La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1256 Culés

22

Oby ta blokada została w przyszłości przedłużona.

167

@Chakalaka
Co pokazuje że o wolności słowa można tylko pomarzyć

100

@Chakalaka Wolność słowa w wydaniu lewej strony widzę. Tym bardziej, że Trump już nie pełni funkcji prezydenta.

124

@Chakalaka Dlaczego jesteś przeciwnikiem wolności słowa?

5

@david89
Wolność słowa ma swoje granice.

4

@Mr8lack
Nie zmienia to faktu, że podżegał obywateli do ataku na Kapitol. Takie działania powinny być surowo karane i na szczęście tak się stało.

2

@masterandservant
Nie jestem przeciwnikiem wolności słowa.

38

@Chakalaka
Zgodzę się. Do momentu aż mówi wszystko po naszej myśli jest ok :)

165

@Chakalaka żeby ciebie tak wybolokowali i to najlepiej na zawsze

134

@Chakalaka " Wolność słowa ma swoje granice. "

Hipokryta na poziom twojego mentora który siedzi w Brukseli.

Przerażające...

58

@Chakalaka nikogo nie podzegal. Mowil wyraznie zeby pokojowo zachowywac sie. Twitter nie zbanowal glowy Iranu ktory coroz nawoluje do mordowania ludzi w Izraelu a nikt go nie banuje.

99

@Chakalaka XD ciekawe dlaczego w takim razie nie zostały usunięte konta przedstawicieli ruchu BLM, którzy podżegali do wandalizmu i agresji wobec postronnych osób

4

@david89
Trump nawoływał do ataku na Kapitol, który doszedł do skutku i w jego wyniku zginęło kilka osób. Naprawdę zamierzasz zasłaniać to wolnością słowa?

2

@Fantastyczny Chłopiec
Z jakiego powodu?

2

@Persyfl Przykre, ale prawdziwe.

40

@Chakalaka podziwiam Cię, że tyle osób się z Ciebie śmieje a Ty dalej dodajesz różne pierdoły

0

@FC1899Barca
Jesteś w stanie udowodnić tą rzekomą hipokryzję?

0

@amanter Fakty mówią co innego.

15

@Chakalaka - czemu jesteś przeciwko wolności słowa?
- proszę o perm dla użytkownika Chakalaka bo nie podoba mi się to co pisze.

#prawicawformie

0

@Mr8lack
Jakieś konkretne przykłady?

0

@domin682
Żeby można było się z kogoś śmiać trzeba mieć ku temu powody.

3

@Jakchcesz
No cóż, przywykłem do tego typu ataków.

14

@Chakalaka jedyna osoba ktora zginela to osoba popierajaca trumpa i policjant ktory ja zastrzelil do dzisiaj ma swoja tozsamosc ukryta. 3 inne osoby zostaly zdiagnozowane jako smierc naturalna. Lykasz propgande i jeszcze popierasz faszystowska cenzure. Ładnie

3

@amanter
Masz jakieś dowody na poparcie swoich rewelacji?

Komentarz usunięty

1

@Chakalaka masz raporta lekarza DC. Wpisz w google i zobacz diagnoze zgonow.

89

@Chakalaka XDDD
> Gadaj w co 2 poście o tolerancji i wolności słowa
> Popieraj praktyki, które jej zakazują
Hipokryzja level @Chakalaka, ale do tego już przywykłem

0

@Persyfl
Proszę nie spamuj dyskusji

4

@Chakalaka ludzie przez niego w kongresie zginęli cześć będzie długo siedzieć w pierdlu.Jakoś się nie dziwię że mu zabawki zabrali.

3

@Persyfl
Nieodgadniona jest logika niektórych prawicowców.

0

@amanter
Konkretny link proszę, jeśli się na coś powołujesz to wypada, abyś podał konkrety.

0

@Chakalaka
Patrze co na to Donald, on:

*10.3.Lublin (PAP) - Przewodniczący PO Donald Tusk powiedział w piątek w Lublinie, że nadużywanie przez media wolności słowa przynosi dużo mniej szkód, niż administracyjne ograniczanie wolności wypowiedzi. *

0

@HighestInTheRoom
Jeśli przeczytasz moje wcześniejsze komentarze w tej dyskusji to dowiesz się, że wolność słowa również ma swoje granice.

3

@Mr8lack przez niego zginęli w kongresie ludzie a część pójdzie siedzieć bo robił im wodę z mózgu więc nie dziwię się że go odstawili od mediów społecznościowych.

24

@Persyfl Wolny rynek nie równa się z tym że prywatne korporacje mogą robić co chcą i jeszcze kogo blokują, byłego prezydenta. Widzę że jesteś zwolennikiem anarcho kapitalizmu

1

@Borneo Otóż to.

0

@david89
Jeśli jest to prawdziwa wypowiedź Tuska, to w tej kwestii się z nim nie zgadzam.

2

@Chakalaka "MacCallum asked Newsome what Black Lives Matter hoped to achieve through violence.

“Wow, it’s interesting that you would pose that question like that,” Newsome responded, “because this country is built upon violence. What was the American Revolution? What’s our diplomacy across the globe?”"
https://nypost.com/2020/06/25/blm-leader-if-change-doesnt-happen-we-will-burn-down-this-system/
wywiad z Hawkiem Newsomem jedną z twarzy BLM, który popiera przemoc w protestach

3

@david89 Ale to przecież twoje wpisy niczego nie wnoszą.
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

3

@Borneo
Dokładnie, dzięki za ten głos rozsądku.

4

@lucas/catalan Właśnie z tym się dokładnie równa i dlatego nikt rozsądny go nie popiera.

0

@Mr8lack
Zabawne, że porównujesz działalność prezydenta Stanów Zjednoczonych, a więc głowy państwa do działalności oddolnego ruchu, jakim jest BLM.

1

@Chakalaka nie mówiąc ze trump działa przeciw klimatowi a są drugim trucicielem na świecie.Fakt ze zlecił własnej firmie budowę muru mówi o nim wszystko.Nie mówiąc że chciał detergenty wlewać do płuc aby wyleczyć się z covida.Chory człowiek.

6

@Chakalaka Poza tym, że nie interesuje mnie kim on był, jest i będzie to obecnie nie jest on prezydentem USA, co zresztą podkreśliłem w pierwszym komentarzu.
Nie może być tak, że blokuje się jednych, a drugich nie.

2

@Chakalaka
Jak najbardziej prawdziwe, możesz sobie wrzucić w google. Kilku krotnie sie tak wypowiadał
"To w waszym, najbardziej istotnym interesie jest, aby bronić wolności słowa, wolności przekonań i swobody wypowiadania poglądów, nawet jeśli się z nimi nie zgadzacie"

3

@Persyfl
Wrzucanie wielkiego ascii art nic nie wnosi, a wręcz utrudnia przeglądanie komentarzy
୧ ͡⎚ᨎ ͡⎚୨

0

@david89
Z tym zdaniem trudno się nie zgodzić, jednak trudno bronić internetową działalność Trumpa ze stycznia tego roku wolnością słowa.

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

@Chakalaka "Zabawne, że porównujesz działalność prezydenta Stanów Zjednoczonych, a więc głowy państwa do działalności oddolnego ruchu, jakim jest BLM."
Przecież kolega wskazuje, że nalezy byc konsekwentnym. Jesli ktos nawołuje do aktów przemocy to powinien byc obligatoryjnie blokowany na tego typu portalach. Nie wazne czy to Trump, czy lider BLM, czy hiszpańskie srodowiska lewicowe, czy jakiś dziennikarz o poglądach prawicowych. Tu liczy się to, jakie tresci publikują takie osoby/organizacje na social mediach.
Stawiam piątaka, że gdyby zablokowano za takie słowa lidera BLM to byś tu postawił wątek, że to dowód na wszechobecny rasizm i należy tego typu akcje potępiać. :D

36

@Chakalaka petycja do @Moderacja o perma dla użytkownika @Chakalaka za ciągłe prowokacje, hipokryzje i rozwalanie porządku na LR. Już dawno powinniście to zrobić.

8

@Cholewiński3 marzenie ściętej głowy :)

0

@Chakalaka Blokada wolności słowa to może homo też niech blokują.
Hipokryzja

2

@Sysia11
Absurdalny argument. Osoby LGBT walczą w pokojowy sposób o równe prawa, a Trump nawoływał do przemocy wykorzystując do tego autorytet prezydenta.

9

@Chakalaka Po pierwsze Facebook i Instagram to nie są instytucje które decydują o tym czy ktoś ponosi winę czy tez nie. Tym zajęły się niezawisłe organy sprawiedliwości w USA i Trump nie został uznany winnym.
Po drugie stwierdzenie ze „wolność słowa ma swoje granice” jest samo w sobie szczytem hipokryzji i jeśli tego nie rozumiesz to wróć do klasy 1-3 bo czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Po trzecie pokaz skąd zaczerpnąłeś informacje o tym ile osób zginęło i w jakich okolicznościach.

10

@Chakalaka I nie, to co robią środowiska lgbt to nie jest pokojowy sposób, niszczenie przedmiotów kultu religijnego, przerywanie mszy etc to nie jest pokojowe podejście.

0

@MysticCat
Przerywanie mszy jest akurat całkowicie zrozumiałe. Kościół w dużej mierze przyczynia się do nagonki na społeczność LGBT, robią to zarówno zwykli księża, jak i wysocy hierarchowie, w tym także w przeszłości Jan Paweł II.

15

@Chakalaka Tak, Jan Paweł II zza grobu pociąga za sznurki.

I jeśli uważasz ze jedni mogą wykazywać się agresja a inni nie to Ci bardzo współczuje bo masz bardzo zawężone horyzonty społeczne.

PS Jak zwykle pominąłes niewygodna kwestie czyli niszczenie mienia kościelnego oraz świętych symboli katolików. Brawo

0

@Chakalaka Kogo obchodzi LGBT?
Przecież nikt by o nich nie mówił gdyby zamknęli papajki, sami wchodzą sobie na minę.
Im więcej próśb o wspieranie i robienie różnorakich pochodów tym bardziej irytują. Żyli by własnych życiem i każdy miał by ich głęboko w d ale oni muszą się pokazywać i mówić jaka ta ich ideologia jest wspaniała.

Nie mam nic do LGBT ale ich nie wspieram bo uważam,że Bóg stworzył kobietę i mężczyznę po to aby żyli razem. Nawet biologia przeczy temu wszystkiemu

9

@Chakalaka A mógłbyś odnieść się również do 1 posta @MysticCat ? Spodobało mi się jego pierwsze pytanie i chętnie usłyszę twoją odpowiedź.
Potrafię zrozumieć zablokowanie konta Trumpa po wypowiedzi, na którą się powołujesz (samemu jej nie widziałem, miło by było gdybyś ją tu podrzucił, zgodnie z myślą "Konkretny link proszę, jeśli się na coś powołujesz to wypada, abyś podał konkrety.") w momencie gdy cała sytuacja z wyborami prezydenckimi była bardzo zaogniona. Dlaczego jednak, uważasz za właściwe rozwiązanie blokadę jego konta teraz, gdy cała sprawa ucichła, a Trump nie jest już prezydentem, a zwykłym celebrytą (więc wciąż osobą ze sporym posłuchem wśród ludzi, ale nieporównywalnie mniejszym niż wcześniej). Dlaczego powinno się jego konto blokować na tak długi czas? Czy uważasz, że Trump jest złem wcielonym i każda jego wypowiedź będzie przepełniona nienawiścią i nawoływaniem do przemocy? Czy może twoja opinia o Trumpie wpływa na nieobiektywną ocenę sytuacji?
Użytkownicy wyżej wspominali o innych znanych osobach nawołujących do przemocy - po krótkim poszukiwaniu znalazłem konto Imam Sayyid Ali Khamenei i kilka jego twitów o wątpliwej tematyce: (

Serious question for @Twitter: Do these tweets from Supreme Leader of Iran @khamenei_ir violate "Twitter Rules about glorifying violence"? pic.twitter.com/oEkCC8UzFV

— Ajit Pai (@AjitPai)

Serious question for @Twitter: Do these tweets from Supreme Leader of Iran @khamenei_ir violate "Twitter Rules about glorifying violence"? pic.twitter.com/oEkCC8UzFV

— Ajit Pai (@AjitPai) May 29, 2020?ref_src=twsrc%5Etfw">May 29, 2020?)" target="_blank" rel="nofollow">https://?ref_src=twsrc%5Etfw">May 29, 2020?)
Czy uważasz za słuszne, że jego konto było zablokowane przez krótki czas (mniej niż 6 miesięcy), czy może mamy do czynienia z podwójnymi standardami ze strony twittera?

I na koniec wspomnę tylko, że brak odpowiedzi również jest odpowiedzią i to bardzo wymowną.

6

@Chakalaka
ciekawe masz te opinie, jedni mogą agresję, drudzy nie, widzisz już gdzie widzę Twoja hipokryzje?

1

@Chakalaka Nie wspominając że śmiech pewnych ludzi tylko nobilituje :)

0

@Chakalaka co pokazuje że jesteś zamordystą i tyle .

0

@Chakalaka chlopie on ma w to wyj.ane bo otwiera wlasna platforme spolecznosciowa i tam wszyscy jego wyborcy przejda

0

@Barcaa12
Jak nazywa się ta platforma?

0

@Chakalaka a kto decyduje o tym????

2

@Chakalaka Albicla. xD

0

@david89 przecież to nie ma nic wspólnego z wolnością słowa ;)

0

@FC1899Barca Akurat tutaj ma rację, Wolność słowa nie polega na tym że możesz wszystko i o wszystkich mówić na głos czy pisać ;) Poczytaj na czym polega "wolność słowa"

1

@Chakalaka może wyjaśnisz nam dlaczego wciąż kłamiesz? Jaki masz w tym cel, jaką korzyść odniesiesz? I dlaczego robisz to na forum poświęconym klubowi piłkarskiemu?

6

@Chakalaka patrząc na Twoje wpisy, również ten o Kulcie wydaje się, że nie jesteś przeciwnikiem wolności słowa tylko jeśli jest to słowo zgodne z Twoimi przekonaniami. Widzę to tak, że szykujecie nam grunt pod totalitaryzm.

3

@Sysia11
"Nawet biologia przeczy temu wszystkiemu"

Biologia? Chyba ta wymyślona na potrzeby kosciola katolickiego.

konto usunięte

2

@klemens100 @Sysia11 Jak kolega wyżej mówi - radzę się doedukować zachowania homoseksualne występują u 1500 gatunków, w tym tych najbliższych człowiekowi - szympansów: https://pl.wikipedia.org/wiki/Homoseksualne_zachowania_zwierz%C4%85t

To nie jest tak, że to jest coś złego lub dziwnego. Kościół tworzy po prostu alternatywną biologię, tak jak tworzył kiedyś alternatywną geografię/astronomię: https://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%9Awiat-tabernakulum

1

@Chakalaka Wykop ma swojego Artpopa, a my mamy swojego. Czy mozna tego goscia wyrzucic stad? Co wejde na sportową(!) stronę to widze ten teczowy syf, no ile kierwa mozna....

0

@wyjasniecie Te 1500 gatunków zwierząt o zachowaniach homoseksualnych to mniej niż 0,001% ogółu.

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB Z faktu, że ich nie obserwują, nie znaczy, ze ich nie ma. Ważne jednak, że dla gatunku najbliższemu człowiekowi to występuje naturalnie - to nie jest tak, że człowiek jako jedyny gatunek sobie to wymyślił.

2

@wyjasniecie To prawda, nie tylko u ludzi zdarzają się różne anomalie.

konto usunięte

1

@JimMorrisonFCB Rzecz w tym, że nie są to żadne anomalie.

0

@klemens100 Otóż to.

0

@Nesterw0w
Niestety nie wiem o kim piszesz.

0

@wyjasniecie Zgadzam się.

1

@Chakalaka dlaczego odpisujesz na każdy komentarz osobno i spamujesz zamiast odpowiedzieć w jednym? Aż tak ci zależy żeby być w gorących?

Komentarz usunięty

0

@franegpro nie obchodzi mnie ze jest mu wygodniej, odpisał na komentarze sprzed kilkunastu minut w 3 komenatarzach zamiast w jednym robiąc spam. @Moderacja czemu na to pozwalacie?

1

@Janas11224
Robię to z szacunku do interlokutorów. Poza tym widzę w Twoim zachowaniu dalece posuniętą ambiwalencję, gdyż nie widziałem Twojego głosu sprzeciwu w kilku dyskusjach, które miały miejsce w ostatnich dwóch godzinach.

0

@franegpro
Krótko, dosadnie i na temat. Chociaż może niepotrzebnie użyłeś określenia "prawaki".

1

@Chakalaka co za bzdura masakra..nie jest ci wstyd czasami serio za to co robisz na tej stronie?
Edit. Nie było sprzeciwu bo stwierdziłem ze nie będę ci odpisywał i cię karmił dając ci satysfakcję gorących dyskusji, ale gotuje się we mnie jak widzę jak chamsko pchasz się żeby tylko twoja dyskusja miała jak najwiecej komentarzy. To poprostu obrzydliwe

konto usunięte

2

@Janas11224 Dziwne, że nie sprułeś się o spam pod 10 innymi wątkami, które jawnie do tego nawołują, otwartym tekstem. Rozumiem, że ich merytoryka nie kontrastuje z Twoim światopoglądem, więc mogą być. Tutaj wymieniamy poglądy odnośnie słusznej decyzji zbanowania Donalda Trumpa.

0

@Kettger
To ten serwis jeszcze istnieje?

0

@kaamil1910
Dziękuję za ten komentarz. Jak widać pomimo różnic w poglądach możemy mieć podobne zdanie na ten temat.

0

@wyjasniecie odpisałem wyżej czemu nie odpowiadałem

1

@WojtekCh10
Dział La Rambla jest miejscem, gdzie można rozmawiać o wszystkim o ile jest to zgodne z Regulaminem FCBarca.com

0

@PauCasals
Duża nadinterpretacja z Twojej strony.

0

@wyjasniecie Słuszna uwaga. Dzięki.

1

@Janas11224
W tym momencie sam dowodzisz swojej hipokryzji.

konto usunięte

2

@Janas11224 To nadal nie wyjaśnia, czemu nie potępiasz tamtych dyskusji.

0

@Chakalaka nie będę z tobą dyskutowal i nie będę już cię karmił bo to do niczego nie prowadzi. Oby w końcu moderacja zareagowała i żebyś dostał perma za to jak twoja osoba zniszczyła ta strone.
@wyjasniecie skad możesz wiedzieć czy potępiam czy nie skoro nie odniosłem się w żaden sposób do tamtyc dyskusji? Będąc szczery nawet ich nie czytałem bo olewam posty tego użytkownika, teraz wszedłem bo przeczytałem na forum ze znowu wszedł do gorących i chciałem zobaczyć o co chodzi.

0

@Janas11224
Za co miałbym dostać perma? W kulturalny sposób wyrażam swoje poglądy, a tymczasem każda moja wypowiedź jest uznawana przez użytkowników o konserwatywnych poglądach za prowokację. Dziwnym trafem nie widziałem, abyś krytykował chociażby ostatnie wulgarne wpisy niektórych użytkowników na temat osób LGBT.

2

@wyjasniecie
Jego celem jest jedynie zdyskredytowanie mojej osoby, nie doszukiwałbym się tutaj obiektywizmu.

1

@Chakalaka No widzisz, zgłosiłem typa i również skrytykowałem co napisał ze j**** p******

1

@Chakalaka oby na dluzej, trzymam kciuki

1

@Chakalaka wulgarne ponizajace wpisy, dyskryminujace czy wykpiwiajace w oglhydny sposob wypowiedzi nie sa wolnoscia slowa a zwyczajnym sianiem nienawisci, jak rowniez nieustannym podwazaniem granic szacunku.
Jaki skonczony, calkowicie nie tylko nie rozumiejacy swiata i jego historii, ale tez pozbawiony cieni szacunku typ, celowo kpiac i robiac z tego jawny rasistowski zart zadaje pytanie w rodzaju”jakie sa korzysci z bycia czarnym”?
Zarty o ludziach innych ras, Cyganach i Zydach to nie jest czarny humor, a zwyczajny rasizm. A wielebny byly prezydent dokarmia nieusyannie ludzi zwyczajnie chcacych dokonywac slownych linczow na innych osobach. Wliczajac kobiety, rasy, orientacje. To nie ma nic wspolnego z wloscia slowa.
Dokarmia tez rajderow spod Capitolu.

2

@HighestInTheRoom "Wolność człowieka kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność drugiego człowieka." - Alexis de Tocqueville
Do wolności słowa nie należą wyzwiska, podżeganie do nienawiści ani zachęcanie do popełnienia przestępstwa.
tolerancja

1. «poszanowanie czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych» - PWN
Tolerancja nie oznacza przyzwolenia na chamstwo i agresję.

W ramach wolności słowa możesz oznajmić całemu światu, że np. nie popierasz / nie rozumiesz postulatów LGBT, ale nie możesz krzyczeć "jeb** pedałów".
W ramach tolerancji masz przyzwolenie na bycie kimkolwiek chcesz i wiarę w cokolwiek wierzysz, ale nie na jakąkolwiek przemoc w stosunku do innych ludzi.

1

@semafor
Zgadzam się z Tobą w pełnej rozciągłości. Niestety jak widać wiele osób nie zna prawdziwej definicji wolności słowa. Co do Trumpa to jego zachowanie jest bulwersujące w dwójnasób - nie dość, że podżegał obywateli do stosowania przemocy, to dodatkowo wykorzystał do tego autorytet prezydenta.

2

@Mr8lack kolega ma trudności z rozumieniem tekstu w języku angielskim? Nie wiem na jakiej podstawie wyciągnąłeś wnioski, że gość popiera przemoc w trakcie protestów. Jestem z wykształcenia nauczycielem j. ang, zapraszam na korki 80 zł / 45 minut.

2

@marian_konopka Dziękuję za komentarz.

2

@lucas/catalan wolny rynek równa się z tym, że jeżeli zakładam firmę i oferuję swoje usługi w internecie i ktoś łamie regulamin serwisu mogę go zbanować, skasować jego konto.
Jeżeli zarezerwujesz sobie stolik w knajpie nie możesz na niego nasrać, prawda? A jeśli mimo wszystko to zrobisz, twoje zachowanie sprowadzi na ciebie odpowiednią reakcję.

2

@Chakalaka Tu trzeba cierpliwości, spokoju, edukacji i czasu. Najlepiej edukuje się również za pomocą obrazów i przykładów; inaczej dla przeciętnego nastolatka treść przekazuj staje się bezsensowną papką której nie zrozumie, bo zareaguje, bo podda negacji bez próby zrozumienia ;)

1

@marian_konopka
Masz rację. Niestety wielu użytkowników na tej stronie zamiast wdać się w polemikę na dany temat wolą sprowadzić rozmowę do wycieczek personalnych i wykrzykiwania frazesów o rzekomych "prowokacjach". Z drugiej strony te same osoby milczą gdy na stronie pojawiają się prostackie i wulgarne ataki na m.in. mniejszości seksualne czy też osoby o liberalnym światopoglądzie.

1

@Chakalaka oczekuj od ludzi i spodziewaj się od nich mniej - będziesz zdrowszy :D

0

@marian_konopka Został zapytany co ruch zamierza osiągnąć poprzez przemoc po czym zaczął tłumaczyć ich przemoc tym, ze sam kraj został zbudowany na przemocy i porównał to do rewolucji amerykanskiej, która de facto była konfliktem zbrojnym. Także wsadź sobie te swoje korki w tyłek. Mam tez nadzieje, ze nie latasz potem na strajki nauczycieli jednocześnie skubiąc ludzi 80 zł za godzinę nauczycielską

1

@Mr8lack No i gdzie ty tam widzisz podżeganie do nienawiści i przemocy :D? Nadinterpretujesz żeby pasowało do twojej teorii - za to stawka rośnie do 120 zł / h.
Nie, mój drogi, nie muszę latać na strajki, bo prowadzę z żona kilka firm i zarabiam wielokrotnie więcej niż nauczyciel, po prostu robię dla Ciebie wyjątek, bo lubię trudne przypadki :)

0

@marian_konopka a tu?
“What is this country rewarding? What behavior is it listening to? Obviously not marching. But when people get aggressive and they escalate their protests, cops get fired, Republican politicians talking about police reform,” he said.
Szczególnie fragment „But when people get aggressive and they escalate their protests, cops get fired”. Problemem nie jest angielski, a to, ze widocznie inaczej rozumiemy wypowiedziane przez niego słowa :)
Jeśli to nie jest podżeganie do agresywnych zachowań, to Trump również do tego nie nawoływał.

1

@Mr8lack to porównaj sobie wypowiedzi obu panów. Ten wyraźnie punktuje, że Ameryka była budowana na konfliktach zbrojnych a zmiany społeczne były wprowadzane w drodze rewolucji.
Pomijam, że trump został zbanowany na TT za to, co pisał na TT a nie za wypowiedzi dla innych mediów.

0

@marian_konopka On jednoznacznie wskazuje, ze tylko protesty z przemocą mogą coś wskórać dla sprawy i tym samym zachęca członków ruchu BLM do stosowania przemocy. To, ze punktuje nie ma żadnego znaczenia, bo to żadne usprawiedliwienie. Także bardzo dziękuje za propozycje korków, ale akurat z tym problemu nie mam.

1

@Mr8lack no skisne zaraz :D gość ani nie usprawiedliwia ani nie zachęca. Po prostu stwierdza fakt historyczny. Najwiekszy problem jest w tym, że masz problem, ale boisz się do niego przyznać :D

1

@marian_konopka Ja tez ‚skisnę’, bo to jest dokładnie takie podżeganie jakie pokazał Trump. To, ze nie lubisz Rudego nie powinno Ci przysłaniać osądu. Tak tez przypuszczałem, ze dla Was jedno będzie pożegnaniem, a drugie nie. Pragnę przypomnieć, ze podczas tych zajebiscie pokojowych protestów życie straciło 19 osób i paręnaście tysięcy osób zostało aresztowanych.

0

@klemens100 To dlaczego para gejów nie ma dzieci skoro biologia nie przeczy?
Jasne,że przeczy.

0

@Mr8lack a skąd wiesz, że nie lubię rudego :D? Kolejny raz sobie coś dopowiadasz. Powiadasz więc, że gość, który dał wywiad gazecie, powinien zostać zbanowany na Twitterze, pomimo tego, że nie złamał tam regulaminu :D?

0

@marian_konopka Jak szybko zmienia się to co mówisz. Najpierw było coś nie tak z moim angielskim, potem z moją interpretacją jego słów, a teraz finalnie z tym, gdzie je wypowiedział. Bez odbioru

0

@Mr8lack ładnie się wypunktowałeś, gratuluję :)

« Powrót do wszystkich komentarzy