La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1459 Culés

#Tiki-taka

Leo Messi chce zostać w Barcelonie, ale ojciec i rodzina piłkarza naciskają go, żeby odszedł do PSG. [Le Parisien]

126

To niech stary pakuje walize i sobie sam leci do Paryża :D

142

Zabojady większych głupot wymyślić nie mogli

36

Yyyyyyyy? Myślałem że jest odwrotnie :D

24

Z ta rodzina to bym sprecyzował jednak. Z tego co wiem chodzi o brata, a nie żonę i synów.

40

To Leo zostaje, rodzina do Paryża i wszyscy zadowoleni :D

22

@Roafson24 Wiadomo. Wątpię że żona z dziećmi chciałaby teraz przenosić się do innego kraju.

6

Informacja jak z Faktu lub Super Expresu. I tak samo w nią wierzę.

Komentarz usunięty

18

Już normalnie jest naciskane rok temu jego dzieci płakały że nie chcą nigdzie wyjeżdzać to samo żona Le Farmazien nie ma o czym pisać.

11

Kij z rodziną, ale co ma to mityczne i dość tajemnicze „otoczenie Messiego”?

1

Buehehehe nic śmieszniejszego dziś nie przeczytam

0

Trzeba tacie messiego kupić konsole i fife .. tam sobie może sprzedać syna do fransua. I będzie każdy zadowolony

0

Taaa dzieciaki chcą się wprowadzać do Paryża yhhmmm ... A świstak siedzi i zawija je w te sreberka...

3

Hahaha spadłem z krzesła i wstać nie mogę

6

Czyli Messi nie chce grać za lepsza, kasę i w klubie z (moim zdaniem) ma chwilę dzisiajsza lepszym projekcie sportowym, ale chca tego jego żona i dzieci, zostawić kolegów, słoneczna Barcelonę na brudny Paryż.

1

Ojciec Messiego = ojciec Neymara...

3

@Herbert pies Messiego.

2

A PiS tylko obniża podatki...

2

@lukaszmatusiewicz bez kitu :D na pewno chce się przeprowadzac całej rodzinie. uczyć języka. i zmieniać szkoły dzieciom. :P

0

No tak trzeba namieszać aby coś drgnęło;)

3

Chyba ku*wa na weekend :)

1

Najpierw błagali go żeby został, a teraz naciskają na PSG? Bzduuuuuurraaaa ;)

1

@VandaI Może chociaż on mówi po katalońsku. :P

2

Proste, że Żona i dzieci wolą zostać w Barcelonie. Jedynie Paryżanie mogą wymyślić takie głupoty.

1

Moim zdaniem osoba która ten tweet wkleiła doskonale wie że jak i inni tutaj że to plotunia z jakiejś plotkarskiej gazety szukająca rozgłosu na siłę . Po co takie zwykłe plotki tu wstawiać ? Nie umiesz wstawić materiału z prawdziwego zdarzenia tylko wklejasz coś co wiąże się z wysypem emocji użytkowników na tej stronie

2

A bajki nie lecą czasami o 19:00....

0

Co za bzdura xd

0

To ojcem Messiego jest Stary Murański, że też gada głupoty?

0

a zadam takie pytanie wam.
Gdybyście wiedzieli że Xavi przyjdzie i przebuduje zaspół tylko wtedy gdy juz Messiego,Pique i Busquetsa nie bedzie to chcielibyście to juz teraz czy za jakis czas czy w ogóle? Jestem ciekawy jaki profil Laporty odpowiadałby wam najbardziej.

0

Hmm....to znaczy że dzieci Leo chcą porzucić swoje szkoły przedszkola koleżanki , kolegów? Przecież taka zmiana dla dzieci to jest jednak jakiś szok . To nie jest takie proste...no chyba że Messi z żoną przygotowywali ich do tej decyzji.

0

Le Parisien źródło wyjaśnią wszystko.

1

Kto naciska, ciotka, wujek od strony mamy?
Proszę o więcej informacji.

4

Żona do Leo: Poginaj do Paryża bo zaraz emerytura i kasę trzeba nazbierać.
Leo: Ale ja nie chcę tu jest fajnie. Taka miła ta Katalonia
Żona: a garem po łbie chcesz?
;)

0

@Rust_Cohle tak jak mówisz kochel

1

@bicik Le Parisen, jak i całe PSG to jedna wielka bajka, oczywiście w negatywnym tego słowa znaczeniu.

1

Le Parisien i wszystko jasne

1

@Herbert Nie oglądałeś nigdy filmów wojennych? "Jesteście otoczeni!" No i lipa, albo się trzeba poddać, albo przebijać na z góry upatrzone pozycje.

0

Money money money

0

niech odejdzie, wygra tam ligę mistrzów w przyszłym sezonie. A tu? liga mistrzów to mrzonka na ten moment. Przebudowa drużyny potrwa dłużej niż 1 sezon, a messi ma może 2-3 sezony jeszcze do zagrania. Tytanem pracy to on nie jest, wiec nie ma co liczyć ze jak Ibra, Ronaldo czy lewy pogra na poziomie do 40.
Już więcej człapie niż biega.

0

Rodzina czuje piniundz

0

Messi pojdzie do Paryża, a tu cyk jakimś sposobem Barcelona wygra LM :)

Wstawaj, zesrales sie!

0

Kolejny pazerny tatuś.
Zobaczyli dolce, to już będą lecieć.

Szkoda, że Papa nic nie mówił, jak klub spłacał kare za machloje podatkowe synka.

Choć to pewnie plota, to i tak się uniosłem :D

« Powrót do wszystkich komentarzy