Wiceprezes Athleticu: Myśleliśmy, że wygramy z Realem Sociedad, będziemy musieli z Barçą

Julia Cicha

12 kwietnia 2021, 18:45

AS

7 komentarzy

Fot. Getty Images

Athletic stara się podnieść się po przegranym finale Pucharu Króla z Realem Sociedad, ponieważ już w sobotę czeka go kolejny taki finał, tym razem przeciwko Barcelonie. Wiceprezes klubu Mikel Martínez udzielił wypowiedzi dla mediów przed tym meczem.

- Wszyscy byliśmy sfrustrowani strasznym spotkaniem z Realem Sociedad, szczególnie w drugiej połowie. W teorii myśleliśmy, że był to łatwiejszy do wygrania finał, ale teorie w piłce nożnej nie są nic warte. Ta porażka była dużym ciosem i niektórzy z nas nie pozbierali się jeszcze mentalnie.

- Mierzymy się z Barceloną, z którą niestety walczyliśmy o trzy Puchary Króla w jej najlepszej epoce. Teraz o wygraną jest nieco łatwiej. Należy nam się jeden puchar – przegraliśmy w Bukareszcie, w Walencji, w Madrycie, W Barcelonie… Myśleliśmy, że wygramy teraz z Realem Sociedad, a będziemy musieli z Barçą.

- Profesjonaliści pracują, wszyscy mają swoje zalety i wady. Jeśli będziemy umieli je wykorzystać, możemy przygotowywać miejsce na 24. puchar.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jezuu jak z nimi się nie da grać, już rzygać się chce tymi meczami z Athletikiem... I jeszcze ich brzydka gra i ten denerwujący Muniain... ahhh

Bo ten z RSO był łatwiejszy finał, teraz łatwiej nie będzie

wcześniej bym powiedział że są do rozjechania , ale po meczach w tym sezonie wiem że nie można ich lekceważyć i bedą walczyc do końca i co gorsza są w stanie z nami wygrać tak jak w superpucharze...to jest pucharowa drużyna ale z drugiej strony my możemy pokazać że stoimy klase wyżej.... nas rónież na to stać

Raczej ich morale leżą.

Przypomina mi się 4:0 w superpucharze. Ja ich nie skreślam bo wszystko może się zdarzyć.

To niech leza do niedzieli xD

,,Należy nam się 1 puchar’’...Jak im się będzie należał to wygrają a jak nie to nie