Cádiz - FC Barcelona: przewidywane składy

Julia Cicha

5 grudnia 2020, 09:38

MD, Sport, Marca, AS

52 komentarze

Barcelona postara się podtrzymać dobrą passę w meczu z Cádizem, który pokonał już w tym sezonie Real. Kogo zobaczymy na boisku od pierwszej minuty?

Mundo Deportivo, Sport i AS są pewne składu Barcelony. W bramce zagra Ter Stegen, a w obronie Dest, Mingueza, Lenglet i Alba. Przed nimi zobaczymy Busquetsa z De Jongiem, a o ofensywie zespołu stanowić będą Messi, Griezmann, Coutinho i Braithwaite. Z kolei Marca w miejsce Minguezy typuje wracającego po kontuzji Araujo, a zamiast Braithwaite'a Dembélé, przesuwając Griezmanna na "9".

Dzienniki nie są do końca pewne ustawienia Cádizu, ale zgodnie uważają, że w bramce wystąpi Ledesma, a w obronie Iza, Fali, Marcos i Mauro Espino. W pomocy powinniśmy zobaczyć Garrido, Alexa Fernándeza, Jonssona, Jairo i Pereę, a w ataku Negredo i/lub Álvaro Gimeneza. Niewykluczony jest też występ Alejo.

Przewidywane składy wg Mundo Deportivo

FC Barcelona: Ter Stegen; Dest, Mingueza, Lenglet, Alba; Busquets, De Jong; Messi, Griezmann, Coutinho; Braithwaite.

Cádiz: Ledesma; Iza, Fali, Marcos, Mauro Espino; Alejo, Garrido, Alex Fernández, Jonsson, Jairo; Álvaro Gimenez.

Przewidywane składy wg Sportu

FC Barcelona: Ter Stegen; Dest, Mingueza, Lenglet, Alba; Busquets, De Jong; Messi, Griezmann, Coutinho; Braithwaite.

Cádiz: Ledesma; Iza, Fali, Marcos, Mauro Espino; Jonsson, Garrido; Jairo, Alex Fernández, Perea; Negredo.

Przewidywane składy wg Marki

FC Barcelona: Ter Stegen; Dest, Araujo, Lenglet, Alba; Busquets, De Jong; Dembélé, Messi, Coutinho; Griezmann.

Cádiz: Ledesma; Iza, Fali, Marcos, Mauro Espino; Jonsson, Garrido, Alex Fernández, Perea, Jairo; Negredo.

Przewidywane składy wg ASa

FC Barcelona: Ter Stegen; Dest, Mingueza, Lenglet, Alba; Busquets, De Jong; Griezmann, Messi, Coutinho; Braithwaite.

Cádiz: Ledesma; Iza, Fali, Marcos, Mauro Espino; Perea, Alex Fernández, Jonsson, Jairo; Álvaro Gimenez, Negredo.

Mecz Cádiz - Barcelona obejrzysz na kanale Canal+ Family  na platformie player+. Kliknij tutaj!

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Griezmann i Coutinho powinni zamienić się pozycjami...W składach Marki i Sportu...

Czemu bez Dembele? Ostatnio gra świetnie.

Nie podoba mi się ten najbardziej prawdopodobny skład. Messi, Griezmann, Coutinho... można powiedzieć że same właściwie 10.

Jesli nie zagra Braithwaite.. To ja nie wiem. Gościu w gazie, bardzo mu kibicuje.

A ja mam nadzieję że Braithwait zagra od początku za nim Griezman. Po bokach Messi i Dembele. W środku Pjanic i De Jong. Co do obrony niech zagrają Ci którzy nie złapią kontuzji i nie są zbyt przemęczeni.

To jest Cadiz.. po co ma grać Messi, Grizz i cou. Niech ktoś sobie dychnie.

Jeżeli zagramy Cou, Antek, Messi to znaczy że znowu wracamy do punktu wyjścia czyli gry bez skrzydeł.

Barca powinna latem pozbyć się Pjanicia i w jego miejsce postarać się o kogoś ze świetnym pressingiem. Moim marzeniem był by Kante ale jeśli to nie realne to kogoś o podobnym profilu. Ale z drugiej strony Laporta może być nowym prezydentem wiec takiego Kante to on przed lanczem załatwia. Barca potrzebuje w tym miejscu kogoś takiego.

Ja myślę że na ławce dzisiaj zacznie Cou a wyjdzie Dembele, i może jeszcze Pedri za Griezmana

Marca najlepszy skład

Jedno zasadnicze pytanie , Po co ten busqets ?

Za tydzień fajnie by było zobaczyć Mingueza i Araujo. Morales w Levante to jednak jest dobry napastnik i fajnie by było ich sprawdzić. Poza tym są szybcy

100 razy lepiej mi się ogląda bez Busiego
konto usunięte

Najlepszy skład według Mundo Deportivo i na drugą połowę Dembele za Cou.
konto usunięte

Mogę się założyć że skład będzie innaczej wyglądał niz podają dzienniki. Dembele zasłużył by grać od 1minuty.
Koeman, zaskocz nas.

Uwazam ze sklad Mundo Deportivo, Asu i Sportu.. jest tym który zobaczymy od 1 min.

Messi , Coutinho po odpoczynku.
Griezmann, Braitwhaite w gazie. Francuz czuje się lepiej gdy ma przed sobą Duńczyka.

Griezmann, Coutinho wracaja dp defensywy pomagac w obronie, Messi dzieki temu może zostac z przodu jako wolny elektron.

W razie złego wyniku po 45min : mamy
Dembele, Pedriego, Pjanica więc jest czym zaskoczyć.. A moze i Trincao wreszcie sie przełamie.

Do boju!! Po 3pkt!!

Moj typ Cadiz 1 - 4 FC BARCELONA ( 2*Messi, Griezmann, Braitwhaite)

A ja w wyjściowym składzie nie wystawiłbym ani Messiego ani Coutinho. Nie wystawiłbym również Mingueza. Dlaczego?
Jeżeli chodzi o tego ostatniego, to przynajmniej wg mnie Mingueza zaczał dobrze, a nawet bardzo dobrze lecz w każdym kolejnym meczu gra nieco słabiej, robi błedy i to spore.
Jest już zdrowy Araujo więc ja osobiście postawiłbym na niego.
Co do Coutinho to niestety jego gra jest bardzo schematyczna a nam trzeba różnorodności i kreatywności II linii więc osobiście postawiłbym na jej skłąd w osobach: Pjanić - De Jong - Pedri.
A w ataku Griezmann - Bratwaithe - Dembel.
A gdzie Messi? No cóż wg mnie ok.50-55 min. mógłby zmienić Giezmanna.

Osobiście widziałby taką wyjściową "11":
Ter Stegen
Dest - Araujo - Lenglet - Alba
Pjanić - De Jong - Pedri
Griezmann - Bratwaite - Dembele

W przypadku korzystnego wyniku wprowadziłbym na boisko i to w miarę szybko w charakterze zmienników: Firpo, Minguezę (za Lengleta), Alenię, Puiga. No i oczywiście Messiego za Griezmann. Razem 5 zmian.

No ale to tylko moja wizja. Jestem bowiem przekonany, że Koeman postawi jednak na Messiego i Coutinho. Pytanie tylko czyim kosztem. A swoją drogąw Bayernie Coutinho był tylko zmiennikiem i może wartym byłoby ażeby taką rolę pełnił u nas zawsze gdy są w drużynie lepsi od niego
konto usunięte

Ten Coutinho na lewej razi w oczy w tych składach.

Czyli klasycznie zdrowy Busquets bedzie gral wszystko nie zaleznie od formy. To po co nam tylu pomocnikow ?

Mi najbardziej podoba się 11 Deportiwo z jedną tylko zmianą za Busiego Pjanicz

Jeszcze Koeman nie podał składów A już "eksperci" wiedzą nawet jak mecz będzie wyglądał XD

Serio bez żadnego skrzydłowego?

Braithwaite musi grać . To nasza najlepsza opcja na "9" a z meczu na mecz gra coraz lepiej ja tam w niego wierzę :)

Obstawiam, ze wyjdzie skład MD/Sportu. Ewentualnie Dembele za Coutinho chociaż nie po to Brazylijczyk nie jechał na Węgry żeby teraz siedzieć na ławce.

Edit. Obecność Sergio to jakieś nieporozumienie. Facet powinien być 12/13 zawodnikiem kadry i wchodzić w 70 minucie w rozstrzygniętych spotkaniach.

Busi czyli będą wylewy w defensywie:D
konto usunięte

Znając Koemana na sto procent zagra Pedri, więc żaden skład nie jest prawidłowy, co to za dzienniki skoro nie potrafią tego przewidzieć.

A po co Cou? Znowu będziemy grać na 3 mediapunty? Dawać Dembele na LS i można grać

Super, Cou i Messi beda schodzic do srodka a Griezman z Braithwaitem beda krecic sie jak zyd po pustym sklepie i nic z tego nie wyjdzie.....Ehhh
Skrzydel nie bedzie i beda znowu walic srodkiem jak osiol w sciane.

Ale czemu Coutinho na lewym..

Jest i nasz najlepszy zawodnik w większości przewidywanych :D Martin, wierzymy w ciebie