AS: Kto zagra w bramce Barcelony w meczu z Dynamem Kijów?

Julia Cicha

1 listopada 2020, 17:00

AS

28 komentarzy

Fot. Getty Images

Marc-André ter Stegen jest już prawie gotowy do gry, więc niedługo Ronald Koeman będzie musiał stanąć przed wyborem, czy powrócić do starej hierarchii, czy może dać jeszcze szansę Neto. Dziennik AS sugeruje, że decyzja może nie być taka łatwa.

Przewiduje się, że Niemiec otrzyma w środę pozwolenie na grę i znajdzie się na liście powołanych na mecz z Dynamem Kijów. Według ASa Koeman początkowo planował dać zagrać Neto, ponieważ zasługiwał on na nagrodę za dobrą grę. Ostatni błąd Brazylijczyka w spotkaniu z Alavés może jednak zmienić jego sytuację. W sobotę przeciwko Betisowi prawdopodobnie zobaczymy już w bramce Ter Stegena, ponieważ zdaniem dziennika trener chce podzielić role między bramkarzy i to jemu przypadnie w udziale liga.

Przed Ter Stegenem dwa treningi w poniedziałek i wtorek. Wydaje się, że będzie już dostępny na mecz Ligi Mistrzów, rozgrywek, z których ostatnie jego wspomnienie to porażka z Bayernem 2:8. Od tamtej pory minęło ponad 2,5 miesiąca, a golkiper zdążył przejść operację, dojść do zdrowia i przedłużyć umowę z klubem. Ronald Koeman zdecyduje, czy postawi na Niemca już w środę, czy może na razie pozostanie w Champions League przy Neto.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Jak Ter Stegen jest gotowy na 100% to niech gra chociaż to Dynamo i mamy komplet punktów ostatni mecz Neto też może sobie zagrać.
@DonAndresFCB dopisz przecinki, obecnie to słabo czytelne

@Messibestplayerintheworld Jak Ter Stegen jest gotowy na 100% to niech gra chociaż to Dynamo i mamy komplet punktów ostatni mecz Neto też może sobie zagrać. ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,. Teraz lepiej?:)

@FutbolToMagia cjybs nie o to chodzilo, ale rozbawiles mnie

@DonAndresFCB Neto poza ostatnim meczem grał wzorowo i wyciągnął co tylko się dało. Valdes też miał wpadki, ale Zamorra była grana non stop... Jestem wdzięczny Neto za trzymanie poziomu. Najpewniejsza pozycja w tym sezonie. Dzięki!
*w moim przekonaniu MTS nigdy nie osiągnął poziomu Bravo i Valdesa z Barcelony. Potrafi bronić piłki nie do wyjecia, ale "wyłącza mu sie koncentracja" i potrafi puścić coś co powinien. Pojedyncze mecze ma wybitne, ale patrząc na wszystkie mecze - czasem odpływa... Inna sprawa jest obrona, która jeszcze z wakacji nie dotarła... Gerard i Clement powinni mecze z trybun oglądać bo, albo błąd jak w ostatnim meczu, albo głupio prowokują 11 i czerwone kartki...

@czar007 "Neto poza ostatnim meczem grał wzorowo" Żartujesz sobie chyba? Trzecia bramka w meczu z Realem w dużej mierze na jego konto, w meczu z Getafe czy Węgrami zaliczał puste przeloty lub piłka mu wypadała z rąk.

@DonAndresFCB weź pod uwagę grę obrony i piłki, które wyciągnął w meczu z Realem. Gdyby nie Neto byłaby Manita! Co do reprezentacji nie wiem, nie oglądałem i nie mam podstaw by się wypowiedzieć. Niech MTS zagra z tą obrona miesiac/dwa zobaczymy czy będzie miał lepsze statystyki...

@czar007 chodzi Ci o Victora Valdesa z Barcelony? Ter Steven nie osiągnął jego poziomu? My chyba różne Barcelony oglądaliśmy...Valdes król bramek po krótkim rogu...to Barcelona jako zespół grała na Zamorre dla Valdesa a nie że on taki dobry był

@czar007 chodzi Ci o Victora Valdesa z Barcelony? Ter Stegen nie osiągnął jego poziomu? My chyba różne Barcelony oglądaliśmy...Valdes król bramek po krótkim rogu...to Barcelona jako zespół grała na Zamorre dla Valdesa a nie że on taki dobry był

@Mariusz85OL mam nadzieję, że będę się mylił co do naszego bramkarza, ale w mojej ocenie jest bardzo przereklamowany... Valdes miał błędy, ale statystyki miał lepsze... A spójrzmy ile razy w ostatnich latach dawaliśmy sobie wbić przynajmniej 4 gole... Ter Stegen wybroni niemożliwe piłki, ale te normalne często puszcza... Ja nie jestem jego zwolennikiem, a jeszcze porównywanie się z Manuelem to przesada... Nigdy jeszcze nie osiągnął poziomu Manuela. Ter Stegenowi jak nie idzie, to nie idzie... Manuel wygrał Bayernowi i Niemcom niejedno trofeum. A Ter Stegen to najzwyklejszy bramkarz i gdyby gral w Sevilli lub Interze to świat by o nim nie wiedział tyle ile teraz.

@czar007 ter Stegen nie jest może super ekstra wybitny ale gdyby grał w tej Barcelonie co Valdes to też by miał Zamorre...to tamta drużyna była lepsza niż obecna...poza tym gdyby Ci bramkarze których wymieniłeś grali w Sevilli to też ich statystyki byłyby gorsze...nie ma bramkarza bez błędu na koncie

@czar007 ale się ośmieszasz xD Ter Stegen przereklamowany? Chłop jest top 3 bramkarzy obecnie minimum, a w zeszłym sezonie praktycznie w każdym meczu ratował dupę obronie i gdyby nie on i Messi to byśmy się tłukli w lidze o występy w Champions League, a nie mistrza.
« Powrót do wszystkich komentarzy