Antoine Griezmann wciąż jest kwestionowany

Maciej Łoś

8 listopada 2020, 14:00

Marca, Sport

33 komentarze

Fot. Getty Images

Antoine Griezmann strzelił wczoraj gola, ale jego forma wciąż jest krytykowana. Francuz miał kilka dogodnych okazji do zdobycia kolejnych bramek, ale ich nie wykorzystał.

Antoine Griezmann dostał wczoraj znakomitą szansę na udowodnienie swojej przydatności w Barcelonie, ponieważ Leo Messi rozpoczął spotkanie na ławce rezerwowych. Francuz miał wziąć na swoje barki odpowiedzialność za grę ofensywną Barçy i wcielić się w rolę lidera. Niestety, po raz kolejny pojawiły się głosy krytyki.

Griezmannowi nie można odmówić aktywności i szukania gry. Francuz dobrze poruszał się na boisku, współpracował z kolegami, efektem czego były dogodne sytuacje do strzelenia gola. Problemem było wykończenie, które wczoraj bardzo szwankowało. Napastnik miał w pierwszej połowie w sumie trzy bardzo dobre okazje, które zmarnował. Oprócz tego otrzymał możliwość wykonania rzutu karnego, jednak jego strzał również został wybroniony przez Claudio Bravo. Po wejściu Leo Messiego na boisko to on przejął obowiązki liderowania zespołowi w ofensywie. To dzięki Argentyńczykowi, który inteligentnie przepuścił piłkę między nogami, Griezmannowi udało się wreszcie trafić do siatki Betisu.

Francuz strzelił dwa gole w ostatnich dwóch ligowych meczach Barcelony. Niestety, jego forma nadal jest daleka od ideału. Najprawdopodobniej nadal będzie on występował w pierwszym składzie Barçy, ponieważ kontuzję złapał Ansu Fati. Miejsce na lewej pomocy powinien zająć Ousmane Dembélé, który był do tej pory największym rywalem Griezmanna do gry na prawym skrzydle.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.
Powinien mieć conajmniej 3 gole, a kończy z jednym do pustaka to jak ma nie być kwestionowany?

Po co wgl artykuł o rzeczach oczywistych ?

Cienki jest to co się dziwić

Mam nadzieję, że PSG będzie chciało go kupić jak stracą Mbappe... bo kto inny chciałby go kupić - widzi ktoś chętnych? :)

Jak ma nie być kwestionowany?

Widać było że jak nie bo Messiego wcielił się w jego rolę. Razem z Messim się dubluja i nigdy nie odpali.

To jest przerażające jakie wiadro pomyj potrafią tzw kibice wylać na swojego piłkarza, głównie mam tutaj na myśli La Ramblę śledzoną na bieżąco w trakcie meczu. MASAKRA. Póki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś debil, myślę że tutaj pasuje idealnie.

A dał powody by nie być ?

Biorąc pod uwagę możliwość zarobku, pensje, i przydatność sportową - on, Umtiti, Firpo muszą odejść, jak niegdyś "Balcyrewicz"
konto usunięte

sprzedać w cholerę

Sprzedać póki jest opcja.
Kupić Depaya.
Koniec tej kwestii.

Pierdu pierdu, nie umiał, nie umie i dryblować nie będzie umiał, a na pozycji 10 to jedna z najważniejszych zalet.

Opitolić i pieniądze zainwestować w młodego napastnika.
Na rynku jest kilku obiecujących.

Szkoda naprawdę szkoda że Antoś, dalej ma pecha w sytuacjach bramkowych, i grzeszy w 100% sytuacjach ale myślę że powoli ta maszyna zaczyna odpalać, i w końcu udowodni że przyszedł tu po trofea Visca el Barca

Dobry lub zly mecz to moze miec Busquets, ktory ma jedna/dwie bramki w sezonie. Ale od goscia , ktory ma zadania ofensywne nie mozna oczekiwac ze sie „kiedys” przelamie jak strzeli gola jednego na kilka/klikanascie strzalow. Mozna sie z tym zgodzic lub nie. Ale tych co pieja z zachwytu nad jego gra pozdrawiam.

Prawdę mówiąc Griezman rozegrał wczoraj najlepszy mecz w tym sezonie. Skuteczność tylko do poprawy.

Ja do jego formy nic nie mam. Gość haruje na boisku, pokazuje się do gry. Jedynie tylko ta skuteczność. To jest niebywałe, że mając tyle czystych sytuacji nie potrafił nawet celnie uderzyć.

Griezmann wczoraj super. Od kilku meczów jest progres, uczestniczy w grze, dochodzi do sytuacji. Wcześniej był niewidoczny. Skuteczność przyjdzie z czasem.

Tak, przestawią gościa, który nie grał tyle czasu na lewą stronę i później zdziwko, że nie może rytmu nabrać.