Raymond Domenech: Dembélé nie myśli jak gwiazdy, nie ma takiej mentalności jak Messi i Cristiano

Julia Cicha

30 marca 2021, 15:30

Cadena SER

10 komentarzy

Fot. Getty Images

Były selekcjoner reprezentacji Francji Raymond Domenech przeanalizował obecną formę francuskich piłkarzy Barcelony w programie „Què t’hi jugues” na antenie Cadena SER.

- Dembélé nie myśli jak gwiazdy, nie ma takiej mentalności jak Messi i Cristiano, którzy chcą wygrywać i strzelać gole. Nie sprzedawałbym go jednak, bo może być świetnym zawodnikiem. Jest bardzo szybki, gra obiema nogami. Mógłby odgrywać różne role – powiedział Domenech.

- Griezmann? W Barcelonie ani w reprezentacji nie widzę piłkarza, którego znam. Kiedy przeszedł do Barçy, coś się stało, nie robi już takiej różnicy jak w czasach gry w Atlético – skrytykował Antoine’a były selekcjoner.

- Barça to mój klub, jestem większym fanem tej drużyny niż PSG. Gdyby Messi wykorzystał rzut karny w Lidze Mistrzów, wszystko by się zmieniło – uważa Domenech, który wypowiedział się też krótko na temat Cruyffa: - Johan miał na mnie duży wpływ. Niektórzy trenerzy mówią jedno, a robią drugie. Cruyff zrobił jednak na mnie bardzo duże wrażenie.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

No dobrze chłop mówi,sama prawda.
Ousmame ma potencjał ale głowa nie dojeżdża

I dlatego nigdy nie bedzie blisko nawet ich poziomu :)

Chyba Cadena SER znowu mąci albo potrzebuje lepszych tłumaczy bo czytałem ten sam wywiad po francusku i wszystko inaczej zrozumiałem. O Dembele wypowiedział się podobnie ale w kontekście że nie gwiazdorzy, o Grizim powiedział "nie robi już takiej różnicy jak w czasach gry w Atlético ale nadal jest jednym z naszych najważniejszych piłkarzy" - to całkowicie zmienia wypowiedź bo nie jest krytyczna jak sugeruje stacja radiowa. Cadena SER przeoczyła też pochlebną wypowiedź o Lenglecie - no dziwne to wszystko, żeby nie powiedzieć o złych intencjach.

i w następnym meczu antoś piękna brameczka:DD

I mówi to gość który przy ustalaniu składu posiłkował się astrologią :)

Tak zwany, głos rozsądku. #francuskizaciągout

A ten jak go zwolnili ma ewidentny ból 4 liter. Nie pierwszy raz gada od rzeczy

Wystarczyłoby: Dembélé nie myśli. Nieraz to wielki atut i zaskoczenie dla rywala :D