La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1307 Culés

0

Kojarzy ktoś może taki film wojenny, w którym była jakaś nieduża załoga złożona z kilku żołnierzy i był taki jeden żołnierz, który chodził z CKM i na takim hmm luzie, na wyepaniu. Film oczywiście o II wojnie światowej, amerykańskiej produkcji i o amerykańskich żołnierzach. Pamietam jeszcze scene jak w jakimś zbombardowanym mieście oni byli i właśnie ten gosc co chodził z CKM tak wyszedł zza jakiegoś gruzu i na luzie szedł i strzelał. Film na pewno max do 2010 roku jeśli chodzi o produkcje, później nie ma opcji. Wydaje mi się ze coś w granicach 2000-2008, ale mogę się mylić. Sorry ze tak mało szczegółów, ale oglądałem raz ten film jak byłem dzieciakiem i pamietam, ze tak bardzo mi się podobał i właśnie ten gosciu z CKM mi imponował, ze aż wyciąłem z gazety info i zdjęcie o tym filmie i przyczepiłem na taka mała tablice, ale niestety nie mam już tej tablicy, a film oglądałem raz i tytułu niestety No nie pamietam wiec was proszę o pomoc

0

@DaPidejpi Z tym CKM, grupką żołnierzy i strzelaniem na luzie, to jedynie NIEZNISZCZALNI ale to nie o 2 wojnie światowej

0

@taris ciężko niestety, ale No mówię to jedyne co pamietam :D

1

@DaPidejpi W "Złocie dla zuchwałych" była chyba taka scena, ale to za stary film. Nie wiem. Może "The Hurt Locker" albo "Furia", ale nie pamiętam dokładnie tych produkcji.

0

@BorzyKrzys niestety to nie to :/ pierwszy za stary film, drugi nie o II WŚ, a trzeci za nowy :D ale dzięki za chec pomocy. Może znajdę to dam znać co to za film

1

@DaPidejpi Full Metal Jacket
Jest tam dokładnie taka scena jak w ww. opisie.
Jeden z żołnierzy o pseudonimie "zwierz" zasuwa po placu boju ze swoim karabinem i muskulatura przed całą resztą.

0

@zuchinho ty wariacie to bez kitu chyb to :o tak patrzę na zdjęcia i coś mi świta. Dzięki wielkie serio. Muszę to obejrzeć koniecznie. Na prawdę dzięki wielkie za pomoc. Nie spodziewałem się ze to jednak film z 87 roku... raz jeszcze dziekuje
@BorzyKrzys

I jednak to by była wojna w Wietnamie a nie II WS xD ahh pamięć zawodzi xd

1

@DaPidejpi Polecam się :D

« Powrót do wszystkich komentarzy