tiki-taka

Gerard Deulofeu o Sergim Barjuanie: Mam z nim dobre wspomnienia. Jest bardzo radosny i pozytywny. Wywarł na mnie bardzo dobre wrażenie. [@totcosta]

0

Zapyli się go o opinie jakby u Nas jeszcze się miał liczył xD

3

Radosny Pan, super nowina.

1

Serio? Trzeba było zamieścić newsa z którego dowiadujemy się, że piłkarz który nie odegrał większej roli w tym klubie, mówi o trenerze rezerw, że jest radosny i pozytywny? :-D

0

Branie trenera do rezerw tylko z tego powodu, że jest naszym byłym graczem to nie jest dobre rozwiązanie.

0

@Maker0 Tymczasem Xavi

0

@korolocik do Xaviego to jest daleka droga, myślę, że zanim do nas trafi, to będzie trenował jakiś klub w Europie. Z Xavim będzie jedna szansa albo się uda, albo będzie mega niewypał. On sam o tym wie i nie spieszy się z przybyciem. I bardzo dobrze.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?