Guillermo Amor: Messi pokazał dziś, że doniesienia medialne nie mają na niego wpływu

Julia Cicha

31 stycznia 2021, 23:28

Marca

5 komentarzy

Fot. Getty Images

Guillermo Amor w wypowiedzi dla telewizji Movistar skomentował dzisiejszą wygraną Barcelony oraz odniósł się do wycieku do prasy szczegółów kontraktu Leo Messiego.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni, było ciężko, ale rozegraliśmy kompletny i dobry mecz. W pierwszej połowie byliśmy dużo lepsi, w drugiej nieco skomplikowaliśmy sobie życie. Mieliśmy okazje, a w ostatnich minutach pojawiło się kilka problemów, ale myślę, że zasłużyliśmy na wygraną

- Do końca będziemy wywierać presję na Atlético.

- Byliśmy pewni i silni w obronie oraz w pomocy. Jesteśmy coraz bardziej regularni, rozwijamy się, zespół mocniej wierzy w swoje możliwości.

- Czy wyciek szczegółów kontraktu wpływa na Messiego? To pytanie do niego. On w swojej karierze stoczył już wiele bitew. Dziś pokazał, że nie miało to na niego wpływu. Zespół izoluje się od takich spraw, to ważne. Wkurza nas jednak to, że pojawiają się takie tematy.

- Pozostanie Messiego? To również pytanie do niego. Powiedział, że będzie czas na podjęcie decyzji. My chcemy, by zakończył tu karierę. Wiele mu zawdzięczamy, a on wiele zawdzięcza nam. Nie rozmawiałem z nim, nie wiem, czy robił to ktoś z klubu. Klub na pewno z nim nad tym pracuje, musi się bronić. Messi może być spokojny, bo jesteśmy z nim.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Doniesienia medialne maja wplyw na kazdego. Zalezy jeszcze jakie.

akurat na Atletico to nie ma teraz zadnej presji, majac 10 punktow przewagi i zalegly mecz, spokojnie moga sobie grac i nic im nie grozi, wiec jaka to presja. Inaczej bedzie jak Atletico zaliczy jakis powazny regres (w co szczerze watpie) i bedzie gralo w kratke

Presję na Atletico? Na teraz to tylko oni mogą sobie wywierać na siebie jakąkolwiek presję.

Ten dalej tam jest ? Kto odszedł po tej dymisji ? Tylko Bartomeu ?

No ja bym napisał że podziałały na niego mobilizująco.