AS: Kto zagra w bramce Barcelony w meczu z Dynamem Kijów?

Julia Cicha

1 listopada 2020, 17:00

AS

28 komentarzy

Fot. Getty Images

Marc-André ter Stegen jest już prawie gotowy do gry, więc niedługo Ronald Koeman będzie musiał stanąć przed wyborem, czy powrócić do starej hierarchii, czy może dać jeszcze szansę Neto. Dziennik AS sugeruje, że decyzja może nie być taka łatwa.

Przewiduje się, że Niemiec otrzyma w środę pozwolenie na grę i znajdzie się na liście powołanych na mecz z Dynamem Kijów. Według ASa Koeman początkowo planował dać zagrać Neto, ponieważ zasługiwał on na nagrodę za dobrą grę. Ostatni błąd Brazylijczyka w spotkaniu z Alavés może jednak zmienić jego sytuację. W sobotę przeciwko Betisowi prawdopodobnie zobaczymy już w bramce Ter Stegena, ponieważ zdaniem dziennika trener chce podzielić role między bramkarzy i to jemu przypadnie w udziale liga.

Przed Ter Stegenem dwa treningi w poniedziałek i wtorek. Wydaje się, że będzie już dostępny na mecz Ligi Mistrzów, rozgrywek, z których ostatnie jego wspomnienie to porażka z Bayernem 2:8. Od tamtej pory minęło ponad 2,5 miesiąca, a golkiper zdążył przejść operację, dojść do zdrowia i przedłużyć umowę z klubem. Ronald Koeman zdecyduje, czy postawi na Niemca już w środę, czy może na razie pozostanie w Champions League przy Neto.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Marc na kapitana!
« Powrót do wszystkich komentarzy