Ter Stegen: Dynamo miało kilka sytuacji, musimy to poprawić

Maciej Łoś

4 listopada 2020, 23:22

Marca

9 komentarzy

Fot. Getty Images

Marc-André ter Stegen wrócił między słupki bramki Barcelony i był bohaterem w meczu z Dynamem. Niemiec cieszy się, że spotkanie zakończyło się wygraną jego drużyny.

- Myślę, że najważniejsze dzisiaj było zwycięstwo. Miałem bardzo dużo chęci, by wyjść wreszcie na murawę i robić to, co najbardziej lubię. Wydaje mi się, że Dynamo miało dziś kilka dobrych okazji i to musimy poprawić. Zaczęliśmy dobrze, mieliśmy swoje szanse, które powinniśmy lepiej wykorzystać.

- Od momentu utraty bramki cierpieliśmy na boisku. Byliśmy bardziej nerwowi po tym trafieniu. Według mnie pierwsza połowa była dobra, w drugiej przez pewien czas dominowaliśmy, ale potem straciliśmy kontrolę i zaczęły się problemy.

- Nie są ważne moje obrony, liczy się tylko zwycięstwo i to, że mogłem wrócić na boisko. Jestem zadowolony z tego, że liderujemy w grupie.

- Nie miałem żadnych wątpliwości, żeby podpisać nowy kontrakt. Obydwie strony chciały dojść do porozumienia, trochę to trwało, ale udało się.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ja coraz czesciej mam wrazenie ze po takich interwencjach widze u niego na twarzy mine w stylu: co ja tu robie.
Oczywiscie to ze dobrze gra nie robi z niego kapitana jak tu niektorzy mówią. Messi gral swietnie ale to nie znaczy ze na kapitana sie nadawał. ZA cichy jest za malo mówi, on nawet nie pokrzykuje na obrone.
Nie ma na ten moment nikogo z jajami w zespole kto moglby byc kapitanem, moze Pique.

Zdecydowanie zawodnik meczu . Tym większy szacunek bo zaprezentował taką formę w pierwszym meczu po kontuzji .

Żeby ta obrona tak broniła jak on, byłby mur nie do przejścia

Piłkarz meczu!

Mats wraca po 82 dniach przerwy do gry i... zostaje piłkarzem meczu. Oczywiście, nie świadczy to dobrze o drużynie, która dziś grała z rezerwami przeciętnego Dynama, ale z drugiej strony widać jak wspaniałego profesjonaliste mamy w bramce. Dzięki za 3 pkt.

MATS powinien zostac kapiatanem idealny kandydat obecnie

Nie bądź taki skromny Mats, bo gdyby nie twoje obrony to istnieje spore prawdopodobieństwo, że gracze Dynama wywieźliby przynajmniej remis ;D
konto usunięte

Ciekawe co powie kapitan... A no tak :)

Kilka... co za skromność :D