Griezmann: Cieszę się grą i czasem spędzanym z drużyną

Maciej Łoś

31 stycznia 2021, 23:11

Barca TV

12 komentarzy

Fot. Getty Images

Antoine Griezmann udzielił krótkiego wywiadu po zakończenia meczu z Athletikiem. 

[Marc Brau, Barça TV] Czy zwycięstwo w meczu, w którym strzeliłeś decydującego gola, smakuje lepiej?

Zawsze jest dobrze wygrywać. Mamy serię zwycięstw, chcemy ją kontynuować. Dzisiejszy mecz był trudny, przeciwnik nas naciskał, nie pozwalał grać. Jednak jak wyszliśmy na prowadzenie 2:1, wtedy byliśmy spokojniejsi.

W pierwszej połowie byliście znacznie lepsi, ale gol wyrównujący wprowadził trochę zamieszania. Jednak po raz kolejny w tym miesiącu pokazaliście swój charakter i wygraliście spotkanie.

Tak, Athletic dalej atakował po strzeleniu gola, było nam ciężko wyjść z piłką. Na szczęście w połowie drugich 45 minut udało nam się strzelić na 2:1. Jesteśmy w dobrej formie, chcemy grać tak dalej, będziemy cały czas pracować.

Po strzeleniu gola podbiegłeś do narożnika, gdzie stali zawodnicy rezerwowi. Chciałeś, żeby wszyscy piłkarze, ci z ławki też, celebrowali to trafienie?

Tak, ponieważ jest to nagroda dla wszystkich. Gramy co trzy dni, razem pracujemy. Czasem się siedzi na ławce, czasem wychodzi na boisko, ale drużyna to jedność i razem się cieszymy.

Nie lubisz mówić o statystykach, ale w styczniu strzeliłeś już pięć goli. Czujesz się dobrze przed najważniejszą częścią sezonu?

Tak, cieszę się grą i czasem spędzanym z drużyną. Wiem, że mogę dać jej jeszcze więcej. Będę dalej pracował i dawał z siebie wszystko. Czasem piłka wpada do siatki, czasem nie, ale trzeba zachować wiarę w siebie i pracować.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Zadrżałem jak szło do niego to podanie bo lepszych sytuacji już nie wykorzystywał.

Jestem krytykiem Griezmanna ale trzeba przyznać że ten mecz mu naprawdę wyszedł zagrał bardzo dobrze moim zdaniem . Oby więcej takich spotkać choć szczerze nie nastawiam się na to zbytnio .

fajnie było patrzeć jak sie cieszy z rezerwowymi :) to był trudny mecz ale udało sie wygrać

No Griz o byś tak dalej strzelał bo jest to nam bardzo potrzebne że by móc dalej walczyć o mistrzostwo.

Taki Griezmann jak dziś daje Barcelonie sporo dobrego. Oby więcej takich meczy.