Julen Lopetegui: Barça była dużo lepsza, taka jest prawda

Julia Cicha

27 lutego 2021, 22:02

Marca, AS

17 komentarzy

Fot. Getty Images

Na pomeczowej konferencji prasowej Julen Lopetegui przeanalizował porażkę z Barceloną oraz podkreślił, że Sevilla musi szybko zapomnieć o tym spotkaniu.

- Ocena nie jest pozytywna. Kiedy nie udaje się wygrać, nie może taka być. Nie możemy być zadowoleni. Nie zagraliśmy dobrze, rywal nas przewyższył. Tak jak po zwycięstwie musimy jednak iść naprzód i myśleć o kolejnym meczu, który jest ważny, piękny i radosny.

- Był moment, w którym mogliśmy przenieść się na połowę rywala, ale zabrakło nam dokładności, by wejść w pole karne. Musieliśmy nieco zaryzykować przy wymianie pozycji, a przeciwnicy mają duże umiejętności i strzelili nam drugiego gola. Być może pierwsza połowa była decydująca, Barcelona zdobyła bramkę po pierwszej dobrej okazji, co utrudniło nam odpowiedź. Barça była dużo lepsza, taka jest prawda.

- Musimy zapomnieć, odpocząć i przygotować się do kolejnego meczu. Barcelona zagrała już tak z Realem Valladolid i Eibarem. Nasza odpowiedź nie była odpowiednia.

- Mówiono mi, że Messi mógł dostać drugą żółtą kartkę, ja nie widziałem tej sytuacji. Mecz jednak był, jaki był.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Strasznie brzydko gra Sevilla Lopeteguiego. To zawsze była ekipa grająca futbol elegancki, ale odkąd on ją objął, to są po prostu chamscy na boisku. Jak trafi się arbiter, który uparcie nie chce dawać kartek, to na wstępie Sevilla ma przewagę, bo będzie kosić.

Messi nie powinien byl dostac pierwszej, naciagana niesamowicie przez obronce, ale powinien za drugi. I tak tez czul sedzia. Dlatego nie pokazal drugiej zolci. Szczegolnie ze to sie stalo w krotkim odstepie.
Ale ma racje, Barca ich rozjechala. Teraz Real i Am.

Ta żółtka kartka dla Leo też taka że mogłoby jej nie być, on go nawet nie kopnął

Dziwne, że nie widział skoro dostał kartkę za krytykę tej dycyzji :D mały hipokryta :D

Och, jakby Messi za takie coś dostał 2 żółtą kartkę, to zakładam że za takie faule na nim, też powinny być kartki. Wtedy wszyscy nasi rywale w La Liga musieli by kończyć mecze w 9 albo 8...
Ta pierwsza kartka była bardzo dyskusyjna.

Nareszcie wygrywamy z kimś mocnym;)

Szybki gol w środę i Sevilla będzie mieć pełno :)