La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1137 Culés

15

Masakra, rzadko tutaj na LR przebywam, ale za każdym razem jak zaglądnę poczytać jakieś newsy, to zawsze jakaś kłótnia i tematy non stop te same na które już się chce... Ludzie, szkoda życia na takie cuś.

13

@Batys Już dawno pisałem żeby stworzyć kategorie na Rambli. Ten, kto chce - wyłączy sobie politykę i inne dziadostwa.

5

@Kettger Powiem Ci tak, z początku LR była spoko opcją, ale z czasem przerodziło się to w drugą stronę. Mimo że można rozmawiać na różne tematy, to i tak ciągle to samo codziennie.

1

@Batys Trochę taki "Kanał sportowy", tylko jeszcze bardziej patologiczny.

2

@Kettger Zgadza się, dziwię się tylko co niektórym, jak im się chce tak kłócić w internecie.. I co z tego przyjdzie? Nic, bo jeden drugiemu nie chce ustąpić i tak.

0

@Batys Pisałem dziś to już raz - może to po prostu pomaga ludziom spuścić troche pary Jeśli tak jest to bardzo dobrze Im więcej jadu upuszczonego w necie, tym wieksza szansa na to że w realu będzie go mniej.

0

@maroon Lub też zadziała to w druga stronę, że w realu będzie go jeszcze więcej poprzez szczekanie w internecie.

0

@Batys Nie wiem. To tylko taka moja luźna hipoteza. Pewnie w niektórych przypadkach pomoże to spuścić parę, a w niektórych tylko dodatkowo nakręci. Wszystko zależy od człowieka i okoliczności.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?