Quique Setien opublikował oświadczenie w sprawie swoich relacji kontraktowych z Barceloną

Dariusz Maruszczak

17 września 2020, 19:00

106 komentarzy

Fot. Getty Images

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami Quique Setien opublikował oświadczenie, w którym wyjaśnił swoją sytuację kontraktową z Barceloną. Były trener Blaugrany zapowiedział wejście na drogę prawną z klubem.

Quique Setien, Eder Sarabia, Jon Pascua i Fran Soto ogłaszamy, że z powodu ostatnio opublikowanych informacji chcemy złożyć następujące wyjaśnienie.

Po miesiącu absolutnej ciszy ze strony zarządu FC Barcelony i po różnych prośbach z naszej strony dopiero wczoraj otrzymaliśmy w końcu pierwsze oficjalne komunikaty, za pośrednictwem biurofaksu. Komunikaty te ujawniają jasny zamiar zarządu niewywiązania się z umów o pracę z dnia 14 stycznia 2020 roku.

W moim przypadku, Quique Setiena, jest faktem publicznym i powszechnie znanym, że 17 sierpnia zarówno klub, jak i prezydent ogłosili moje zwolnienie ze skutkiem natychmiastowym. Jednakże dopiero wczoraj przesłali mi po raz pierwszy pisemne zawiadomienie o zwolnieniu (bez żadnego rozliczenia).

Odnośnie do reszty sztabu szkoleniowego, poinformowano nas, również wczoraj, ku naszemu zaskoczeniu, o „przyszłej zmianie stanowiska” w klubie.

Ze względu na to wszystko, byliśmy zmuszeni przekazać rozwiązanie konfliktu w ręce naszych adwokatów, którzy musieli wszcząć odpowiednie działania prawne w celu zabezpieczenia naszych praw, które zostały uzgodnione w swoim czasie z Barceloną.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Ponad połowa na PiS głosowała za kilka stówek łapówki czy socjalu, jak tam kto woli, a od Setiena honoru oczekują, aby z grubej kasy zrezygnował.

@Remi70 Oj w punkcik kolego to było, w punkcik :)

@Remi70 światem rządzi kasa i tyle w temacie, nie ma się co dziwić tym cyrkom, bo jak nie wiadomo o co chodzi, to wiadomo o co chodzi .

@Remi70 roast haha dobre

@Remi70 a może nie głosowała za coś tylko przeciwko poprzedniej władzy!! Ale mnie irytują komentarze ala polityczne! Donek i jego kondomiki:))

@Korti1921 buhahhaha, tak tak, ponad 50% glosowalo na zlosc PO... porozmawiaj sobie z ludzmi, popytaj, zwlaszcza starszych, co kierowalo nimi glosujac na PiS (ogolnie osobiscie i to, i to jest tragiczne), a to trzynasteczka, a to jakies 500 plus, a to corka dostaje na mojego wnusia 500.. pomijajac fakt ze GLOSOWANIE PRZECIWKO POPRZEDNIEJ WLADZY jest rownie zenujace co glosowanie ze wzgledu na socjal. Tym sposobem w zyciu nie wygra partia ktora cokolwiek moglaby zmienic

@Remi70 ja zagłosowałem na PIS bo obniżyli ubeckim i esbeckim kundlom emerytury z bajońskich do najniższych i za to będą mieli u mnie dożywotni głos

@PabloVEB tak tak poobniżali także zwykłym ludziom którzy po prostu w czasach komuny pracowali w swoim zawodzie. Ludzie którzy nie maja pojęcia o tamtych czasach najgłośniej szczekają. To, że się ktoś urodził i pracował w komunie od razu oznacza ze powinien być robolem a nie żadnym urzędnikiem, policjantem czy działaczem. Jak widać PISowska propaganda działa w najlepsze zawsze najbardziej pokrzywdzony proletariat a jak ktoś się dorobi to złodziej i komuch. Jak widać głupia cześć społeczeństwa na ten trik łapie się od setek lat.

@Korti1921 gdyby głosowali przeciwko poprzedniej władzy to pis by logicznie z automatu przegrał. Bo moze sie myle alento właśnie Kaczogród był przy korycie kadencję temu. Więc osobiście skłaniam sie do kometarzq kolegi który twierdzi ze Polski ciemnogród połasił sie na pare stówek

@PabloVEB glupich nie sieją , sami sie rodzą

@wacek1986 Poczytaj opracowania sondaży w których wyborcy Trzaskowskiego z drugiej tury ostatnich wyborów na Prezydenta RP mówili jakie są ich powody głosowania w II turze na Trzaskowskiego. Około połowa głosowała "żeby odsunąć PiS od władzy", czyli zgodnie z programem wyborczym opozycji

@chosenone Ile ty masz lat? Czy ty w ogóle pamiętasz jak wyglądało życie za komuny?!
Ja też się cieszę, że ubekom którzy mojego ojca wyprowadzali z domu w kajdankach pozabierali wysokie emerytury (wyższe niż normalnym ludziom). A za co? Za to że walczył o wolność, o to żebyśmy dzisiaj mogli otwarcie wypowiadać się negatywnie o rządzących krajem. Kiedyś za to co piszesz byłbyś prześladowany przez komunistyczną władzę.

@doctordexter A za czasów rządu Platformy Obywatelskiej to oni wtedy też byli przy korycie czy akurat oni to sprawowali władzę nadaną im przez naród?
Głosujący na PiS to według Ciebie "ciemnogród". Czy mógłbyś jednym słowem opisać wyborców KO?

@chosenone To tak jakbyś teraz usprawiedliwiał policjantów i żołnierzy na Białorusi którzy leją pałami protestujących tam ludzi żądających demokracji mówiąc , że oni po prostu wykonują swój zawód hehe. Jeżeli dla nich pełnienie takich funkcji nie jest uwłaczające ( tak samo jak u nas milicji obywatelskiej za czasów komuny) to znaczy że są zwykłymi kundlami. A że twój stary pewnie był wojskowym za czasów komuny to ich usprawiedliwiasz hehe

@PabloVEB a co może zrobić szeregowy żołnierz na Białorusi? Dostaje rozkaz i go wykonuje jeśli go nie wykona trafia pod sąd a przypominam, że większość ma rodziny na wykarmieniu. Kocham ludzi którzy widzą świat czarno biały. U nas opozycjoniści też szli na współpracę z powodu rodzin. Obniżono emerytury ludziom którzy nic nie mieli wspólnego z terrorem jak np. wojskowi lotnicy którzy często stracili całe zdrowie na wykonywaniu swojej pracy. Ponosić odpowiedzialność powinni ci którzy wydają rozkazy i szeregowi nadgorliwcy dodający od siebie. Nie wiem po co ten pojazd osobisty, ale rozumiem, że patriotyzm i prawilność pozwala obrażać innych rodziny i nie, nikt u mnie w rodzinie nie miał nic wspólnego z resortami siłowymi za komuny. Powiem więcej pradziadek zginął z rąk Niemców z powodu konspiracji a wuja komuniści zgarnęli z ulicy i do teraz nikt nie wie gdzie jest.

@PabloVEB
A wiesz według jakiego klucza obniżali te emerytury?
Jak dobrze przeanalizujesz - zachęcam- to może zorientujesz się, że podobnie, jak w innych przypadkach był to głównie klucz populistyczny w myśl zasady zabrać wrogom i bogatym i rozdać biednym w świetle kamer TVP.
Zachęcam też do szerszych rozważań, czy aby na pewno najważniejsze dla przyszłości narodu było dopilnowanie tematu „ukarania” niektórych za czyny z przeszłości?

@chosenone wolałbym iść pod sąd niż bić ludzi którzy walczą o wolność ale tchórze i Ludzie bez honoru wiadomo że dla paru groszy wszystko zrobią

@PabloVEB wolałbym iść pod sąd i ewentualnie iść siedzieć zostawiając żonę i dzieci same? Brawo ty panie prawilny:)

@Lupercal dlatego ten świat tak wygląda. Zero zasad, moralnego kręgosłupa. Gdzie dane słowo nic nie znaczy. Każdy patrzy tylko na swój koniec nosa. Zapewne jeśli byś miał dobrze zarabiać to pewnie byś dupę wypiął. A chyba fajnie na sam koniec życia móc powiedzieć że zachowałeś się jak trzeba. W życiu im więcej dobrego dajesz tym więcej wraca.
« Powrót do wszystkich komentarzy