Ter Stegen: Dziś przegraliśmy, ale nie można powiedzieć, że ta faza grupowa była zła w naszym wykonaniu

Maciej Łoś

8 grudnia 2020, 23:24

Movistar, Marca

28 komentarzy

Fot. Getty Images

Marc-André ter Stegen udzielił wywiadu na gorąco dla Movistaru po przegranym meczu Ligi Mistrzów przeciwko Juventusowi.

- Jedna sprawa to błędy, a druga to sposób, w jaki się broni. To dwie różne kwestie i trzeba je oceniać w inny sposób. Czasem brakowało nam też szczęścia. Gdy na chwilę straciliśmy czujność, traciliśmy gola i to boli. Jesteśmy w takim momencie, musimy wyjść z tego silniejsi, odrobić naszą pracę domową i pracować ciężej. Trzeba dawać z siebie więcej od początku i wyjść z tego.

- Aż do dziś mieliśmy dobre spotkania w Lidze Mistrzów, wygraliśmy kilka trudnych meczów. Nie można powiedzieć, że ta faza grupowa była zła w naszym wykonaniu. Chcieliśmy wygrywać dalej i zakończyć tę rundę na pierwszym miejscu, ale to się nie udało. W Champions League nieważne, czy wychodzi się z pierwszego lub drugiego miejsca, ponieważ dalej nie ma łatwych rywali. Musimy skoncentrować się na sobie i na pracy do wykonania przez nas.

- W drugiej połowie zaczęliśmy grać lepiej i mieliśmy 20 minut, podczas których pewne rzeczy wychodziły nam lepiej niż wcześniej. Teraz musimy myśleć o LaLidze, ponieważ to jest teraz najważniejsze, trzeba zdobyć tam jak najwięcej punktów. Patrzymy na ligę. Nie jesteśmy w najlepszej sytuacji, ale teraz mamy przed sobą mecze, w których możemy trochę poprawić pozycję w tabeli.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Gada juz w stylu - nic sie nie stało. Otóż stało sie. Jesteśmy pośmiewiskiem.
« Powrót do wszystkich komentarzy