Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

16 marca 2021, 07:42

42 komentarze

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"Zawsze Messi" - Leo świętował rekord 767 meczów w barwach Barçy dwiema pięknymi bramkami i wygraną. Kolejny pocisk Griezmanna i świetne uderzenie głową Minguezy ukoronowały historyczny dzień. Barcelona traci cztery punkty do Atlético. Wciąż bez porozumienia ws. poręczenia bankowego Laporty. Pedri powołany do reprezentacji Hiszpanii Luisa Enrique. Real nie grał w ćwierćfinale LM od 2018 roku, a teraz musi radzić sobie bez Hazarda. Zidane przyznaje, że CR7 może wrócić.

"W gazie!" - Barça kontynuuje remontadę w lidze, dzięki wygranej z Huescą jest 4 punkty za Atlético i tytuł jest bliżej. Rekord i dublet Messiego. Argentyńczyk rozegrał mecz numer 767 w koszulce Barçy, strzelając dwa gole. Real chce awansować do ćwierćfinału, a Hazard znów jest kontuzjowany. Luis Enrique również stawia na Pedriego.

"Liga w zasięgu wzroku" - Barça traci tylko 4 punkty do Atlético dzięki bezdyskusyjnej wygranej z zespołem z dołu tabeli. Messi wyrównał wynik Xaviego, rozgrywając 767. mecz w klubie, i świętował to dubletem, do którego gole dołożyli Griezmann i Mingueza. Laporta ma już gwarancję bankową i jutro przejmie władzę. Bank Sabadell i JB Capital Markets dadzą wymagane poręczenie. Real będzie bronił jednobramkowej zaliczki z pierwszego spotkania z Atalantą. Federacja szuka miasta, w którym zbudowałaby krytą bieżnię. Laia Palau antidotum Spar przeciwko Avenidzie. Sabadell i Mataró wspólnie pracują nad sprowadzeniem final four w piłce wodnej do Barcelony.

"Wraca Ramos, herb Realu" - z kapitanem Real nie odpadł z Ligi Mistrzów od 2015 roku. Los Blancos mogą awansować do ćwierćfinału po raz pierwszy od trzech lat. Pessina: "gdybym mógł wybrać, odebrałbym im Kroosa, on nigdy się nie myli". Zidane otwiera drzwi przed powrotem Cristiano: "być może". Hazard może przejść kolejną operację. Jego problemy ze stawem skokowym nie ustępują. Barça traci 4 punkty do lidera. Messi rozegrał 767. mecz w klubie, strzelając dwa gole. Pedri, Porro, Robert Sánchez i Bryan Gil powołani do reprezentacji. Wiele nowości na liście Luisa Enrique.

"Ze starą gwardią" - Real oddaje się w ręce weteranów, by pokonać Atalantę. Hazard kontuzjowany na kolejny miesiąc, to jego dziesiąty uraz. Zidane o potencjalnym powrocie Cristiano: "to możliwe". Dublet Messiego w dniu, w którym wyrównał rekord Xaviego, rozgrywając 767. mecz w Barcelonie. Rewolucja Luisa Enrique. Pedri, Bryan Gil, Porro, Alba i Robert Sánchez (bramkarz Brighton) na liście powołanych. W Londynie z pełną bronią - Simeone próbuje ustawić João Felixa razem z Suárezem.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

A tak na serio Real jedzie na farcie i w lidze hiszpańskiej i w lm. Gdyby nie bramki po 90 minucie (które oczywiście liczą się normalnie bo zaraz ktoś mnie zje) to byłoby z nimi krucho.

Złapany dzisiaj na ulicy przez dziennikarza usłyszałem pytanie: z jakiej nieobecności w drużynie Realu ucieszyłbyś się najbardziej? Bez zawahania odpowiedziałem: z nieobecności ich sędziego :-) Do boju Atalanta.

wygrają w sobotę z Real Sociedad?

jak z kapitanem real nie odpadł z LM od 2015? Co oni piszą?
A kto w zeszłym roku dostał czerwo w pierwszym meczu z City i nie mógł grać w rewanżu

mnie to wygląda na to że przez czerwo ramosa odpadli a nie odwrotnie

As to dobrze ujął "stara gwardia ” jak tak patrze na nich , to prześcieradła mogą być w wielkim dołku , jak oni odejdą.U nas trwa wymiana pokoleniowa i to trochę trwa, a tam jak narazie to nie widzę zmienników za nich!!! Może biali wreszcie spadną do drugiej ligi !!!!! Ale było by pięknie ale nie realne , ponieważ prezes ligi hiszpańskiej na to nie pozwoli

Piękny gol Messiego i Griezmanna. Chłopaki tak trzymać

Gole dla nas to była magia,nie było czego zbierać ja jednak na moment chciałbym się zatrzymać nad karnym,który ten palant z gwizdałką podyktował przeciwko nam...
Co on i ten łoś pasiasty na varze mieli w głowach wskazując na wapno to pewnie oni sami nie wiedzą.
Czyżby zaczęła się krucjata przeciwko Barcelonie bo tytuł dla Madrytu coraz bardziej zagrożony?

A może to my powinniśmy ściągnąć CR7 ? XD

Z tym Hazardem to mają niezłe jaja w Madrycie. Wygląda na to że Belg wyekloatował się w Chelsea i teraz to jest już szrot. Kto by się spodziewał ?

Ten kto kwestionuje pozostanie Koemana i Messiego na kolejny sezon w Barcelonie niech pójdzie w końcu po rozum do głowy.

Super gra DRUŻYNY!
Rywal może i mniej wymagający nie mniej jednak bardzo cieszą bramki młodzieży i Grosza :)

Niech sciagaja CR7, przynajmniej nie beda mieli kasy na Haalanda a i Mbappe moze sie oburzy ze wolą dziada a nie jego.

BEka z kibicow Realu, na swojej stronie sie smieja ze po powrocie CR7 Eden powinien grac z nr L4 xD

Krysztaianu ale w España jest VAR...

767 meczy w jednym klubie . Sztos i szacunek . Leo jest żywą legendą .

A upatrywać zbawienia w 36 letnim ronaldo to troszke graniczy z absurdem ? :D

Powrót Krysi... XD
Czekamy na weryfikację naszej gry z czołówką...

Brawo dla Pana trenera że wyciągnął nas z niezłego bagna. Liczę że idą się sięgnąć po mistrza i puchar . Jeśli jednak misja się nie powiedzie mam nadzieję że ludzie będą mimo wszystko go szanować !!