La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1367 Culés

#Tiki-taka

Joan Laporta nie ma zamiaru przepraszać UEFA ani wycofywać się z Superligi. [@SiqueRodríguez]

76

Prawidłowo, przepraszanie tylko by umocniło UEFE w przekonaniu, że nikt nic nie morze. Twardo tam Laporta, pozamykaj im mordy.

40

@monsterrize morze?

4

XD z typa. Lepiej dalej narażać się na potężne sankcje i zostać w rozgrywkach w których są 3 kluby.

48

@Kgorecki2500 nie, lepiej dać się dymać UEFIE na grube miliony, żeby przypadkiem nie wyrzucili 2 największych drużyn na świecie.Powiedz ile osób przestanie oglądać Lige Mistrzów jak Real i Barca nie będa tam grały?

7

@MesQueUnClub96 Bałtyckie, Śródziemne, Martwe, Czarne, Czerwone, Adriatyckie, Kosmonautów, Sargassowe, Łaptiewów, Wewnętrzne, Ochockie

4

@MesQueUnClub96 Na telefonie z automatu wpadło, dzięki za czujność. Dla zasady nie będę poprawiać.

1

@Zykrol
w pełni zgoda, wyrzucenei takich klubów to bedzie marktingowe samobójstwo

ja przestane ogladac bo dla mnie to bede wtedy rozgrywki drugorzędne

3

@monsterrize nie tylko Laporta ale też Perez i to głównie on oraz ten z Juve, ale spoko, że są we trzech, może i wiele to nie da, ale niech ten cały cyrk "UFEA" wie, że coś się dzieje.

0

@Kgorecki2500 z ciebie XD

8

@Pasiak UEFA ma związane ręce, więc przechodzi do ataku, bo nic może, nie ma argumentów. Jeżeli wywali z rozgrywek to straci na atrakcyjności rozgrywek i na prestiżu, tworzy się tak zwany efekt lawinowy z wieloma konsekwencjami. Osobiście wolę SL, UEFA mi się przejadła i za dużo powstaje tam śmierdzących spraw.

4

I bardzo dobrze! krótko z tą mafią trzeba!

1

@monsterrize Laporta zamknie UEFIE mordę, UEFA zamknie Barcelonie drzwi do Ligi Mistrzów. Świetny deal....

1

@Inko uefa jezeli zrezygnowała by z barcelony i realu to mieli by tak przejebane ze to poezja i dobrze o tym wiedzą, nie bez powodu jeszcze nic nie zrobili, i nic nie zrobią

0

@robimen12345 W jaki sposób mieliby przejebane? Liga Mistrzów nie kręci się tylko wokół Barcelony i Realu. 2-3 sezony bez nich niczego nie zmienią. Liga Mistrzów sportowo niewiele straci, a UEFA nie splajtuje. W przeciwieństwie do w/w zespołów.

0

@Zykrol co za myślenie...

1

@Inko stracą miliony kibiców którzy oglądali lige mistrzów tylko dla barcelony albo tylko dla realu, czyli ich kibiców których jest miliony, czyli bardzo dużo pieniędzy

0

@robimen12345 Mógłbym prosić o dane mówiące o tych milionach kibiców Barcelony i Realu, którzy oglądają TYLKO ich mecze w LM? Przyznam szczerze, że sam znaleźć tego nie potrafię, a chciałbym wierzyć, że nie są to bzdury wyssane z palca.

0

jak wyklucza barce, real i juve reszta druzyn ktora poczatkowo byla w tym projekcie powinna tez nie grac !

0

A ja uważam, że Laporta powinien odpuścić. Laporta ma działać na korzyść klubu (aby między innymi nie był zawieszony w LM), a nie dla swoich ambicji, czy wyimaginowanych idei. Projekt Superligi upadł, również ze względu na indolencję założycieli, że nie umieli tego dobrze sprzedać, narzucić narracji i trzeba go teraz odłożyć na pewien czas. Sprawa Superliga vs UEFA nie jest jednoznaczna, jest tam dużo zawiłości i nie jest tak, że UEFA to diabelska instytucja, a Perez i Laporta to grupka aniołków broniących sił światła... Nie zmienia to faktu, że Piłka musi się określić, czy chce być bardziej sportem, czy bardziej rozrywką...

0

@monsterrize jakiej zasady ?

0

@Inko XDDDDD no nie wiem 95% moich znajomych którzy oglądają lige mistrzów oglądaja tam tylko swój zespół któremu sie kibicuje, ewentualnie jeszcze finał. Jeżeli myślisz ze jest to wyssane z palca to kończę konwersacje bo nie ma sensu...

0

@robimen12345 zaraz napiszesz twoi znajomi to nie wszyscy XDD

0

@robimen12345 Jeżeli masz miliony znajomych to nie widzę problemu, żeby teza która przedstawiłeś była prawdziwa. Jednak szczerze wątpię, żeby tak było.
Ta konwersacja od samego początku nie miała sensu, bo dałeś tak cholernie głupi argument, że ciężko było nie skwitować tego politowaniem, a teraz na koniec wszystkiego walisz "xD". Zgaduję, że Ty i Twoi znajomi oglądacie tylko wybrane mecze, bo rodzice na więcej nie pozwalają. Wróć proszę jak będziesz miał coś ciekawego do napisania. Pozdrawiam.

0

Laporta miał być wybawcą, oby nie został czasem grabarzem..

0

@Inko ehh, masakra z tobą, wyjasnie ci to w prostych krokach, panie "dorosły" jest kibic, czemu jest kibicem ? bo kibicuje drużynie albo ogólnie piłce nożnej, ale chyba logiczne że jest ich pół na pół. Takie jest prawdopodobieństwo, a nawet załóżmy że jest 10% do 90, 90% to kibice piłki nożnej, ile jest kibiców piłki noznej ? nie da sie zliczyć, setki milionów to na pewno, nie zdziwiłbym sie ze podchodziło by pod miliard, załózmy jest połowa tego czyli 500 mln kibiców piłi nożnej, 5% z tego to kibice jednego klubu którzy oglądają tylko mecze swoich drużyn, ile to 5% z 500mln ? około 25 mln, 25 mln ludzi którzy przestaną oglądać lige mistrzów, jeżeli jesteś w stanie sobie wyobrazić ile pieniędzy by oni generowali to mam nadzieję ze rozwiałem wątpliwości.
pozdro

0

@Inko nie ma to jak oceniać człowieka po tym jakie znaki pisze typu "XD"

0

@robimen12345 Znajdź proszę jakieś rzetelne dane/wyliczenia, bo to co piszesz jest kompletną głupotą. No, ale pójdźmy Twoim tokiem rozumowania i upraszczajmy wszystko do granic możliwości. No i oczywiście opierajmy się tylko na LM.
Załóżmy, że rzeczywiście 25 mln ludzi ogląda tylko dany klub. Klubów tych w fazie grupowej Ligi Mistrzów mamy 32. Dzieląc 25 mln ludzi na 32 kluby daje nam to średnio 780 tys kibiców każdej z drużyn fazy grupowej. A więc Ligę Mistrzów po wyrzuceniu Barcelony i Realu będzie oglądać ok. 1,5 mln kibiców mniej. 1,5 mln kibiców, a nie 25 mln.
W ogóle nie wiem czemu wciąż kontynuuję tę dyskusję....

0

@socha zasady ? nie rozumiem

0

@Inko Uważasz, że UEFA pociągnie długo bez graczy, którzy generują największe obroty marketingowo ? tam są spore kontrakty z wieloma zerami. Pamiętaj, że nie tylko Barcelona jest na celowniku.. Druga sprawa, potrzeba tylko impulsu by się UEFA posypała lawinowo. Wielkie kluby odchodzą i pokazują innym klubom sporym, że jest fajnie i jest kasa... zapewniam cię, że idzie to jak domino. Musimy pamiętać, że sporo klubów siedzi cicho i patrzy na rozwój sytuacji, sporo jest klubów, które chcą ale nie mogą na takiej samej zasadzie walczyć co giganci. Kończąc, oni dobrze wiedzą co mają robić, mają od tego odpowiednich doradców, to jest czysty biznes.

0

@monsterrize dla zasady nie poprawisz błędu, a jaka to zasada ?

0

@socha Moja zasada ;p

0

@Inko ja też nie wiem, nie dogadamy się ty masz swój pogląd ja swój

Komentarz usunięty przez użytkownika

« Powrót do wszystkich komentarzy