La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

#Tiki-taka

Pep Guardiola: Messi jest najlepszy, ale nie widziałem go w wieku 17 lat tak jak Fodena, więc mogę powiedzieć, że nigdy nie widziałem gracza z takim potencjałem jak Foden. [Sport]

63

Foden już nie ma 17 lat więc niech porówna 21 letniego Messiego i 21 letniego Fodena.

3

To niech sobie w domu odpali YouTube :D

20

Co on z tym Fodenem.Zawodnik jak zawodnik.

0

@lukaszbarca15 dlatego że ma coś z głową ewidentnie

0

Pep zjedz snikersa z Fodenem.

1

Kiedyś była klątwa Jordana. Kto był porównywany do niego nazbyt, to potem się okazywał się niewypałem. Teraz typu w przypadku Messiego się powtarza. Delofeu, Bojan itd

2

@sedziaoxford Delefele to był od razu do CR porównywany

4

Foden może messiemu buty czyścić

5

Bardzo dobra wypowiedź Guardioli, ewidentne chce wpłynąć na swojego zawodnika. Szczególnie przed tak ważnym meczem jak finał LM.

Cóż, większość fanboi Messiego, nie rozumie takich wypowiedzieć. Jak widać po komentarzach, każdy zapatrzony w Leo jak ciele. I fakt, choć jest najlepszy w historii, to nie rozumieją takich wypowiedzi.

Czy dla Was, nawet taki trener jak Guardiola musi się spuszczać nad Messim? Przecież on doskonale wie jakim jest zawodnikiem, co osiągnął.

Guardiola chce mieć swojego Messiego, a widząc potencjał i doceniając w ten sposób publicznie Fodena, chce na niego dobrze wpłynąć.

0

@Sortello zgadzam się w stu procentach.
Kto ma wiedzieć lepiej niż Guardiola który widział obu tych zawodników?
Ci którzy nie widzą że Foden na swój wiek się wyróżnia, nie znają się na piłce. Na boisku robi kolosalną różnicę i w przeciwieństwie do chociażby Pedriego, jest skuteczny...

6

Leo Messi at the age 23:⤵️

1 Golden boot⛸️
3 Ballon d'Ors
2 CWC golden balls
5 FiFpro world xi appearances
3 FiFpro YPOTY
3 La liga POTY
1 UEFA best forward
1 UEFA best player
3 UCL top scorer
1 FIFA U 20 world cup
1 Olympic golden medal
Golden boy award

#goatchallenge
Pogadamy o Fodenie, gdy będzie mia 23 lata, a Foden urodził się 28 maja 2000 r. tak więc na liczniku ma już 21 lat, jeno może Leosiowi naskoczyć.

0

@Don-Corleone ahhh, statystyki. Nie ma to jak porównywać statystyki sprzed 10 lat. Szczególnie w innych ligach, zespołach, w innych czasach.

Statystycznie, ja i mój pies, mamy po 3 nogi.

Żeby nie było, uważam, że Messi jest lepszy, ale Foden, zarówno jak Messi, też może naznaczyć swoją epokę. Więc, po co na siłę deprymować wypowiedź Guardioli?

Messi to już przeszłość, Foden, podobnie jak Mbappe, Haland, to melodia przyszłości. A my, jako kibice i szczególnie zarząd Barcelony powinni w końcu zacząć patrzeć w przyszłość. Od dobrych 5 lat jedziemy na opinii MSN i z roku na rok, spuszczamy się na coraz starszym i słabszym Messim.

Leo jest i będzie najlepszy jeszcze przez x lat. Ale opierając grę na 34ro latku, niewiele poza Hiszpanią osiągniemy.

konto usunięte

0

@Don-Corleone ale rok dopiero zaczal. Więc ma pelne 3.

1

@Sortello Messi to najlepszy piłkarz w historii

3

@Sortello Laliga 20/21* ????

Winners : Athetico Madrid
Runners up : Real Madrid
Most Avarage Rating : Messi
Most Goals : Messi
Most Assist : Lago Aspas
Most Goal + Assist : Messi
Scoring Frequency Per Game : Messi
Most Chance Create : Messi
Most Big Chance Create : Messi
Most Dribbles Complete : Messi
Most Dribbles Per Game : Messi
Most Keypass : Messi
Most Free-kick : Messi
Most Shot : Messi
Most Shot on Target ; Messi
Most Man of the Match : Messi
Most Clean Sheets : Jan Oblak
Most Yellow Card : Stefan Savic
Most Takcle Per Game : Guido Rodriguez
Most Clearnces Per Game : Jawad El Yamiq
Most Big Chance Missed : Karim Benzema

Messi league.

#goatchallenge
Leo po raz enty rozkurwił system, szkoda tylko że ma wokół siebie takich patafianów tudzież kalafiorów, a zwłaszcza w obronie, co nie zmienia faktu że "pięknie" się starzeje!!!Masz rację odnośnie statystyk, tak więc wrzucę Ci kompilacje z dziadkiem Leo, a może meczycho Barçy przeciwko mocarzom z Eibaru, Leo w meczu przeciwko Celcie aż piętnaście udanych dryblingów, cała Barça w meczy przeciwko nababom z Eibaru... aż osiem udanych dryblingów. Mecz Barçy przeciwko wirtuozom z Eibaru, toż to nic innego jak paraolimpiada, cosik a'la wyścigi wózków widłowych und inwalidzkich. Najlepsza/najwyższa nota na Whoscored spośród wszystkich graczy występujących w pięciu najsilniejszych lig Europy, oczywiście, że rokrocznie ma najwyższą notę, ciekawe czemu nie Ney, YMbappe, Haaland, Sancho, Lewy, Ceerunio, lecz zawsze D10S??? Nie wiem na kim ma się opierać "nowy ład" w Barsie, na pewno nie na Griezmannie czy Dembélé, Brejtłejt, Pjanić, Piqué, Lenglet, Roberto - wolę przemilczeć, trochę optymizmem napawa gra Pedriego, De Jonga, dziadków Busquetsa oraz Alby und MaTsa/Araujo, a takie sranie w banie, czyli że Kun, Depay, Garcia wejdą z marszu, że odpalą na maksa, to można sobie między bajki włożyć, daleko nie trza szukać - Couthino, Dembele, Arda, zresztą nie będę wymieniał tych wszystkich klocków /patusów, ponieważ musiałbym dupnąć co najmniej z dwie strony wordowskie. D10S to ikona światowego futbolu /sportu,dlatego też jest ogromna szansa na to, że swoim nazwiskiem to przyciągnie sponsorów czy rzesze fanów na Camp Nou. Na razie dalej jest na absolutnym topie, to inni zawodnicy Barçy dali dupy po całości, na pewno nie On, jeśli zejdzie z poziomu to ławka - bez dwóch, ponieważ w futbolu nie ma sentymentów, nie ma że boli, ale gdy Barça cały sezon grała bez nominalnych skrzydłowych oraz dziewiątki, to po prostu - JA PIERDOLĘ!!! @WaFen mnie się nigdzie nie spieszy, będę cierpliwie czekał na to, co za trzy lata osiągnie Foden, nie tylko staty, bo tutaj nie ma najmniejszego podjazdu do D10S, ale będę go obserwować poprzez "wizualną" grę, że się tak wyrażę tzn. dryblingi, croissanty, rajdy, rzuty wolne, bramki, asysty, asysty drugiego stopnia, crossy itd.

2

@WaFen 6 Ballon dors ( World Record)
6 Golden Boots( World Record)
100 individual Awards ( World Record)
91 Goals in a Calendar Year ( World Record)

This will never be witnessed again #goatchallenge
Hehe :)

2

@WaFen Wypowiedź Don Andrésa sprzed dwóch dni, cytuję: Iniesta :- "For me Messi is no. 1 because he's everything. Passing, assists, dribbling, goals, team spirit. He knows how to be decisive in almost every and he's been for years. I've never seen a player as decisive and strong as Messi."
#goatchallenge
Będę tak wrzucał aż do rana... Ups :)

konto usunięte

0

@Don-Corleone jakie croissanty? Głodny jesteś?

« Powrót do wszystkich komentarzy