La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Aby uczestniczyć w dyskusji, musisz być zalogowany.

Online: 1314 Culés

1

Widzę, że "to nie wina Valverde" przechodzi w "to nie do końca wina Valverde". Pan redaktor przeszedł już nawet krok dalej i pewnie zapoczątkował bzdurne "to wina Valverde, ale nie ma nikogo wolnego na rynku".
Jak czytam ten argument to aż zaczynam płakać nad ludzką pamięcią i logiką. Jest fatalnie, trener coraz bardziej psuje drużynę, ale przecież takie nazwiska jak Wenger, Setien, Blanc, Allegri, czy nawet Pimienta, który fajnie sobie radzi w Barcelonie B, to przecież wielkie "nikt". Nie mówię, że wszystkie nazwiska z tej listy mi pasują, ale wyobraźcie sobie co mają w głowie ludzie którzy piszą "nie ma alternatywy" dla fatalnego trenera, a na rynku jest kilku kandydatów bez pracy i pewnie też wielu zajętych, którzy chętnie by do tej Barcelony przyszli. FCB to nie Wisła Kraków, piłkarze zabijają się, żeby tu grać to nagle byłoby tak ciężko namówić trenera? Tym bardziej, że ten klub to raj dla trenerów skoro w innej drużynie można wylecieć za słabą jesień, a tu masz dwa słabe sezony, dwie potworne kompromitacje w LM i genialny prezes nawet nie myśli o zwolnieniu.

0

Obstawiam, że jeżeli zarząd w ogóle zamierza zwolnić Ernesto, to stanie się tak tylko w wypadku porażki w El Clasico. To samo miało miejsce rok temu w przypadku Lopeteguiego, który mimo fatalnego początku dostał kosza dopiero po Klasyku.

4

Wenger na 3 lata i po nim Xavi,marzenie :)


0

"Jeszcze atakują... bo tak wypada... piłkarze Espanyolu."
:D

1

Insigne nigdy nie powinien podchodzić do 11, ok, powtórzył karnego udanie, ale Napoli nie może sobie pozwolić na to aby to on wykonywał jedenastkę, powinien to robić nasz Milik który dzisiaj po powrocie naprawdę gra dobrze bądź Llorente.

0

Mercedes niezły pech, gdyby nie safety car to spokojnie Hamilton by wygrał

0

3 Safty Car xD W Mercedesie to chyba szału dostają, że dopiero na koniec wypadki się pojawiły :D

1

Znowu safety car - po raz 3 w ciagu ost 15 okrazen.

Znowu pewnie niewiele zmieniajacy

0

Ale się słaby wyścig zrobił. Masakra.

0

Szkoda, że Hamilton kupon psuje :/

Załaduj kolejne wpisy