La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1305 Culés

100

Ogólnie to co zrobił Ronaldo to trochę buractwo. Firma ładuje potężny hajs w turniej, umieszcza swoją butelkę na stoliku, ta po prostu stoi, nikt nie kazał mu tego pić czy zachwalać, a ten usuwa ją z kadru. Po co. Bez takich sponsorów by nie zarabiał tyle ile zarabia.

0

@Aqualitek jak mu coca cola da teraz wielomilionowy kontrakt to obie strony skorzystaja

73

@Aqualitek dlatego dla mnie zawsze to będzie burak, którego dziecinne zachowania przykrywają umiejętności piłkarskie.

5

@Aqualitek dokładnie. Jakos nigdy wcześniej mu nie przeszkadzało to xD

14

@Aqualitek E tam, mi się to podobało akurat i już mniejsza, czy to była cola czy byłby to nie wiem samsung. Ja zawsze lubiłem, jak ktoś zachowa się trochę nie tak jak teoretycznie "wypada" w mainstreamowych sytuacjach.

61

@Aqualitek jakby to Messi zrobił: ale to jest chłopak, popiera sportowy tryb życia czynami a nie zdjeciami jak Krystyna, patrz i ucz się Ronaldo.....xd żałosne jest tu ciągle to wciskanie jemu

1

@Aqualitek trzeba zadać sobie pytanie czy na jego miejscu byście zrobili to samo? Ja bym coli nie odsuwał bo co jakiś czas lubię do obiadu sobie wypić, i raczej nie jestem hipokrytom, ale gdybym był przeciwnikiem coli, zarabiałbym tysiące w godzinę, to dlaczego w sumie nie miałbym młodym „pokazać” zdrowy tryb życia. Tym bardziej ze na 90% zawodnicy nawet nie powąchają pieniędzy od coli, a wszystko zgarnie uefa.

1

@FCB24 przeciez wszedzie mowi sie jak to ronaldo popiera sportowy tryb zycia :P

58

@FCB24 Ale czy Messi się tak zachowuje? Nigdy nie robił czegoś na pokaz czy to podczas wywiadów czy też na konferencji prasowej. Ronaldo od lat próbuje robić z siebie błazna więc nic dziwnego, że się mu obrywa.

40

@FCB24 Kiedyś nie przeszkadzało mu reklamować Coca Coli.
https://m.youtube.com/watch?v=ssLdptnMAUM
Hipokryzja.

21

@FCB24 jakby, jakby, jakby. Messi nie urządza takich żałosnych przedstawień pod publiczkę, nie pajacuje jak strzeli bramkę, nie musi rozgłaszać ile przelał na chore dzieci w TV itp itd. To jest ta różnica. Ronaldo jest sztuczny i taki już zejdzie z tego świata. Piłkarsko nie ma podjazdu do Messiego, ale zachowaniem jeszcze dalej.

0

@tristan87 dostał teraz przelew od pepsi :)

0

@Chada Możliwe:)

9

@arasz1819 Kolego Ronaldo właśnie jest prawdziwy, a sztuczny, to jest Messi i jego szopki z reprezentacją (foch z odejściem po czym powrót "króla"), jaja w zeszłe lato, czy śmiechu warte wielokrotne napady adhd czy innej agresji w trakcie meczów.

8

@tristan87 Rok 2008, obecnie 2021. Przez 13 lat wydaje mi się, że człowiek potrafi zmienić.

13

@MeMyselfAndI Dobrze, że Ronaldo nigdy nie robił szopek. Jestem smutny itp.

30

@MeMyselfAndI Tobie przebywanie na słońcu nie jest wskazane.

19

@MeMyselfAndI napady agresji? Idz sobie przypomnij jak Cristiano popychał chamsko Guardiolę albo skopał piłkarza Cordoby w 2015 to może coś dotrze do głowy

1

@FCB24 Nie, nie byłoby tak. Jeżeli ktoś zapłacił za lokowanie produktu, to nie masz prawa tego ruszać. Niektórzy zachowują się jakby coca-cola była czymś złym, a to po prostu zwykły produkt, który w normalnych ilościach nie powoduje nic złego.

0

@FCBMati10 Kto jest fałszywie kreowany na good boya i potem ma takie z jednej strony przezabawne, z drugiej żałosne odpały podczas meczów?

0

@FCBMati10 nie chce bronić Ronaldo bo niejednokrotnie zachowywał się jak burak ale wypieranie agresji Messiego jest nie na miejscu, to Ty sobie przypomnij jego chamskie zachowania.

0

@MeMyselfAndI Jakie odpady? Kopnięcie piłki w trybuny?

29

@tristan87 Kibice Realu mówią o "agresji" Leo Messiego, gdzie ich wielki kapitan jest piłkarzem z największą liczbą czerwonych kartek czy też ich były piłkarz Pepe kopał leżącego piłkarza w barwach Realu. Takie brutalne zachowania piłkarzy Realu można wymienić, a w szczególności wejścia Ramosa, Pepe czy też Ronaldo, który lubił sobie kopać piłkarzy.

3

@BarcaInfo a można krytykować zachowanie Messiego i jednocześnie ganić zachowanie piłkarzy Realu? czy tak już nie można?

15

@MeMyselfAndI hehe, ale frustrat :]

1

@BarcaInfo Co Twój wpis ma oznaczać i co ma Ramos do tego? Mowa jest o tym, że Messi ma śmieszne napady i to, że Ronaldo też ma czy Pepe miał kiedyś nie niweluje w cudowny sposób miernych zachowań Messiego. To było w odpowiedzi do tekstów "napady agresji?", "Jakie odpady?". Ludzie muszą udawać, że tego nie wiedzą i nie pamiętają, inaczej jest to niewiarygodne.

2

@FCBMati10 To z Pepem nie było tak że Ronaldo chciał piłkę a ten mu zamiast ją dać to rzucił gdzie indziej a ten go lekko popchnął?

1

@Aqualitek a ja akurat bym pochwalil jego zachowanie, gdyby nie to, ze lata temu ciagnal hajs z reklam coca coli.

0

@sebo939 nie pamiętam dokładnie, Messi miał swoje za uszami ale Cristiano też miał swoje odpaly, poza tym przeglądając internet mam wrażenie ze Messiemu dostaje się bardziej ale to juz nie ma sensu się przekrzykiwać, taka moja obserwacja. Z drugiej strony nwm skąd @MeMyselfAndI wymyślił napady adhd u Messiego.

12

@MeMyselfAndI Ile tych napadow bylo przez 18 lat grania w Barcelonie? Dwa? Jeden z Yanga-Mbiwa i jedno kopniecie pilki w trybuny - co za pilkarski degenerat!

6

@Aqualitek Ronaldo pewnie na widok każdego cukru trafia szlag. Zadziałał impuls i tyle. Jakby wisiał za nim baner to pewnie nawet by go nie zauważył. Gość niesamowicie o siebie dba i gdyby nie to nie miałby nawet 1/5 hajsu co ma teraz. Kosztem czego? Owoców i warzyw? My opychający się chipsami i browarem nigdy tego nie zrozumiemy. Większość z nas nigdy też nie znajdzie też na tyle siły, żeby tak mocno o siebie zadbać. Dlatego żeby poczuć się lepiej robimy wjazd na autorytet, takie to polskie, takie to ludzkie. Fala hejtu za to, że typ odstawił colę, sami jesteście buraki.
Czy coca-cola straciła na czymś takim? Nieważne jak się mówi, ważne żeby się mówiło. I tyle w temacie, coca-cola zarobi na tej konferencji 100.000 razy lepiej niż jakby ta butelka tam do dzisiaj stała nieruszona. Ronaldo tylko przysługę im zrobił no ale wiadro pomyj trzeba wylać na chłopa.

0

@JimMorrisonFCB oj więcej tych napadów było ;)

0

@FCBMati10 Nie no Ronaldo miał więcej odpałów. Był taki okres że jak mu nie szło to nawet kibice Realu dostrzegali wszystkie jego wady (min. machanie łapami) które magicznie znikały jak wracał do formy. Ale tak to z nimi jest, potrafią nawet takiego Cristiano mieszać z błotem jak nie miał formy w Realu to czemu dziwi cie ich opinia że Messi ma napady adhd?

0

@arasz1819 O i to jest idealne podsumowanie różnicy między oboma piłkarzami. Dla Ronaldo ME to błogosławieństwo, że jeszcze ktoś będzie go pamiętał, bo zleciał do piwnicy w świecie futbolu a najlepszym przykładem jest to że Juventus chce się go pozbyć bo słaby

0

@Aqualitek A dzięki temu gestowi zarobi jeszcze więcej bo pozytywnie ulokuje swoją markę w oczach klientów.

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@tristan87 @BarcaInfo @FCBMati10 @arasz1819przecież ten @MeMyselfAndI to troll z fioletowej, co wy się spinacie i karmicie :D

4

@cyron1 "Dla Ronaldo ME to błogosławieństwo, że jeszcze ktoś będzie go pamiętał, bo zleciał do piwnicy w świecie futbolu"

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

ale masz bałagan pod kopułą, ło Panie.

0

@JimMorrisonFCB Jeszcze z naczelnym trębaczem Bilbao :P

0

@sebo939 Bo to jest nieprawda, jedyne co Messi ma jakieś związane ze zdrowiem to chyba jakis delikatny stopień autyzmu(?) A nie adhd

0

@Aqualitek Ronaldo dobrze zrobił, jak by dziennikarze widzieli jak on piję Pepsi czy Cole zaraz by zrobiły z tego aferę ale organizatorzy mogą promować i nikt im nic nie zrobi ...do CR7 dołączył się Pogba i mam nadzieję że będzie więcej takich piłkarzy :D

0

@Aqualitek No dobra, ale co się takiego stało? Jak o tym przeczytałem gdzieś, że coś takiego zrobił, to się tylko uśmiechnąłem i pomyślałem "A no spoko" i poszło w niepamięć. A tu już któryś post widzę na ten temat, ludzie to mają problemy i przemyślanie na takie błahe tematy. Burak nie burak, zrobił to i już.

1

@BarcaInfo Nie robił na pokaz? Miłość do klubu, a z drugiej strony potężny kontrakt, droga ta miłość. Nie raz fochy na Barcę i jakieś przedlużanie negocjacji. Fochy na reprezentację. To nie było na pokaz?

0

@Aqualitek A czego oczekiwać od buraka?

0

@Aqualitek debil

0

@FCB24 true. Messi niestety popiera raczej śmieciowe pepsi i chipsy, więc...

0

@Aqualitek Matka chodziła z nim do lekarza myślała że on chory, a on głupi.

0

@Aqualitek Zapominając na chwilę o CR7 i tym co zrobił - co sądzicie na temat tego, że Leo (autorytet ogromnej ilości dzieciaków, wszystkich w Arge chyba:), osoba podziwiana i naśladowana a jednocześnie SPORTOWIEC) - reklamuje Pepsi i chipsy? czyli syf odpowiedzialny w dużej za chorobę cywilizacyjną zwaną nadwagą przez którą rocznie umierają miliony ludzi. Słabe to? Czy olać temat?

0

@sylweste.r To nie ten "syf" jest za to odpowiedzialny, tylko ludzka chciwość. Jakby ludzie potrafili jeść i pić z umiarem, to nie byłoby problemu. Winny jest brak edukacji na ten temat i zwyczajna głupota. Jakby cukier i olej były same w sobie smaczniejsze, to też by jedli jak świnie kilogramami. W przypadku dzieci winni są rodzice, a nie to, że Leo reklamuje pepsi czy lays - to jego dodatkowa praca, dostaje za to pieniądze, nie reklamuje narkotyków czy innych używek.
Żeby nie było - sam lubię wypić colę, zjeść chipsy czy piwo, ale nie codziennie. Tak za dzieciaka, jak i teraz. Kiedyś pilnowali tego rodzice, teraz ja sam. I problemu z nadwagą nie mam.

0

@Aqualitek No oczywiście, że każdy jest wolnym człowiekiem (no chyba, że jest we więźniu...:)), ale jednak czym innym jest reklama butów sportowych albo wody, a czym innym napoju pełnego cukru, fajek czy wódy. Przy jego popularności mógłby reklamować przecież wszystko.
Ale ok, dzięki za odpowiedź, szanuję Twoje zdanie.

0

@FCB24 I kolejny ten sam użytkownik,który zjawia się gdy jest atak na Ronaldo,to w geście obrony portugalczyka,wspomina o Messim.

Takiego eksperta robisz z siebie na tej stronie,wielki uczynny kibicu a co krok się wywalasz na twarz.
Lista takich użytkowników tutaj jak ty tylko się wydłuża.

@Moderacja czy wkońcu zrobicie coś z użytkownikiem @MeMyselfAndI czy nadal będziecie zaniżać poziom tej strony białymi rycerzami...który na 1189 ma 1185 samej hipokryzji i plucia jadem?
Mozna tu wskazać innych użytkowników,którzy kibicują Realowi a nie są tak żałośni jak on.

3

@Aqualitek A ja mam dla niego wiecej szacunku zacto co zrobil.
Po pierwsze bylo to nieszablonowe, cos innego niz zwykle.
Po drugie ma racje. Cola to paskudztwo i lepiej pic wode.
Po trzecie, pewnie ma uraz bo jego syn to zlopie.

0

@PatrychoO burak czy nie, oddaje honorowo krew, wspiera wiele akcji charytatywnych, wiec lepszy taki burak niz przykladowo katolicy made by poland co klecza w kosciolach, a potem pluja jadem i mysla ze sa cudowni.

1

@MeMyselfAndI A CR to nie kreuje się na good boya?:D Czy tak się zmienił jak reklamuje fast fooda?

@sopelinho I dlatego reklamował Coca-Cole, chleb tostowy i KFC?

@sylweste.r A jak się zapatrujesz na to, że autorytet dzieci reklamuje/reklamował - słodki/gazowany napój(Coca Cola), fast fooda(KFC), sztuczne jedzenie czyli chleb tostowy?

0

@Szklaner wielu piłkarzy wspiera akvje charytatywne. A nie każdy zachowuje się jak pajac z ego w kosmosie.

1

@Aqualitek akurat dobrze zrobił... Według mnie po co promować coś co jest nie zdrowe w sporcie... To jest zaprzeczenie tego co sport ma promować... Dwa to bardzo dobrze zrobił bo troche utrze nosa kolejnej wielkiej korpo która rządzą światem.... W każdym już kurna jedzeniu masz chemię i nie można nic zjeść zdrowo... Nawet jeśli sobie wyhodujesz swoje w ogródku to i tak nie masz 100% pewności że to jedzenie jest bez chemii bo raz że pewne rośliny wymagają chemii aby urosły a dwa sama gleba, woda i powietrze są skażone...
ps. też go nie nawidzę za jego dziecinność ale to akurat pochwalam co zrobił!!!

0

@Bagsik88 Słabo. albo zmądrzał (to akurat pozytywne...) albo jest hipokrytą.

0

@Conradxc A kto o nim mówi? Zniknął we Włoszech, jego gra nic nie wnosi, nic nie dają jego bramki, ani mistrzostwa nie zdobył ani LM, ani nie czaruje, jest mało decydujący. Dlatego Juventus chce go kopnąć w dupę, bo takich jak on jest pełno ale za mniejszą kasę, a karniaki strzelać może nawet Szczęsny

0

@Aqualitek Nie wiesz co piszesz. Wreszcie ktoś wbrew wszystkim zrobił to co należało. Nie ma co promować gówna, którym co najwyżej możesz zastąpić WD 40 przy odkręcaniu śrób. Szkoda, że jest niewielu ludzi które dbają o zdrowie i nie boją się mówić prawdy, nawet niewygodnej.

0

@frogiee No tak, nie wiem co piszę… xD Firma wyłożyła hajs na promocję, a on bez żadnego pozwolenia usuwa ich produkt z kadru. To nie była prywatna konferencja Ronaldo, o to się rozchodzi.
A sama Coca-Cola Company robi akurat sporo dobrego na świecie, ale nie, cola zła bo ma cukier… litości.

0

@Aqualitek Pewnie nakrył jak syn po kryjomu pociąga z butelki i się ojciec lekko wkur...

1

@sylweste.r Jest hipokrytą.

0

@Aqualitek Jeżeli coca cola wykłada hajs jak piszesz to niech blater razem z ceferinem trzymają puszki podczas meczow to po pierwsze. Po drugie coca cola robi wiele dobrego tylko po to by tuszować to źle jak każde korpo. Nakarmi 2000 może 5000 dzieci. W Afryce a truje miliony na całym świecie i tu nie chodzi tylko o cukier. Poza tym owszem konferencja była pół prywatna. Ronaldo nie ma z nimi juz podpisanego żadnego kontraktu i nie musi zgadzać się na promowanie trucizny. Tak właśnie trucizny. Ja osobiście cieszę się że mój 10 letni syn to zobaczył. Jeśli kides będziesz miał dzieci też to zrozumiesz.

1

@frogiee Mam nadzieje ze alkoholu nie pijesz bo to trucizna jest.

0

@sopelinho Nie popieram wylewania pomyj na niego lecz podobno z doniesień wynika, że coca cola spadła na giełdzie o 4dolary za akcje, co odbiło się 4 miliardową stratą. Odnośnie wjazdu na autorytet się zgadzam bo dużo ludzi hejtuje, a sami nigdy nie spróbowali tak o siebie zadbać

1

@frogiee Ten hajs idzie m.in. do reprezentacji, które płacą reprezentantom/klubom za występy, organizacja EURO to miliony kasy, piłkarze też muszą mieć zapewnione warunki, myślałem, że kibic piłki o tym wie... UEFA sama z siebie nie produkuje takiej kasy.
Konferencja była UEFY, Coca-Cola to ich sponsor i mogą ustawiać co chcą. Jak mu tak nie pasuje, to niech nie wychodzi na konferencje. Logo na banerach też będzie zaklejać, bo mu nie pasuje? Grając w turnieju zgadzasz się na jego regulamin i nie wprowadzasz własnych poprawek według swojego "widzimisię".
I sorry, nie gadaj o truciźnie, bo nie znam nikogo, kto by umarł po wypiciu coli. Produkt jak każdy inny, skład ma jaki ma, ale spożywany z umiarem nie jest szkodliwy, co innego jak ktoś wypija dziennie po 4 litry, ale wtedy i soki potrafiłyby być szkodliwe.
I kończąc wywód - jak ktoś potrafi wychować nie trzymając pod złotym kloszem, to dziecko nie będzie opijać się tylko colą czy innymi słodkimi napojami. W tym przypadku przykład często idzie z góry, jak rodzice tak i dziecko - jako rodzic powinieneś o tym wiedzieć.

0

@Aqualitek ale Cristiano miał rację :) woda zawsze będzie zdrowsza od Coli , aczkolwiek może zrobił to bo ktoś z coli mu czymś zaszedł za skóre , niewiem mogę sie tylko domyślać ale dla mnie to wyglądało naturalnie i oddaje jego charakter , dał swego rodzaju przykład firmie wizerunkowo to i tak krzywdy nie zrobi bo i tak jest znana na całej planecie tak samo jak ronaldo

1

@FCB24 Messi by tego nie zrobił i to jest ta różnica.

0

Ale wysyp psychofanów Messiego :D niesamowite!
Dlaczego Ronaldo ma reklamować swoją twarzą coś niezdrowego? Zobaczył, zrobił. Nie kalkulował. Jest szczery.
A tu tacy napinasze la ramblowi cisną. Ciekawe co powiedzą jeśli Messi colę odsunie bo... reklamuje pepsi :D tak, Leo promuje wpieprzanie przed tv. Laysy i pepsi :)

0

@Bagsik88 bo chciał kasę. Teraz tego nie robi i reklamuje to co chce promować swoim wizerunkiem, bez względu na kasę. Leo patrzy na pieniądze i dalej z pepsi i laysami kręci. CR właśnie jest teraz spójny ze sobą.

0

@czesctuam To jak? Jak chciał kasę to cola była zdrowa, jak już ma kasę to cola jest fe i ble?

0

@czesctuam I dlatego reklamuje KFC.

1

@Aqualitek Buractwo, to kiedy rodzicie pozwalają swoim dzieciom pić gówno-colę.

1

@Aqualitek a ja szanuję. Dla mnie ja sportowiec reklamuję chipsy, słodzone napoje itp jest oszustem. Kasa kasą, ale dlaczego okłamujesz ludzi. Uważam, że powinno być więcej takich akcji...

0

@Aqualitek
Jak dla mnie jeśli dzięki temu Coca Cola wycofa się ze sponsoringu UEFA - czyli UEFA dostanie w tyłek,
Dużo osób przestanie pić Coca Colę i podobne napoje - czyli ogromne koncerny z niezdrowym podejściem dostaną w tyłek,
Koncerny przestaną wydawać taką kasę na piłkę kopaną - może zmniejszy to abstrakcyjne kwoty transferów i kontraktów,
To tak naprawdę sytuacja win-win-win. Zwłaszcza że na te kontrakty od sponsorów składamy się my konsumenci.

Oczywiście to nierealne i niemożliwe, ale może to chociaż kamyczek do właściwego ogródka.

0

@FCB24 Tylko, że ciężko sobie wyobrazić wyobrazić takie coś wykonaniu Messiego.

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?