• Victor Ruiz 75'
  • 59' Lionel Messi
  • 68' (sam.) Victor Ruiz
  • 87' Francisco Trincão

Przypominamy zasady, którymi kierujemy się podczas wystawiania ocen, zawarte w regulaminie oceniania zawodników. Pamiętajcie, że jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości lub uwagi związane z artykułem i zamierzacie zadać pytanie w komentarzu, zajrzyjcie uprzednio do działu FAQ – bardzo możliwe, że znajdziecie tam gotową odpowiedź. Życzymy owocnego zapoznawania się z tekstem oraz zachęcamy do pozostawiania komentarzy.

Oceniający: BaroPodertos

Pomocniczy: VeB92Nov

90

• 6
  • 6

Marc miał niewiele do powiedzenia przy obu golach gospodarzy. W 38. minucie Borja Iglesias oddał strzał z bliskiej odległości między nogami Niemca, a w 75. Victor Ruiz mocno i pewnie uderzył piłkę głową z ok. 3 metra. Dwa razy musiał wyciągać piłkę z siatki, jednak należy uczciwie przyznać, że kilka razy uchronił dużynę od straty kolejnych bramek. Mowa tu o bardzo dobrej interwencji przy płaskim strzale Juanmiego (56'), udanej obronie uderzenia głową (83') oraz skróceniu dystansu do Morona i skutecznej interwencji (84'). Jeśli chodzi o grę długimi podaniami, to zanotował udane próby (np. 10'), jak również i nieudane (np. 92').

0 0 0 0 0 5
34 85% 0 4 0 3

Óscar Mingueza

90

• 4
  • 5

Słaby mecz naszego wychowanka. Miał dobre momenty, co przełożyło się na odbiory (25', 45'+ czy 88'), nabicie Fekira w narożniku boiska (55' - zaczynamy od bramki), skuteczny pressing na połowie rywala i odzyskanie posiadania piłki przez drużynę (72') czy przerwanie akcji gospodarzy wybiciem piłki w aut (93'). Niemniej, niepowodzenia w grze obronnej w występie Oscara były widoczne gołym okiem. W 3. minucie pozwolił na podanie wzdłuż pola karnego, w 7. nie upilnował rywala, który ruszył jego stroną, w 65. został ograny przez przeciwnika, który groźnie podawał w pole karne, a w 83. minucie przegrał pojedynek główkowy we własnym polu karnym (Ruiz oddał groźny strzał). Co więcej, warto pochwalić Hiszpana za szybki powrót na własną połowę przy pierwszym straconym golu (był naszym najbardziej wysuniętym zawodnikiem), jednak ostatecznie na nic się to zdało, bo ani nie był w stanie wywrzeć presji na Fekirze, ani nie pomógł Busquetsowi w obronie. Przy drugim straconym golu krył zbyt pasywnie, co wykorzystał Victor Ruiz. Tak wyglądała jego gra w destrukcji, a jak było z grą na połowie rywala? Pochwalić należy go za dobry strzał z ok. 16. metra (obroniony), a także niezłą próbę (choć nieudaną) podania w pole karne do Braithwaite'a (5'). Na minus niecelny strzał głową pomimo wywalczenia sobie niezłej pozycji (66') oraz nieprecyzyjne dogranie w pole karne do Duńczyka (21' - miał miejsce na wyłożenie piłki zagraniem z prawej strony).

2 1 0 0 1 7
47 89% 0 1 0 4

Ronald Araujo

12

• -
  • 5

Już na początku spotkania nabawił się kontuzji podczas niefortunnej próby wybicia piłki i w 11. minucie został zmieniony przez De Jonga.

0 0 0 0 1 1
5 80% 0 0 0 0

90

• 6
  • 6

Udany występ w obronie, ale nie bezbłędny. Brawa za solidną grę w powietrzu (45'+, 87', 92'), dobrą interwencję w polu karnym (11'), mocne naciskanie rywali, co okazywało się kluczowe w odzyskiwaniu posiadania piłki przez drużynę (13', 31'), wybicie futbolówki z pola karnego (17'), a także ważne przecięcie podania podczas kontrataku (34') i skuteczną interwencję przy linii bocznej (89'). Co na minus? W 83. minucie dał się łatwo wyciągnąć i nie ruszył do wybiegającego za niego Canalesa, a minutę później nie przeciął kluczowego podania w pole karne Barcelony. Francuz dobrze radził sobie również w kreacji, co widzimy w podaniu z pierwszej do Busquetsa (37'), górnej piłce do Alby (61') czy długim zagraniu na lewą stronę, ponownie do Jordiego (70'). Ocena z pewnością byłaby wyższa, gdyby nie zmarnowana "setka" w 28. minucie meczu. Powinien łatwo umieścić piłkę w siatce, ale fatalnie przestrzelił.

1 0 0 1 2 7
81 91% 0 4 0 3

90

• 6
  • 6

W obronie przeciętnie. Brawa m.in. za udane przejęcia futbolówki (10', 36', 37', 58') oraz ważne wybicie groźnej piłki z pola karnego (65'). Na minus minimalne złamanie linii spalonego (84'), a także nieupilnowanie Emersona i brak zablokowania podania przy golu na 0:1. Ocenę podbija mu naprawdę dobra gra w ofensywie. Jak zawsze podłączał się lewą stroną i nieraz obsłużył kolegę dobrym podaniem. Celnie wrzucał piłki (45'+, 51'), a poza tym, gdyby Lenglet (28') i Griezmann (68') nie zmarnowali swoich okazji, to Jordi zakończyłby mecz z dwiema asystami. Na minus nieudane przyjęcie dobrej piłki od Messiego w polu karnym (64') oraz złe odegranie do Puiga na połowie rywala (41').

0 0 0 0 1 9
58 88% 4 1 1 5

77

• 3
  • 2

Przyzwoita gra w rozegraniu. Zanotował m.in. przerzut do Braithwaite'a (24'), prostopadłe podanie na własnej połowie do Griezmanna (10') oraz potrafił napędzić akcję do Dembele (18') czy Messiego (62'). Niekiedy brakowało dokładności przy górnych piłkach, co widać w podaniach do Braithwaite'a (4'), Dembele (37') i Griezmanna (58'). Popracował również w obronie, co przełożyło się na dobre przejęcia piłki (5', 43', 76'), wybicie futbolówki z pola karnego (11') i wygrany pojedynek główkowy (44'). Skąd taka zła ocena? Zamieszany przy obu straconych golach, choć trzeba oddać mu to, że nie miał łatwych sytuacji. W 38. minucie dobrze zszedł do asekuracji prawej strony boiska, jednak później szybko musiał zmienić krycie i nie dał rady wyrobić sobie przewagi nad odpuszczoną przez De Jonga Pandą. W 75. minucie najpierw sfaulował przeciwnika na wysokości własnego pola karnego, a chwilę później nie wybił wrzuconej piłki, która zagrana była w jego strefę. Mingueza zagrał pasywnie, a Sergio krył Paula Akouokou, jednak te okoliczności nie zrzucają winy z 32-latka za utratę tego gola. Co więcej, w 33. minucie stracił piłkę na połowie rywala, a gracze Betisu wyszli z kontrą, a także nieraz z łatwością był ogrywany przez przeciwników, co widać w 25. i 50. (x2) minucie.

0 0 0 0 5 6
87 93% 0 3 1 6

Riqui Puig

57

• 4
  • 5

Słaby mecz Riquiego. Prosta gra w kreacji - wyróżnić można jedynie pojedyncze akcje, w których 21-latek co nieco pokazał. W 5. minucie poradził sobie z rywalem i krótko odegrał do przodu do Busquetsa, a w 31. dobrze odegrał piłkę piętą do Braithwaite'a, który pognał w kierunku bramki Betisu. Jeśli chodzi o obronę, to brawa za pomoc w odbiorze piłki (31'), a także przejęcie jej na połowie rywala (20'). Niemniej, wizualnie gra defensywna Puiga często nie wyglądała dobrze. Najlepiej przyjrzeć się początkowej fazie akcji bramkowej gospodarzy na 1:0, bo właśnie m.in. postawa Puiga pozwoliła graczom Betisu na przeprowadzenie świetnej kontry. Barcelona była w grze pozycyjnej, a Mingueza szukał przestrzeni wysoko w linii obronnej Betisu, by dać opcję również całkiem wysoko ustawionemu Dembele. W razie przejęcia piłki przez rywali ktoś musi zaasekurować prawą stronę, a mimo to Pjanić i Puig zdecydowali się na wysokie uczestniczenie w akcji drużyny. W momencie przejęcia piłki przez gospodarzy Riqui był w ich polu karnym, przez co m.in. Busquets miał do pokrycia środek pola i zaasekurowanie prawej strony. A rozdwoić się nie da.

0 0 1 0 2 5
67 92% 0 0 0 2

Miralem Pjanić

57

• 4
  • 3

Naprawdę nieudany mecz Bośniaka. Niczym nie zaskoczył w środku pola ani nie potrafił zrobić przewagi swoją grą. Wyróżnić można jedynie dobrą wymianę z Dembele w 18. minucie i wypuszczenie go na prawej (48'). Gdy próbował czegoś odważnego (36'), chociażby podania do Alby à'la Leo Messi (44'), to po prostu mu to nie wychodziło. Na minus także kilka niepotrzebnych, niegroźnych strat (24', 45'+, 54'). Oberwało się Puigowi, to i oberwie się Bośniakowi. O ile w 38. minucie sprawiał wrażenie bardziej skupionego na ewentualnej asekuracji niż Hiszpan, o tyle ostatecznie nie dał rady zatrzymać podającego Guardado i szybko został wykluczony z próby zatrzymania kontry Betisu.

0 0 2 0 0 6
67 91% 0 0 0 1

90

• 7
  • 6

Był jednym z niewielu piłkarzy Barcelony, którzy realnie sprawiali truności gospodarzom. Dwukrotnie odgrywał piłkę piętą (5', 24'), ale udana była pierwsza próba. Potrafił popisać się dryblingiem (13' - później minimalnie zbyt mocne podanie do Alby (62'), zagrał dobrą prostopadłą piłkę do Minguezy (21'), zanotował kluczowe wycofanie futbolówki na 16. metr, ponownie do Oscara (48'), a także asystował Leo Messiemu przy bramce na 1:1, podając piłkę z prawej strony boiska w pole karne Betisu. Popracował również w obronie (6'), co przełożyło się na przecięcie podania (80') czy szybki powrót we własne pole karne przy jednej z kontr rywali (33'). Na minus zgubienie krycia w 11. minucie, kilka nieudanych podań (25' czy 81') i oddanie słabego strzału po zejściu na lewą nogę (58').

3 1 5 0 2 10
47 83% 3 0 3 2

Antoine Griezmann

90

• 6
  • 6

Raczej przeciętnie. Szukał gry z kolegami, nawet na własnej połowie, jednak jedyna akcja warta uwagi, jaka wyszła mu w kreacji, to podanie górą do wybiegającego Braithwaite'a (28'). W 24. minucie podał w pole karne do Dembele, jednak później nie podłączył się i odegranie Francuza było niecelne. W 68. minucie kiksem okradł Albę z asysty, ale na jego szczęście Victor Ruiz zapakował samobója. Brawa również za zaciętą pracę w odbiorze, szczególnie w pierwszej połowie, co widać np. w 12., 16. czy 17. minucie. Na minus nieświadome przerwanie obiecującej akcji Messiego z Albą (63') oraz brak powrotu za Emersonem przy bramce na 0:1. Pojedynek biegowy nie byłby łatwy, być może nawet przegrany, ale Antoine postanowił mieć kompletnie "wylane" na to, co wydarzy się w defensywie.

2 0 1 1 0 2
44 95% 1 1 0 3

Martin Braithwaite

46

• 3
  • 3

Praktycznie w ogóle nie było go w tym meczu. Szukając na siłę pozytywów, to należy wspomnieć o niezłej akcji lewą stroną boiska, ale nie miał komu dogrywać w pole karne (31'), i dobrym pokazaniu się w polu karnym do podania, kiedy to Mingueza niecelnie zagrywał (21'). Na minus prosta strata na własnej połowie (10'), mierne zabranie się z piłką po górnym podaniu Griezmanna (28') i słaby strzał głową, choć pozycja niełatwa (45'+). Do tego niby wracał do obrony w 38. minucie, jednak reakcja na uciekającego Emersona była spóźniona.

1 0 2 2 1 2
13 85% 0 0 0 1

Frenkie de Jong

78

• 5
  • 6

Nie było to dobre wejście Frenkiego. Większość spotkania spędził na pozycji środkowego obrońcy, ale nie była to dla niego nowość. Już w Ajaksie rozegrał na tej pozycji kilkanaście meczów (tyle że bliżej lewej strony). Wracając jednak do spotkania z Betisem, to kilka razy dobrze spisał się w destrukcji; wybicie głową wrzutki z rożnego (12'), udana gra na wyprzedzenie (24'), zgranie górnej piłki do Ter Stegena (41'), przecięcie podania wślizgiem (58') czy wybicie piłki z pola karnego (93'). Co na minus? Nieudana gra na wyprzedzenie (34') czy słaba postawa w obronie i danie się obiec Juanmiemu, który oddał groźny strzał (56'). Jeśli chodzi o pierwszą straconą bramkę, to oczywiście Holender odpuścił Iglesiasa, który później strzelił gola, jednak trochę usprawiedliwimy jego postawę. Fekir dostał piłkę w środku boiska i nie miał przed sobą żadnego rywala, który podjąłby próbę zatrzymania Francuza. Nabil mógłby tak biec i biec, aż w końcu miałby pozycję m.in. do oddania strzału, więc ktoś w końcu musiał do niego wyjść. Nie zrzucamy całkowicie odpowiedzialności z Frenkiego, a jedynie wskazujemy, że wyjście do Fekira było logiczne, patrząc na to, jaką miał swobodę. Co poza tym? De Jong zanotował 100% skuteczność podań, co zawsze jest miłym dla oka wynikiem, jednak prawdę mówiąć, trudno o odnotowanie jakiegoś ciekawego zagrania, poza podaniem do Griezmanna (28') i przyspieszeniem akcji do Dembele (92').

0 0 0 0 0 0
83 100% 0 1 1 6

Pedri González

44

• 6
  • 6

Pochwalić go można za postawę w defensywie. W 52. minucie zaasekurował prawą stronę, a także zaliczył kilka przejęć piłki czy odbiorów (48', 54' czy 69'). Na minus słaba orientacja na boisku przy górnym podaniu rywala (83'). Ani nie podążył za wybiegającym Canalesem, ani nie dogadał się z Lengletem w sprawie przekazania krycia. W grze do przodu raczej skupił się na prostej grze i nie ma nic ciekawego do odnotowania.

0 0 1 0 2 5
38 87% 0 0 1 0

33

• 8
  • 8

Już minutę po zameldowaniu się na boisku zanotował proste, kluczowe podanie do Dembele, a jeszcze minutę później przejął piłkę na połowie rywala i chwilę później strzałem na bliższy słupek zdobył gola na 1:1. Poza tym popisał się dobrym krótkim podaniem w pole karne (63'), zagraniem górą do Jordiego Alby (64'), kluczową wrzutką z rzutu rożnego (66') oraz genialnym prostopadłym podaniem w pole karne, ponownie do Alby (68'). Kilka akcji mu nie wyszło, jak chociażby nieudane wycofanie w polu karnym rywala (69'), jednak Leo po wejściu w 57. minucie zaprezentował się znakomicie, więc pozostaje tylko dopełnić formalności - bezapelacyjny zawodnik meczu.

2 1 3 0 2 4
21 86% 2 1 0 0

Francisco Trincão

33

• 7
  • 7

Prawdę mówiąc, nie było to okazałe wejście pod względem gry z kolegami czy indywidualnych pojedynków, jednak pod koniec spotkania zapakował przepiękną bramkę Betisowi i to na wagę 3 pkt., przedłużając tym samym serię zwycięstw Barcelony. Należy to docenić, więc kończy mecz z notą 6,5.

1 1 1 0 0 2
14 86% 0 0 0 2

Samuel Umtiti

13

• -
  • 5

Grał krótko, więc zostaje bez oceny, ale warto wspomnieć o główce wysoko na własnej połowie (82') czy wybiciu podania z pola karnego (83'), czym naprawił nieudanie założoną wcześniej pułapkę ofsajdową.

0 0 0 0 0 1
8 87% 0 0 0 1

Puig troche bezbarwny. Koeman może użyć tych meczy jako argumentu na niewystawienie gracza. Jednak mimo świadomości braków Puiga widać, że gra z pomocnikami pokroju busi i pijanic też się na nim odbiła. Ich słaba forma również nie pozwalała dominować boiska....

Abstrahując już od słuszności not, pragnę złożyć petycję do redakcji o możliwość typowania najgorszego zawodnika meczu i nazwanie tej nagrody : Sergio B.

VeB

Puig bardzo słaby mecz rozegrał, co mnie osobiście trochę rozczarowało. Długo czekał na szansę, ale nie skorzystał z niej. Gorzej grał tylko Braithwaite, który z każdym meczem bardziej odstaje od drużyny rosnącej w formę.

ale tu jest lizanie tyłka Puigowi. Zagrał beznadziejnie, ale i tak kazdy szuka 2359124 arugmentów by okazać jaki to on wspaniały i ze zagrał tak jak Pedri

Busquets jak zwykle wyżej oceniony niż powinien, a opisu kreacji też nie kumam, bo Puig lepiej wyglądał. Busi jeden z najgorszych na boisku. Pjanić też nic nie pokazał i powinno być jeszcze niżej. Za każdym razem się dziwię, że wgl wchodzę w te oceny ????

Czemu przy Griezmannie nie jest wspomiane o akcji kiedy przejął piłkę i wystawił setkę Dembele?

Oceny Pjanicia i Busquetsa to jest jakieś nieporozumienie. Busquets dawał się przechodzić jak amator, jego motoryka jest na poziomie przeciętnego 50-latka po rocznym lockdownie. A Pjanić był najbardziej irytującym graczem na boisku, co drugie podanie pod nogi rywala. Po zmianie obu pachołków można było zobaczyć jak bardzo przeszkadzali na początku meczu. Nic dziwnego że gdy oboje zeszli, Barcelona zaczęła grać w piłkę.
Moje oceny:
Busquets: 2
Pjanić: naciągane 3-

Wlasnie pierwszy gol. Nalezy zaczac od tego ze najpierw FdJ ratował pozycje Busquetsa ktory powinien wracac za Fekirem a dopiero potem Busi wypelnial luke po FdJ.

Busi rozgrywa dobre mecze w pomocy tylko gdy ma wokół siebie De Jong i Pedri

Lub Xavi i Iniesta.

Z takimi mułami jak pjanic czy busquets nie mamy szans z nikim poważnym wygrać

O Dembele można powiedzieć dużo, ale widać że się coraz bardziej rozkręca (zwłaszcza z rywalami którzy bronią wyżej niż własne pole karne. Na ten moment jedyny (poza Messim) piłkarz który cały czas stanowi zagrożenie dla rywala.

Przy takim opisie Pedri ma wyższą notę od Puiga o 2.0? Przecież to jest to samo co z Puigem, tylko ciut lepiej w destrukcji. 4.5 lub 5.0 w tym przypadku, ale nie 6.0.

Zgadzam się z ocenami, prócz tej dla Lengleta. To co napisaliście to prawda, ale dla mnie jego fatalna postawa przyczyniła się do straty obu bramek.
Przy pierwszej nie nadążał za rozegraniem akcji przez Betis i dał się ściągnąć na prawą stronę z pozostałymi obrońcami zostawiając puste pole karne, przy drugiej nie krył zupełnie nikogo i tylko przyglądał się lecącej piłce, która była w zasięgu jego wyskoku.

Pedri zdecydowanie za wysoko w stosunku do Puiga. Zagrali praktycznie identycznie. Ani jeden ani drugi nie udzielali się zbytnio w ofensywie, obaj popełniali błędy i obaj zaliczali straty. Na szybko pamiętam dwie głupie straty Pedriego oraz jak został ośmieszony założeniem siaty po czym poleciała akcja dla rywala. Ogólnie się wydawał mocno rozkojarzony i oprócz kilku odbiorów nie zagrał niczego żeby dostał ocenę powyżej 5. Obraz gry zmienił bo przede wszystkim wszedł Messi więc wszystko zaczęło się układać. W ogóle śmieszne, że Puig ma taką samą ocenę jak Pjanić. To od tego drugiego trzeba wymagać więcej, bo to nie Hiszpan ma 10 lat na najwyższym światowym poziomie i bycie liderem w Juventusie.

Powtórzę, bo nie było mnie słychać:
Busquets moim skromnym zdaniem zagrał najsłabsze spotkanie od dobrych paru lat.

Zawalił 2,5 gola na dobrą sprawę. Najpierw zamiast zablokować Iglesias to stanął z ręką w górze sugerując spalonego (jakbym był trenerem to za takie zachowanie na meczu to by były karne okrążenia dookoła stadionu - gra się do gwizdka na maxa), potem dal się ograć jak dziecko (kolejny już raz przez Fekira) i sfaulował rywala na wolny po którym padł kolejny gol. W prawdzie wydaje się, że miał kryć kogoś innego, ewentualnie strefa, ale sposób w jaki przegrał starcie był żałosny.

Do kolejnych minusów należy zaliczyć fakt, że przetrzymuje bez sensu piłkę spowalniając grę. Bazuje na zastawieniu się i chce dać się sfaulować. Problem polega na tym, że raz, spowalnia to masakrycznie grę, dwa, zdarzają się sędziowie i/lub rywale, którzy nie dają się nabierać i zwyczajnie są z tego straty - bardzo groźne, bo zazwyczaj na naszej połowie. O ile Pjanic też nie zagrał nawet dobrego spotkania (a jestem zazwyczaj jego wielkim obrońca) ale jego straty wynikały z ofensywniejszej gry i były w większości na połowie rywala (raz został sfaulowany, ale sędzia to puścił i wyszła groźna kontra).

No i last but not least, Sergio nie kilka razy zepsuł okazję na dobre, celne, długie podanie za plecy rywali. Notorycznie brakuje mu odwagi żeby zagrać dłuższa piłkę, a jak już się wczoraj 2-3 razy zdecydował to albo przeciągnął jak do Dembele, albo w aut, albo na głowę rywala.

Oglądając ponownie 2 połowę jeszcze zauważyłem festiwal jego gry między 56, a 58 minuta. Gdzie na dobrą sprawę sprokurował karnego, którego var nie nie widział, następnie moim zdaniem stracił piłkę na własnej połowie bez faulu (sędzia dał się nabrać), a potem posłał cudowna, długa piłkę wprost do obrońców Betisu.

O jego przygotowaniu motorycznym już wszystko zostało napisane.

Do oceny 1 zabrakło czerwonej kartki.

Ode mnie dziś 2/10, zagrał o wiele gorzej niż taki Braithwaite, który dostał 3

Dalej, De Jong poza tym, że mial 100% celnych podań to zawalił przy 1 golu, oraz przy kolejnej okazji Junamiego, ocena 4 ode mnie. Ocena czytelników z kosmosu. Lenglet go zjadł w tym meczu.

Griezmann też dawał bardzo mało i do tego zmarnował na dobrą sprawe kolejną 100% okazję. To że tam później obrońca wbił wcale nie podnosi mu przez to oceny. MAX wyjściowa 5.

Puig zasługuje na wyższą notę niż Pjanic. Problem z Riquim jest taki, że przez to że my jako kibice, prasa itp pompowaliśmy balonik i oczekujemy od chłopaka bezbłędnych występów, a tak naprawdę on dopiero wchodzi w dorosłą piłkę. Rysiek poda źle? Źle się w jednej akcji ustawi? Już jest wysyp komentarzy typu: ,,macie swojego Puiga”. Uważam ze jest to niesprawiedliwe i krzywdzące w stosunku do oceny tego zawodnika. Dajmy mu czas i spokój, bo chęci mu nie brakuje :)

Generalnie to średnia ocen wydaje się dość słaba, a mecz wygrany.
Dla mnie brakuje oceny dla trenera.
Może warto wprowadzić?
Oczywiście byłaby to tylko ocena „naszym zdaniem”, bo w pewnym sensie nawet nie wypada nam go oceniać.
Ja jednak widzę znowu postęp w rozumieniu drużyny i dobre przygotowanie taktyczne ze słuszną koncepcją rozpoczęcia spotkania nieco słabszym składem w celu podmęczenia rywala, a potem skuteczne zmiany na znacznie lepszych zawodników. W ogóle to mając taką kadrę i kłopoty z kontuzjami, to kolejny raz Koemann zrobił maksa z tego, co miał.

Problem Puiga jest taki że to Pedri wygląda na gościa który z Messim kopie gałę od dana na treningach a jest odwrotnie.

Pedri wszedl w 46mn i uporzadkowal 2ga linie. Od razu widac bylo spokojne podania w srodku oraz spokojniejsza gra, czego z Puigiem i Pjanicem zwykle brakowalo. I dostal jedynie 6? A na koniec ' i nie ma nic ciekawego do odnotowania.'

Busquets ocena 3 za zawinienie przy dwóch bramkach, za to bieganie do obrony z workiem węgla na plecach.. ja go bardzo szanuję jako piłkarza i uważam, że jest bardzo dobry, ale to jak on wraca to jest kryminał. Oceny wydają się mało obiektywne.

Pjanic z tą samą oceną co Puig? Wow! Pedri zagrał podobnie do Puiga, z tym że Riqui miał trudniejsza sytuację, bo grał ze słabszym składem, więc ogólnie wypadł lepiej niż Pedri.

Rysiek 4 tak ja pjanic?brak słów, prdri 6? Zagrał podobnie jak rysiek ahhh
Mhhh chyba ktos nie ogladał meczu

Pedri zagrał taki sam mecz jak Puig. Ocena nieobiektywna, tylko oparta na tym, że Messi wszedł i zrobił robotę zmieniając wynik spotkania.

Przydała by się możliwość oceny trenera. W tym meczu Koeman powinien dostać 10 na 10. Jako trener zrobił wszystko co mógł aby odmienić losy meczu i wywiązał się z tego w 110%.

Warto zerknąć na dokładne oceny ( z połówkami) Wasze i nasze pod tym linkiem, bo wtedy wasz odbiór może być inny - https://www.fcbarca.com/mecz/7966/real-betis-balompie-fc-barcelona/oceny-za-mecz