La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1179 Culés

31

Aleksander Čeferin przed finałem Ligi Mistrzów udzielił wywiadu Daily Telegraph. Przedstawiamy najważniejsze wypowiedzi prezesa UEFA z tej rozmowy.

– Kiedy wróciłem do Słowenii, starsza kobieta z laską zatrzymała mnie na ulicy i powiedziała: „Dziękuję ci za walkę z tymi łajdakami”. A nie ogląda futbolu. To sprawa społeczna. Syn przyjaciela w Szwajcarii wrócił do domu ze szkoły i powiedział: „Tato, jesteśmy za Superligą czy przeciwko niej?”. „Przeciwko”, odpowiedział. I jego syn, 9-latek, rzucił: „Dzięki Bogu, wszyscy w szkole są przeciwko”.

O Panie. Jakie to jest złoto.

21

@Conradxc ale krindż

7

@Conradxc xDDDD bajkopisarz niczym bracia Grimm

2

@Conradxc Wszyscy się cieszą, że za awans do Premier Leauge dostaje się 2 x więcej pieniędzy niż za wygranie Ligi Mistrzów. Może Ceferin wzorem szefów mafii biednej społeczności w Słowenii sponsoruje różne rzeczy? Może stąd taka radość?

1

@Uukasz_93 chyba 10 x więcej.

5

@Conradxc :D Niczym "Kocham PiS ponad wszystko" xD Piękna opowieść

3

@Bykunn gość jest bardziej odklejony od rzeczywistości niż kranczipsy.

4

@Conradxc A potem jeszcze jak był w Polsce to wspólnie z 8-latkami pod szkołą studiowali egzemplarz Konstytucji. Oczywiście uprzednio dissując Superligę.

1

@Conradxc a potem wyszesl na Śłoweńskie pastwiska zapytac o zdanie pasące się tam kozy ... kozko kozko ... zamecz 2x jesli jestes przeciwko Superlidze

0

@ConradxcBrakuje tylko żeby przywdział strój biskupa i powiedział że tak było, nie zmyśla. xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?