Frenkie de Jong: Myślę, że po bramce wyrównującej straciliśmy trochę głowę

Dariusz Maruszczak

29 kwietnia 2021, 22:18

Barca TV+

19 komentarzy

Frenkie de Jong w pomeczowej rozmowie z dziennikarzem Barça TV podkreślił znaczenie utraty wyrównującego gola, który bardzo mocno wpłynął na drużynę.

[Marc Brau, Barça TV] Jak się czujecie?

W tej chwili jesteśmy bardzo smutni. To normalne. Jutro też będziemy. Potem jednak musimy wstać i walczyć do końca.

W pierwszej połowie wydawało się, że macie mecz pod kontrolą. Co się stało z drużyną?

Jak powiedziałeś, w pierwszej połowie spisywaliśmy się całkiem dobrze. Strzeliliśmy gola i kontrolowaliśmy mecz. W drugiej połowie dalej staraliśmy się tworzyć zagrożenie, ale było trochę trudniej. Rywale dość dobrze się bronili. Ostatecznie oddali dwa strzały na bramkę i strzelili dwa gole.

Uważasz, że ten gol na remis był kluczowy?

Tak. Myślę, że po tej bramce wyrównującej straciliśmy trochę głowę. Organizacja nie była już tak dobra. Potem straciliśmy drugiego gola.

Myślisz, że jeśli wygracie następne pięć meczów, będziecie mieli szanse na mistrzostwo? Uważasz, że inne drużyny mogą tracić punkty?

Nie wiem. Musimy wygrać dużo meczów, tak, pięć, jeśli wygramy je wszystkie, zobaczymy, w jakim miejscu będziemy.

Drużyna w tym sezonie pokazała wiele wiary. To był trudny dzień, ale zespół pokazał, że jest w stanie dokonać wszystkiego.

Tak, oczywiście, to możliwe, cztery ekipy są bardzo blisko siebie. Musimy wygrać pięć meczów i zobaczymy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Nie wygramy 5 meczów bo jest slaby trener który nie potrafi reagować na sytuacje w meczu . Mógł normalnie się cofnąć w drugiej połowie i grać z kontry a nie siedzieć 7 zawodnikami pod bramka przeciwnika i narażać się na kontry Grenady . Sierdo...... całą drugą połowę łącznie ze zmianami . Ta druga połowa wyglądała jak pierwsza połówka sezonu .

Szkoda że do pomeczowych wypowiedzi nie podejdzie kapitan ..tylko idą zawodnicy z krótkim stażem w drużynie. To o czymś świadczy

"Nie wiem. Musimy wygrać dużo meczów, tak, pięć, jeśli wygramy je wszystkie, zobaczymy, w jakim miejscu będziemy."
W 4 literach jak Real i Atletico wygrają wszystko a my 2 sezon z rzędu bez mistrza będziemy kosztem białych i nie będzie tu realnego przemeblowania...

Busquets na + jako jedyny w tym meczu

Niestety Roberto, Pique i Umtiti razem wzięci są twarzą tej opieszałości drużyny z poprzednich lat. Jak Busi grał bez nich to mu szło. Mamy już jeden puchar, na który i tak nie wiem, czy zasłużyliśmy po takim szambie Bartka. Także, dzięki, chłopaki. Liczymy na następny sezon. Głowa do góry. Visca Barça!!!!

Kirwa gdyby lenglet z cadizem tego nie zjebał byłoby tak dobrze

Chłopie, jak chcesz coś wygrać to pakuj się i uciekaj z tej drużyny.

" .... i zobaczymy" kuźwa mieliście lige w zaciśniętej pięści dzisiaj chłopie.

Przynajmniej bez pierniczenia, że to niesprawiedliwe czy coś tego rodzaju.

tym bardziej że Sergio Roberto w 89 minucie mówił spoko wygramy.....

Wyście tą głowe stracili kilka lat temu, a de Jong chyba wraz z przyjściem do Barcy bo pod bramka sie zachowuje jak paralityk.

Panie Franek, nie wygracie 5 meczów i nie zdobędziecie mistrzostwa. Dziękuje i dobranoc

Ale jak pisałem po Liverpoolu , że musi być solidna wymiana pokoleniowa to nowe nabytki już złapały gen frajerstwa od starych wyjadaczy. I tak się żyje w kompromitacjach dalej :)