La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1411 Culés

#Tiki-taka

Barcelona dogadała się z Depayem, który podpisze umowę do 2024 roku. Piłkarz zostanie zaprezentowany po 30 czerwca. Brakuje tylko oficjalnego potwierdzenia. [Nicolo Schira]

7

Piękne informację! @Encore

13

Czyli Koeman zostaje na następny sezon

8

Dawać oficjalke!!!

0

Dobry początek, oby tak dalej...

0

Czy to znak ,że Ronald zostaje?

9

Oby to była prawda. Bardzo się bałem że przez zamieszanie z Koemanem Depay się rozmyśli. Z nim, Garcia, Wijem, Aguero i Emersonem przyszly sezon będzie spektakularny.

0

@Tatazolwinia ahahaha tak z pewnością, ale wiesz, że to strona FCB a nie Betisu?

0

Nooo i zarąbiscie.

1

Oby, w końcu pilkarz silny i biegający

0

@Moov Dobrze że silny i biegający to najważniejsze cechy piłkarza

0

@SeWo77 ale wiesz, że na 99% od przyszłego sezonu Emerson będzie grał dla nas? Chyba, że Betis dogada się z Barcą i Emerson zostanie na jeszcze jeden sezon w Betisie.

0

Czyli Samuel Koeman zostaje

0

@Tatazolwinia Wijnaldum nie przyjdzie, a nie wiadomo czy uda się pozbyć Roberto, przez co pozostanie Emersona wcale nie jest takie pewne. Swoją drogą nie wiem, czy nie za bardzo przesadzasz z tym hurraoptymizmem ;)

1

Masakra nie rozumiem jarania się tym piłkarzem,przeciętny nic więcej

16

@Kuba80 20 goli i 10 asysty w 36 występach. Znajdź porównywalne liczby u innego darmowego piłkarza

0

Piękna informacja :)

0

Na tym podpisie nie stracimy! Brawo!

0

No i spoko. Holendrzy w FcBarcelona zawsze miłe widziani.

4

Piłkarz, raper, akrobata! Dawejcie go!

0

Uwierzę, jak zobaczę prezentację.

0

@Magicc89PL w ogórkowej lidze francuskiej, tam to nawet Milik przez niecałe pół roku walnął 9goli to może i go weźmy bo jest tani

2

Może to co powiem to na wyrost, ale akurat do Depay najbardziej pasuje do zastąpienia Naymara, podobny styl, technika. Dogada się z Messim na boisku. I będzie miał kto strzelać karne...

0

@Tatazolwinia Co sezon tak ktoś gada jest jak są wzmocnienia tak samo było z Coutinho, Dembele itp. I co? Inna sprawa, że lata lecą to w końcu im się uda dostać do finału LM chociaż tak jak to teraz jest z Chelsea i City.

3

@Kuba80 ogórkowej? Błagam Cię człowieku

1

@Kuba80 przeciętny ale za free i nawet jak nie wypali to nic się nie stanie bo nie kosztował 140baniek jak coutinho , tu jest ta różnica, jak nie wypali to zawsze można sprzedać z korzyścią $$

0

@Ansufati123 dokładnie, już raz poszedł do United i odbił się od Premier league i raptem we Francji stał się taki dobry? Poprostu liga jest słaba i tam może sobie błyszczeć a w porządnym klubie zginie

0

I bardzo dobrze.. Brakowalo caly sezon 9.. oddany Suarez dal mistrza AM.. nawet wczorajsza 1 polowa z Eibarem pokazala brak ofensywy, ataku pod bramka rywali

0

@ZIBI88 Aguero to poczatek :p i powrot Emersona z Betisu :)

2

@Kuba80 miał wtedy 21 lat, w Lyonie i repce Holandii udowodnił swoją wartość, poza tym, masz kogoś tak dobrego za darmo?

0

@Ansufati123 ja myślę że tu przede wszystkim potrzeba klasycznej dziewiątki a Depay to bardziej skrzydłowy i w tym momencie nie jest priorytetem ściąganie takiego zawodnika.Ja bym szukał innego typu piłkarza

0

Rok temu zrobili Koemana w bambuko obiecując przyjście Depaya a w tym zrobili na szaro Depaya obiecując pozostanie Koemana :)

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kuba80 to było 10 lat temu o on miał 19 lat. de Ligt był w tym wieku pośmiewiskiem seria A, dziś jest czołowym stoperem

0

@Kuba80 Ha ha ha przeciętny - proponuję zobaczyć jak gra przeciętny t jst brajłajt czy roberto. Ale też nie twierdzę, że to będzie poziom Neya czy Messiego ale do 60 mln to nie wiem kogo można kupić lepszego, a już za darmo to jest super promo. Przecież on jest na skrzydle lepszy niż każdy z naszych skrzydłowych (oprócz Messiego) i może grać na 9tce i pewnie też będie lepszy niż pozostali (poza Messim).

0

@Kuba80 ale głupoty XD poszedł do silnej ligi jako młody chłopak i w sumie zagrał 29 pełnych meczy (gdyby zliczyć wszystkie minuty) i strzelił oraz asystował 13 razy w NAJGORSZYM MANU ever, ale wiadomo odbił się : ) Trzeba było znaleźć kozła to znaleźli bo przecież to miał być 2 Ronaldo. Proponuję pooglądać jego niektóre akcje i gole w MANU. Głupoty typu liga jest słaba - nie wiem czy obecnie dużo lepsze są serie A, La Liga czy Bndesliga (chyba wielkiej różnicy nie ma) Może przy PL jest wyraźnie słabsza ale do pozostałych to mam wątpliwości. Czyli Ney też jakiś super nie jest rozumiem że za słaby na Barcę bo liczb lepszych dużo nie ma w teoretycznie znacznie lepszym klubie (faktycznie tak słabo tam jest w tej lidze że nawet liczby Mbape podzieliłem przez dwa i już wrażenia nie robią) XD

0

@Mateonvious
nom, niestety, samymi baletnicami się nie wygra

0

@Kuba80 oglądać ligę hiszpańską i nazywać francuską "ogórkową" to niezły fikoł.

Rok temu w ogórkowej Lidze Mistrzów miał 6 goli w 8 meczach.

0

Daże go sympatią, mam nadzieje że tego nie spierdoli

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 KOLAKM 20 pkt
2 norbi77 17 pkt
3 DESPac 17 pkt
4 boronez 16 pkt
5 tribo 16 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Który piłkarz Barcelony pokaże się z najlepszej strony podczas EURO i Copa America?