Ter Stegen: Nie denerwuję się przed żadnym zawodnikiem

Julia Cicha

5 grudnia 2020, 14:00

Mundo Deportivo

3 komentarze

Fot. Getty Images

Marc-André ter Stegen odpowiedział na pytania kibiców w rozmowie zorganizowanej przez Rakuten. Niemiec zdradził np., na jakiej innej pozycji oprócz bramki chciałby zagrać.

- Jestem bardzo zadowolony z bycia bramkarzem. Lubię grać nogami i grać w polu, ale nie zamieniłbym gry w bramce na inną pozycję. Nie chcę w niczym zastępować Busiego, w obronie nie chciałbym tam grać, ale w akcjach ofensywnych już tak.

- Nie mam żadnej najlepszej parady, cieszę się grą i obronami. Być może najlepsza była ta w roku, w którym wygraliśmy Ligę Mistrzów i graliśmy w Monachium. Nie ze względu na samą obronę, ale na moment, nie graliśmy najlepiej i było bardzo ważne, by nie stracić gola. Byłem bardzo blisko, więc nieco zaryzykowałem, tak już czasem jest.

- Zawsze są jacyś napastnicy, którzy sprawiają nam problemy. Po wielu latach gry z wieloma zespołami jest jeden świetny piłkarz, który był dla mnie trudny, ponieważ ma feeling w polu karnym. To Aduriz. Inni też są bardzo dobrzy, ale nie denerwuję się przed żadnym zawodnikiem, ponieważ skupiam się na zrobieniu wszystkiego dobrze, wtedy nie ma czasu na nerwy.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Marc, akurat pomysł z zastąpieniem Busiego nie byłby taki zły.

wchodząc w artykuł własnie pomyslalem o tym meczu z Bayernem