Cornella - Barcelona: najlepsze, najgorsze wg FCBarca.com

Błażej Gwozdowski

22 stycznia 2021, 01:41

38 komentarzy

UE Cornellà

UEC

Herb UE Cornellà

0:2

Herb UE Cornellà

FC Barcelona

FCB

  • 92' Ousmane Dembélé 
  • 120' Martin Braithwaite 
  • Czwartek, 21 stycznia 21:00
  • Nou Municipal de Cornellà
  • TVP Sport

Jakie były najlepsze i najgorsze aspekty pojedynku 1/16 Pucharu Króla okiem Redakcji FCBarca.com?

Najlepsze: gramy dalej

Puchar Króla to co prawda nie jest najważniejsze trofeum. Nowa formuła oraz niepowodzenia Realu i Atlético sprawiają jednak, że walka o tytuł nie musi tak wiele kosztować. Tym bardziej cieszy awans Barcelony. Na placu boju zostały jeszcze ekipy, których w żadnym razie nie należy lekceważyć, ale śmiało nożna napisać, że teraz to podopieczni Ronalda Koemana są faworytami. Nie powinno to jednak wykluczać z gry w kolejnych rundach Konrada czy Ilaixa, którzy meczem z Cornellą zasłużyli sobie na kolejne szanse.

Najgorsze: „to niepoważne”

Zwycięstwo to zwycięstwo, ale dogrywka w meczu z trzecioligowym rywalem z pewnością chwały nie przynosi. Tym bardziej mając dwie jedenastki w meczu. Trudno się zatem nie zgodzić z Ronaldem Koemanem - to absolutnie niepoważne, by piłkarze Barcelony marnowali dwa rzuty karne w jednym meczu. Można grać słabszy mecz przeciwko zmotywowanemu przeciwnikowi z Segunda B, ale należy wykorzystywać okazje i zamykać rywalizację tak szybko, jak to tylko możliwe. Natomiast Pjanić i Dembélé zafundowali sobie i kolegom trzecie z rzędu 120 minut.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ja oceniać nie będę, nie chce zaniżać tych ocen. Najlepsze młode pokolenie jakby nie było. Puig frustracja lvl 99, Dembele musi poćwiczyć dośrodkowania i wiele wymieniać.
« Powrót do wszystkich komentarzy