La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 542 Culés

6

Czy bylibyście za likwidacją straży miejskiej w Polsce ? Chętnie poczytam opinie ;)

2

@Mixtape zdecydowanie tak ,

3

@Mixtape zdecydowanie tak. Chodzi taki jeden z drugim i tylko tlen marnuje;)

0

@Mixtape Mi to tam wszystko jedno. U mnie w mieście nie ma i raczej jest spokój więc chyba tak średnio jest potrzebna, a zawsze to mniej wydatków dla państwa.

0

@Mixtape Ja mieszkam w moim 120 tysięcznym mieście już zaraz 22 lata i nigdy nie widziałem ani nie słyszałem o żadnej interwencji z ich strony xD w sensie czasem ich samochód zobaczę, ale nigdy nie miałem styczności.
Więc raczej usunąć, nie wiem po co to jest skoro istnieje instytucja policji.

1

@Kgorecki2500 oj nawet nie zdajesz sobie sprawy jak się mylisz. Jeżeli nie będzie straży miejskiej to w ich miejsce trzeba będzie i tak rekrutować policjantów. A policjant zarabia więcej niż straż miejska. Więc koszty zamiast spadać wzrosną. A sama straż jest właśnie potrzebna do złego parkowania i takich innych głupot.

2

@Mixtape a kto bedzie handlarzy truskawek nękal?

Absolutnie, potrzebujemy tych ludzi.

0

@Mixtape U mnie w mieście zlikwidowali straż miejską, bo potrzebna była jak rybie ręcznik.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?