Reakcje piłkarzy Barçy po meczu z Betisem

Julia Cicha

8 lutego 2021, 19:00

Twitter, Instagram

8 komentarzy

Barcelona wywalczyła kolejną ligową wygraną, choć ponownie musiała odrabiać straty. Jak zawodnicy skomentowali trzy punkty zdobyte z Betisem?

"Mecz z wieloma wzlotami i upadkami. Świetnie, że wywieźliśmy trzy punkty i kontynuujemy z energią z ostatnich tygodni. Gratulacje, Trincão z powodu twojej pierwszej bramki w Barcelonie. Bardzo się cieszę!" - Ter Stegen postanowił pogratulować młodszemu koledze.

"+3" - napisał krótko Antoine Griezmann.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Martín Braithwaite (@braithwaiteofficial)

"Wracamy do domu z wygraną. Skupieni na środzie!" - taką wiadomość opublikował Martín Braithwaite.

Post udostępniony przez Frenkie de Jong (@frenkiedejong)

"Ważna wygrana" - Frenkie de Jong podkreślił wagę zdobytych trzech punktów.

Post udostępniony przez OSCAR MINGUEZA (@oscarmingueza)

"Kolejna wygrana! Idziemy dalej" - napisał Oscar Mingueza.

Post udostępniony przez Francisco Trincão (@trincao)

Post udostępniony przez Leo Messi (@leomessi)

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

gramy coraz lepiej w ofensywie, odwazne slowa ale smiec twierdzic ze pomoc za rok czasu bedziemy miec najlepsza w europie. de jong i pedri napisza podobna historie co xavi i iniesta. Messi stal sie bardzo decydujacy w ostatnich paru meczow wtym sezonie wydaje mi sie ze nabral mocy i wiary nie chodzi ze spuszczona glowa. Zachowuje sie jak prawdziwy lider na boisku nabral jeszcze lepszej jakosci w rozgrywaniu. Obrona........ KATASTROFA jakie my glupie gole puszczamy to parodia bodajze 6 z ostatnich 10n bramek ewidentie po katastrofalnych bledach umtitiego 2, lenglet 3, Araujo 1.

To nie piłkarze piszą tylko ludzie odpowiedzialni za media piłkarzy.

Debiutanckie gole w Barcelonie strasznie mnie wzruszają - to jak obserwowanie pierwszych kroków stawianych przez własne dzieci :) No mocne porównanie ale bardzo mnie cieszyły pierwsze gole Pedriego, Puiga, Trincao czy Araujo.