La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 872 Culés

5

Woow! Nie jestem fanem takich futurystyczniejszych strzelanek, ale muszę się w końcu przekonać do nich. Trailer Battlefielda 2042 bardzo fajnie wyglada i to tornado. Czyli potwierdziły się przecieki zbierane od kilku tygodni jeśli chodzi o nazwę i screenshoty. Ciekawe jakie będą kolejne kataklizmy, bo zapowiadali jakiś czas temu ze pogoda będzie dynamiczna i będzie się zmieniała.
Nie mogę się doczekać nowego Bf.

2

@DaPidejpi Ja w sumie w szoku że nie nazwali tego Battlefield 6 tylko BF 2042. Ale też spoko. Czekamy na gameplay reveal w niedzielę, a potem oczekiwanko na open-betę i młócimy :D

0

@TheMefju ja mam zamiar zarobić na Xbox Series x i na to kupić nowego bf bo mój Xbox one fat pewnie nie da rady dobrze udźwignąć tego bf :D

3

@DaPidejpi Xbox series x jest cudowny, potwierdzone info, udało mi się kupić na premierę :)

0

@GeFcIo zazdrooo :D

1

@DaPidejpi Ja mam Xboxa Series X i polecam, konsola monstrum. Wydatek rzędu 2300 zł a służyć ci będzie przez następne 6-7 lat ;)
Klasa sprzęt, naprawdę. Ograłem już Cyberpunka, Valhallę, bardzo wymagające technicznie gry i wszystko bez zarzutu 60 FPS trzyma, kultura pracy świetna, działa tak cicho że trzeba ucho przyłożyć do konsoli żeby coś usłyszeć xD

Moim zdaniem najlepsza konsola na świecie :)

2

@TheMefju + game pass za 4 zł na 3 miesiące :D

0

@TheMefju No właśnie jaram się ale zanim kupię trochę czasu minie jeszcze :D mam nadzieje, ze we wrześniu już będę miał te konsole

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?