Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

4 kwietnia 2021, 01:29

27 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Real Sociedad mistrzem" - zespól z Donostii zdobył Puchar Króla 2020, trzeci tytuł po 34 latach suszy, dzięki bramce z karnego Oyarzabala. Oferty dla Dembélé - Barça chce przedłużyć z nim umowę, ale Juventus i United kontaktowały się z jego agentem, a PSG i Liverpool o tym myślą. Asensio i Benzema pokazują wyższość. Lider gra dziś na trudnym terenie. Nowicjusz Jorge Martín ruszy z pole position w Moto GP.

"Finalny sprint" - Laliga zdecyduje się w 10 ostatnich meczach. Próba ognia podopiecznych Simeone. Real jest drugi w oczekiwaniu na spotkanie Barçy. Ta chce przedłużyć swoją passę. "Plan B" Barcelony w celu pozyskania Hålanda. Laporta rozważa opóźnienie jego transferu do 2022 roku, by zapłacić tylko 75 milionów. Real Sociedad z Pucharem Króla, zdecydował karny Oyarzabala.

"Niech policzą do stu" - Messi i De Jong będą musieli zagrać z chłodną głową i powstrzymać wszystkie impulsy, ponieważ żółta kartka w meczu z Realem Valladolid wykluczy ich z El Clásico. Real pokonał Eibar i wywiera presję. Athletic przegrał pierwszy finał Pucharu Króla. Rywal Barçy w kolejnym finale został pokonany przez Real Sociedad. Vinales ponownie przeciwko Ducati. Lider z trzecim najlepszym czasem w kwalifikacjach znalazł się między Martinem, Zarco i Millerem. Kompletny mecz i wygrana Girony, która zajmuje siódme miejsce w tabeli. Atlétic Terrassa awansował do finału Euroligi w ostatniej akcji. Festiwal ofensywny i rekord punktów tego sezonu w wykonaniu Manresy w Bilbao. Spar Girona ponownie wygrał i czeka na rywala w półfinale.

"Marzenie się spełniło" - Real Sociedad zdobył Puchar Króla po 34 latach. Oyarzabal golem z karnego dał tytuł za 2020 rok swojej drużynie. Athletic będzie mógł zrewanżować się 17 kwietnia w starciu z Barçą. To nie może się powtórzyć! Poważne zamieszki w Bilbao na kilka godzin przed finałem. Trudny "finał" lidera na Pizjuán. Asensio dołączył do dobrego Realu. Błyszczał i strzelił gola w łatwo wygranym spotkaniu. Valverde wygrał GP Indurain.

"Marzenie się spełniło" - gol z karnego Oyarzabala dał Puchar Króla Realowi Sociedad po 34 latach. Athletic był niewidoczny i przegrał pierwszy finał. Odrodzenie Asensio - świetny mecz i gol piłkarza w starciu z Eibarem w oczekiwaniu na spotkanie z Liverpoolem. Benzema ponownie trafił do siatki. Egzamin charakteru Atlético w meczu z Sevillą. Jorge Martín z pole position, pokonał Zarco i Vinalesa.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Czemu dopiero teraz był finał?

Mam nadzieje, ze dzisiaj wieczorem Sevilla stanie na wysokosci zadania i urwie u siebie punkty z Atleti. Najlepiej, zeby wygrala, ale remis biore w ciemno.

Gratulacje dla Realu Sociedad ;)

Ale Hiszpania się świecka zrobiła... Żadnej wzmianki o Wielkanocy

Takie tam przemyślenia po przeglądzie prasy:
1) czy ktoś poważnie uważał oprócz dziennikarskich pudelków że Barcelona może kupić Haalanda za 150mln?
2) Dembele ma rok kontraktu, sprzedać za czapkę gruszek jest bez sensu, a wymienić też ciężko bo kto będzie szalał na skrzydle jak Fati to niewiadoma, Trincao nie wiemy na pewno że odpali a Collado będzie odbudowywał swoją pozycję na boisku po zmarnowanym czasie w Barcelonie B. O Konradzie nie wspominam bo Dembele jeszcze z Francji miał więcej oleju w głowie.
3) gratulacje dla Sociedad!

A ja bym chciał, by Barcelon zrobiła wymiane Dembele za Sadio Mane .

Neymar + Mbappe za Dembele + Griezmanna + coś tam w gotówce.

Ter Stegen- Dest, Pique, Langlet, Alba- Busquets, de Jong, Pedri- Messi, Mbappe, Neymar
Neto- Roberto, Araujo, Garcia, Balde- Wijnaldum, Nico, Moriba- Trincao, Ansu, Depay

Do tego pozbyć się Neto, Umtiti, Pjanic, Martin i ja jestem happy :)

Halland za 75 milionów to jest fajna opcja za 150 bym go nie kupował. Ma liczby niesamowite . Do tego powraca temat Neymar ...? Jak przyjdzie za darmo albo sam zapłaci za transfer to ok. Czystko piłkarsko nie ma takiego zawodnika jak on.

Strasznie marny poziom zaprezentowały oba kluby baskijskie w finale pucharu króla...
Mecz był strasznie nudny,po prostu obraz nędzy i rozpaczy.
Jak Atleti w takim stylu zagra z nami finał to rozjedziemy ich jak walec.

no to mam nadzieje, ze atletic w dwoch finalach w ciagu kilku dni nie ugra nic! :)