• Sergio Leon 83'
  • 25' Lionel Messi
  • 34' Pedri González
  • 64' Ousmane Dembélé

Przypominamy zasady, którymi kierujemy się podczas wystawiania ocen, zawarte w regulaminie oceniania zawodników. Pamiętajcie, że jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości lub uwagi związane z artykułem i zamierzacie zadać pytanie w komentarzu, zajrzyjcie uprzednio do działu FAQ – bardzo możliwe, że znajdziecie tam gotową odpowiedź. Życzymy owocnego zapoznawania się z tekstem oraz zachęcamy do pozostawiania komentarzy.

Oceniający: Piotr Guziński

90

• 3
  • 3

Warto wyróżnić udane interwencje w 31., 51. i 59. minucie. Plus także za zagranie między liniami w 18. minucie i celne długie dogrania w 32. i 69. minucie. W 71. i 78. minucie Marc udanie wyłapał dośrodkowania w pole karne. Minus za podanie na aut w 76. minucie. Przy pierwszym i trzecim straconym golu mógł zrobić więcej.

0 0 0 0 1 5
21 71% 0 3 0 3

Ronald Araujo

46

• 5
  • 5

Dobre 45 minut w wykonaniu Ronalda. Już w 7. minucie zanotował  przejęcie, a w 10. minucie przerwał akcję wybiciem głową. W 12. minucie podjął dobrą próbę rozrzucenia gry na skrzydło, jednak jego przerzut okazał się zbyt mocny. Duży plus również za imponujący powrót i odbiór w 44. minucie i podanie między liniami, które napędziło akcję.

1 0 1 0 0 2
25 92% 0 1 0 2

90

• 4
  • 3

W 8. minucie Clement zatrzymał akcję Levante, w 14. minucie zanotował przejęcie, a w 23. minucie uderzył zza pola karnego. Wyróżnić należy również przechwyt w 27. minucie, świetne podanie do Alby w 55. minucie i ważny odbiór wślizgiem w 91. minucie. W 49. minucie zanotował groźną stratę przy wyprowadzeniu piłki, a w 73. minucie niezbyt pewnie wybijał futbolówkę z pola karnego.

1 1 0 0 0 6
77 93% 0 4 2 9

90

• 3
  • 3

Dobrze radził sobie z wyprowadzeniem piłki, zanotował kilka odbiorów, ale popełnił też błędy, które zaniżają jego notę. W 9. minucie Gerard popisał się niezbyt pewnym wybiciem, a w 60. minucie nie zdążył i nie zablokował strzału. Spóźniony był także w 83. minucie, kiedy to nie zablokował uderzenia. Na plus podanie między liniami w 8. minucie i celne przerzuty w 12., 15., 50. minucie. Wyróżnić można także ważną interwencję w 21. minucie, zablokowany strzał Levante w 23. minucie, przejęcie w 67. minucie, odbiór w 86. minucie i przechwyt z 93. minuty.

1 0 0 0 0 6
74 92% 0 6 0 7

90

• 5
  • 4

W 4. minucie Jordi znakomicie dograł za plecy obrońców do De Jonga, a w 10. minucie wybijał głową. W 11. i 20. minucie zanotował przejęcia, w 25. minucie jego dośrodkowanie dotarło pod nogi Messiego i skończyło się udziałem przy bramce. W 55. minucie groźnie dograł w szesnastkę, a w 63. minucie kolejny raz dobrze zagrał w pole karne. Plus również za wybicie w 70. minucie i odbiór z 88. minuty. Minus za niecelne podanie w 23. minucie, po którym Levante rozpoczęło atak, a także za nieczyste uderzenie i zmarnowaną okazję w 28. minucie.

1 0 1 0 0 9
73 93% 0 2 0 6

90

• 3
  • 4

Długo zachwycaliśmy się świetną formą Busquetsa, jednak z Levante Sergio zagrał mocno przeciętnie. W 30. minucie zanotował groźną stratę, a w 31. minucie podał wprost pod nogi rywala w polu karnym i cała akcja o mały włos nie skończyło się golem Levante. Plus za celne przerzuty w 3. i 88. minucie, a także odbiór w 24. minucie i przejęcie w 28. minucie.

1 0 0 0 0 10
60 85% 1 1 0 5

Frenkie de Jong

90

• 5
  • 4

Jeden z najlepszych. Frenkie powinien skończyć to spotkanie z asystą, jednak w 2. minucie jego podania nie wykorzystał Pedri. W 58. minucie Holender wyłożył piłkę Messiemu, lecz Argentyńczyk także nie wykorzystał swojej okazji. Plus za indywidualną akcję w 4. minucie, po której zagrał na skrzydło, a także świetne wejście w pole karne w 4. minucie i dogranie do Pedriego. W 7. minucie udanie zagrał między liniami do Griezmanna znajdującego się w szesnastce. Wyróżnić można także odbiór w 11. minucie, przejęcie w 12. minucie i przechwyt w 72. minucie. W 49. minucie pociągnął akcję, ale zepsuł ją niecelnym podaniem, a w 55. minucie uderzył nad bramką i zmarnował niezłą sytuację na gola. Minus również za stratę w 50. minucie.

1 0 2 0 1 12
53 77% 4 1 2 1

Pedri González

74

• 4
  • 4

Na największy plus bramka w 34. minucie. Oprócz trafienia Pedri nie pokazał w tym meczu zbyt wiele i wtorkowego pojedynku nie zaliczy do udanych. W 2. i 4. minucie zmarnował dogodne okazje na gola. W 19. minucie przerwał akcję Levante, a w 70. minucie zanotował odbiór, jednak kilka sekund później zepsuł podanie.

4 2 1 0 0 6
41 85% 1 2 0 4

90

• 5
  • 4

Zagrał dobrze w kreacji i w 25. minucie strzelił gola otwierającego wynik meczu. Oprócz tego niewiele więcej. Plus na pewno za wywalczony rzut wolny blisko pola karnego w 5. minucie, przerzut w 23. minucie, świetne górne podanie do Alby w 28. minucie i dobre prostopadłe zagranie do Dembele w 34. minucie. W 39. i 45. minucie Argentyńczyk groźnie dośrodkowywał. Minus za nieudane odegranie w 60. minucie, po którym Levante strzeliło gola na 2:2.

6 1 3 1 3 14
48 77% 3 2 0 0

Antoine Griezmann

82

• 4
  • 3

Występ bez historii. W 11. minucie wywalczył rzut wolny w środku pola, w 27. minucie zanotował przerzut, a w 41. minucie przejął podanie. Plus za przyspieszające podanie do Dembele w 44. minucie. W 41. minucie Antoine próbował odegrania piętą do Pedriego, jednak jego pomysł skończył się stratą.

0 0 1 0 1 6
41 90% 0 1 0 1

82

• 6
  • 5

Dobre zawody Francuza. Pierwsze dwadzieścia minut w wykonaniu Ousmane’a nie było najlepsze, jednak później zaczął prezentować znacznie wyższy poziom. W 8. i 13. minucie Dembele zanotował straty, a w 21. minucie popełnił błąd w defensywie, który mógł skończyć się straconym golem. W 34. minucie skrzydłowy dobrze zachował się w polu karnym i zanotował asystę przy bramce Pedriego. W 36. minucie przerwał akcję Levante wślizgiem, a w 37. minucie zablokował dośrodkowanie gospodarzy w pole karne. W 44. minucie Francuz przechwycił podanie, a w 47. minucie wyłożył piłkę Messiemu. W 63. minucie zdobył piękną i ważną bramkę. Plus również za zablokowane dogranie Levante w szesnastkę w 76. minucie i wywalczony rzut wolny w środku pola w 78. minucie. Minus za kolejne straty w 24. i 66. minucie. Zawodnik Meczu.

1 1 0 0 4 7
46 93% 3 0 0 3

5

• 2
  • 2

Przebywał na murawie przez czterdzieści minut, jednak z pewnością nie zaliczy tego występu do udanych. W 48. minucie zanotował przejęcie, jednak kilka sekund później niecelnie podawał i stracił piłkę. W 57. minucie nie upilnował w polu karnym Melero, co skończyło się golem dla gospodarzy. Przy drugiej bramce nie podjął nawet próby interwencji.

• 3

Zamieszany w stratę ostatniego gola. W 83. minucie Dest przegrał pojedynek i został prosto ograny, a później nie zablokował dogrania w pole karne. W 87. minucie zanotował przejęcie, a w 92. minucie odebrał piłkę.

• 4

Dużo ruchu, ale mało efektów. Wyróżnić można dobre zagranie na skrzydło do Minguezy w 86. minucie. Później żadnych konkretów i w 87. minucie niecelnie podawał.

0 0 0 0 0 1
13 92% 0 1 0 1

Pique zamieszany w każda z bramek nota 3 ?

@Redakcja Dodajcie dzban meczu w takiej formie jak zawodnik meczu .

Messi "dobrze w kreacji"? Przecież on nie wyszedł na drugą połowę(a nie, jednak wyszedł-miał stratę prowadząca do bramki na 2-2). Chyba jednak przewaga złych decyzji nad dobrymi w tym meczu, w kreacji właśnie. Jasne, że to sumarycznie i tak wiecej niż przeciętny zawodnik w tym elemencie, ale taka jest na boisku jego rola(bo przecież nie bieganie ani walka o wynik do końca) , ale patrząc ile miał okazji do lepszego zagrania, ile akcji zmarnował niepotrzebnym dryblingiem czy stratą, to nie był to jego dobry mecz w kreacji, raczej irytujący.
Dembele za bramkę i asystę dostaje 6/5. Ludzie weźcie się rozpędźcie w ścianę.

Niestety ale widocznie jest tak ze oceny sa nie tylko indywidualne ale takze zespolowe. Messi asystowal Lev ale dalej dostal 5. Ciekawe. Za to ocena powinna pojsc o 1 w dol. Griez na pewno by tak zostal potraktowany.

Braithwite - 8 minut - zagrał za krótko
Puig - 5 minut - ocena w dół. Redakcja chyba myśli podobnie jak Koeman, mianowicie że Riki miał nas w te 5 minut zbawić i zrobić coś ekstra na tyle by wygrać na Ciudad de Valencia.

Coraz bardziej widać, że te oceny przez redakcje to są wystawiane na odpierdziel. Coś tam napisać, dać jakąś ocenę za to co się z meczu pamiętam i będzie.
Przykład Dembele - gol, asysta, najwięcej odbiorów w meczu (3), 3 kluczowe piłki, tylko 7 strat i 46 podań ze skutecznością na poziomie 93%.
I gość dostaje tylko oczko wyżej od de Jonga, który był bardzo niedokładny w tym meczu, ale zagrał fajne pierwsze 15min. Niby zaliczył aż 4 kluczowe podania, ale skuteczność podań na poziomie 77% jak na ŚP w Barcelonie to fatalna statystyka.

Pique i Roberto dla mnie zagrali dno. Z taką szybkością obrońców nie jesteśmy w stanie wygrywać. Dawać tego Erica za Pique jak najszybciej, do tego jakiś szybki lewonozny za Umtitiego i dać szanse na prawej Emersonowi. Ile jeszcze można się nabierać na to że Pique jest dobrym obrońcą... Puyol się już poznał na nim jak grali razem że gość nie potrafi być skoncentrowany przez 90min

Powinna być możliwość oceny trenera, np. można oceniać dobór taktyki, motywowanie piłkarzy, przeprowadzone zmiany.

Widac jak na dłoni nierowność koncentracji i zaangazowania w trakcie meczu. Albo obrona ma wylewy albo pomoc spi, albo napastnicy sobie wolne robią.
Nie ma tak zeby 90 min wszyscy grali. Jak sie raz trafi to wtedy mamy 1-6 z RSSS.
Ciagle tylko czytam dobre 10 min potem przespał drugą połowe, miał dobre 20 min.
Nikogo nie stać na dobry CAŁY mecz. Aż tak im sie nie chce ? :/
W tym roku mija mi 20 lat kibicowania BArcelonie i coś czuje ze bedzie ona w takim samym stanie jak wtedy gdy zaczynałem przygodę. Sezon z wprl.. od Romy 3-0, porażki z Realem, baty od przeciętniaków.
Obym sie mylił.

no to klops real wygrał 1-4

Jak dla mnie Pique zagrał na max 2. Nie wiem w czym on był lepszy od Roberto.

Jak wy oceniacie Marc-André ter Stegen-a na 3, kiedy powinien był wybronić dwie bramki, to .... stawiacie oceny za zasługi i to dawne. Lenglet zagrał porządny mecz, a u was 4, znowu na sympatiach, a raczej antypatiach. Przynajmniej co do jednego się zgadzamy, Dembele gracz meczu w Barcelonie.

Czytając opis gry Lengleta to wyglądał na ocenę przynajmniej 6...a dostał tylko oczko wyżej od całkowicie beznadziejnego Busiego i Desta, który po wejściu zawalił tylko gola i nic poza tym.

Mam nadzieję że Laporta zbiera kasę na Haalanda. On musi do nas trafić za wszelką cenę.

Dajcie w końcu możliwość oceny trenera,przecież to on najbardziej dał dupy,co wam szkodzi dodać jedną rubryczkę?

Czemu Frenkie tak wysoko, jak większośc plusów za początek? To powinna być ocena na podstawie całego meczu, a nie samego początku.

Czemu Riqui oceniony przy rozegranych 5 minutach, a Martin, czyOscar już nie dostali? Miał 1 plus i 1 minus, to można było napisać, że za krótko.