La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1299 Culés

0

Poleci ktoś jakaś firmę lub stronę gdzie kupie ładne i wygodne legowisko dla psa? Mój pies to królewicz i ostatnio trochę się rozbrykal i się powoli nie mieści na swoim starym legowisku( jak przyszedł to zwykle spał zwinięty w kulkę ale teraz królewicz na plecach rozwalony xD)

0

@Janas11224 Ja tam swojemu wziąłem duże pudełko, rozciąłem od dołu i zostawilem by mogła wchodzić i wychodzić wygodnie, do tego miękkie koce i śpi wywalona jaka długa :D Ale że się robi ciepło, to niebawem będzie ewakuacja na spanie polowe, póki co kotłownia :D Także nie potrzeba legowiska ze sklepu :)

konto usunięte

0

@Janas11224 poszukałbym ogłoszeń osób którzy robią to "z nudów" albo dla jakiegoś tam zarobku..na FB jak dobrze poszukasz to znajdziesz ale i nie tylko tam. Jakościowo( w zależności na kogo trafisz) przewyższa wszytko to co kupisz w sklepie. Wiem to na swoim przykladzie i nie tylko. Poszukaj a znajdziesz. Osobiście odradzam kupowania w sklepie. Raz że chca za to "majątek" dwa długo to nie przetrwa.

0

@EleanoR a masz może do polecenia jakaś grupę?

« Powrót do wszystkich komentarzy