La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1449 Culés

1

Tak swoją drogą nie wiem jakim cudem przespałem tę "rewolucję" w piłce nożnej.
Praktycznie połowa drużyn z Europy gra w FINAŁACH. Oprócz tego grają...w 13 krajach. No co za bezsens. Wiadomo dlaczego - dla kasy.
No, ale mam nieodparte wrażenie, że to nie ostatni krok.
Czy tylko ja uważam, że powinno być max 16 drużyn (a może i mniej) i wszystko byłoby rozgrywane w JEDNYM Państwie?

0

@michal26 Na pewno zgadzam się, że turniej powinien być rozgrywany w jednym(max dwóch) państwach. Co do tego, że tylko 16 drużyn. Nie wiem, póki co cały turniej przyjemnie mi się ogląda

0

@michal26 też mnie to wkurzało, ale muszę przyznać że poziom meczów póki co jest bardzo wysoki, nawet Macedonia vs Austria czy Szwajcaria Walia to były mecze które dało się oglądać

1

@michal26 16 wg mnie to absolutny max. Jestem z Tobą w 100%.
Potem mamy takie drużyny co stoją w 11 we własnej bramce i oddają 1 strzał na mecz. Do tego więcej meczy = spadek jakości gry.

1

@michal26 Do tego bezsensowna faza grupowa która eliminuje tylko 8 z 24 drużyn. Tyle meczy żeby wyeliminować drużyny które w ogóle nie powinny tu grać.

0

@michal26 Jeszcze euro w dwóch krajach jest OK. A co powiesz żeby w Euro było 20 drużyn, wtedy w jednej. grupie byłoby 5 drużyn. Ale i tak najlepiej byłoby po staremu

0

@Nieznajomy @Kgorecki2500
No dobrze. Czasami mecz Liechtensteinu z Luksemburgiem też może być tak, ale nie bez przyczyny są eliminacje, by wyeliminować najsłabsze drużyny.
Powinno być tak, jak zawsze - 8 grup po 6-7 drużyn i awansują po 2 drużyny.
Na Euro jest ELITA. Najlepsi z najlepszych w Europie. Tutaj musi być POZIOM. Po co aż tyle meczów? Człowiek nie ma czasu tego oglądać nawet.
Tego jest za dużo. Rewolucja zjada własne dzieci.
Poziom też spada, tak jak pisał @arraco

0

@lucas/catalan No...ciężko powiedzieć. Lepsze to niż 24, ale wciąż za dużo. 16 było dobrym rozwiązaniem.

0

@michal26 tylko wtedy jedna drużyna pauzowałaby w kolejce, w sumie to też średni pomysł

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?