La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1375 Culés

#Tiki-taka

PSG zaoferowało Wijnaldumowi kontrakt do 2024 roku z zarobkami na poziomie 10 milionów euro rocznie. Francuzi wznowili też rozmowy ws. Donnarummy, którym interesuje się również Juventus. [@NicoSchira]

26

Bartomeu by pewnie 11 zaproponował xD

12

UEFA nic nie widzi, nic nie słyszy. Przecież PSG powinno dostać bana na rozgrywki. Prawda jest taka, że oni nie patrzą na kwoty i jaka tu zabwa fp, których niby tak UEFA przestrzega ? Super Liga pewnie nadejdzie szybciej niż myślimy.

0

Do sześciu mogliśmy dobić.

5

"Prezes PSG Nasser Al-Khelaifi: Superliga nie jest dobra dla futbolu i nie broni interesów kibiców. W piłce powinny zajść zmiany, ale nie można łamać tradycji, dzięki której każdy klub może spełniać swoje marzenia."

0

Jak ten prezes PSG nienawidzi Barcelony

1

No to niezła pensja :D. Ale nie ma się co mu dziwić, jeżeli ma do wyboru 4 mln euro a 10 mln euro to oczywistym jest co wybierze, sam argument pozostania Koeamana nie wystarczy. Wijnaldum przepadł, jednak mam nadzieję że uda się dopiąć Depaya bo to jest teraz piorytet. Swoją drogą ten prezesik PSG lubi Barcelonie przeszkodzić, ale myślę ze karma wróci w swoim czasie ;).

2

Robi się poważnie, nie oszukujmy się - Depay również dostanie wysokie kontroferty. Zaczynam myśleć że Laporta tylko udaje że walczy o zawodników których chciał Koeman bo jakby był poważnym człowiekiem to już dawno by byli w Barcelonie, a tak wyjdziemy na frajerów, co wzmocnili się rezerwami City - kotem w worku po kontuzji u schyłku kariery oraz bardzo wolnym i niskim środkowym obrońcom jak na dzisiejsze realia, który ponoć nieźle czyta grę. Kurde...

0

@szela1899 2mln mógł dać bo przecież jeśli ma przyjść to z miłości do klubu a jak nie to niech nie przychodzi...kabaret prawilniakow.

3

@JarekS dokładnie Laporta nic nie pokazał do tej pory ,bo żaden z dotychczasowych transferów nie był jego pomysłem lub nie wyciągnął kogoś w spektakularny sposób . Laporta zakochany w Haalandzie... spotkania organizuje i mydli oczy..a później marne wymówki jak z Wijnaldumem ..o Haalandzie szkoda pisać.

4

@JarekS bardzo słabo wygląda ten początek kadencji Laporty. Był czas wszystko przygotować na spokojnie, kto będzie wolnym zawodnikiem było już wiadomo od dawna - tymczasem klub śpi i oferuje kontrakty na poziomie głębokich rezerwowych. Zawodnicy, co do których było wiadomo, że są szykowani do odejścia, nadal są w klubie i wprost mówią, że oni się nigdzie nie wybierają. Mam wrażenie, jakby Laporta zamierzał rzucać Koemanowi kłody pod nogi, żeby szykować sobie grunt pod jego zwolnienie.

0

@szela1899 jakie 11 , odrazu by rzucił 15 , i kontrakt na 5 lat

« Powrót do wszystkich komentarzy