Marc-André ter Stegen: Od samego początku chciałem przedłużyć kontrakt z Barceloną

Maciej Łoś

11 listopada 2020, 13:30

Instagram, Mundo Deportivo

9 komentarzy

Fot. Getty Images

Marc-André ter Stegen opublikował na swoim Instagramie filmik, w którym opowiedział o swojej miłości do Barcelony. Niemiec zdradził, że chce występować na Camp Nou jeszcze przez wiele lat.

- Od samego początku chciałem przedłużyć kontrakt z Barceloną. Klub również do tego dążył. Moim życzeniem było dojść do porozumienia, żeby móc kontynuować piękną historię, która rozpoczęła się w 2014 roku.

- Barcelona stała się domem moim i mojej rodziny. Zarówno na boisku, jak i poza nim czuję się tutaj szczęśliwy. Od zawsze byłem pewny, że to jest droga, którą chcę podążać w życiu.

- To nie jest tylko gra dla najlepszego klubu na świecie. To o wiele więcej. Kibice traktowali mnie z czułością od samego początku, to jest dla mnie bardzo ważne, nigdy nie zapomnę tego uczucia.

- Chcę grać na Camp Nou jeszcze przez wiele lat i zdobywać kolejne trofea, nie ma lepszej motywacji. Obyśmy mogli celebrować nowe tytuły wspólnie z kibicami. Barcelona to więcej niż klub.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

To jedyny obecnie piłkarz, który ma "prawdziwe" papiery na kapitana, zwaszcza, że już raz postawił się Messiemu (chodziło o to, że nie uczstniczy w grze obronnej)
« Powrót do wszystkich komentarzy