Ivan Rakitić: W Barcelonie podejmowano decyzje, których nie chciałem zrozumieć, ale musiałem to zrobić

Julia Cicha

4 września 2020, 10:18

Cadena SER, Marca

32 komentarze

Fot. Getty Images

Ivan Rakitić był gościem Cadena SER w dniu, w którym został zaprezentowany w Sevilli. W kilku wypowiedziach nawiązał do Barcelony.

Odejście z Barçy: Nadszedł na to czas. Trzy strony są z tego bardzo zadowolone.

Możliwe odejście Messiego: Nie rozmawiał o tym ze mną, dowiedziałem się o tym z mediów. Nie mogę powiedzieć, że byliśmy najlepszymi przyjaciółmi, ale Leo zawsze dobrze mnie traktował. W przeszłości trudno było wyobrazić sobie Barçę bez Xaviego czy Iniesty, ale każdy musi podążać swoją drogą tak, żeby było to dla wszystkich jak najlepsze. Nie wiem, jaka była sytuacja Messiego w ostatnich miesiącach.

Czy Vidal grał więcej, bo przyjaźnił się z Messim: Nie wiem. Zawsze chciałem być dostępny dla trenera. Pojawiły się decyzje, których nie chciałem zrozumieć, ale musiałem to zrobić ze względu na grupę.

Grupa na WhatsAppie: Z szacunku już ją opuściłem, myślę, że musiałem to zrobić. Nie powinienem już wiedzieć, jak wyglądają rzeczy w szatni. Nie miałbym żadnego problemu z pozostaniem tam, ale jest już pora, by życzyć wszystkim szczęścia i pożegnać się.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Już wiadomo, dlaczego w klubie jest tak jak jest. Mały kapitan... Niech już odejdzie...

Grupa Amigos trzymająca władze

Burdel robi zarząd, ale jak się wydaje również burdel robiła grupa piłkarzy z Messim na czele. Myślę, że część piłkarzy, o tych mniej znaczących nazwiskach po czasie puści farbę odbrązawiając "złote dziecko z Rosario"

Nie ma się co dziwić, że Messi nie polubił Rakiticia. Wcześniej Xavi tworzył mu grę, dawał ciasteczka do wykończenia w ostatniej fazie akcji, z Rakiticiem na boisku musiał grać za Xaviego i za siebie samego.
Bardzo trafne było to porównanie, że wcześniej był wisienką na torcie, a później musiał być także tortem.

Rakitic zawsze wyważony był ale mówi aż tak oględnie, ze czuć iż zal ma i nie o wszystkim chce mowić. Z reszta to dobrze po co brudy wywlekać i tak mamy juz w klubie bajzel niemały.
konto usunięte

wychodzi na to, ze kto nie podobal sie Messieemu to siedziall na ławie

Odszedł z klasą brawo!

jak w każdej szatni żadnych rewelacji...........

Widać że jak Leo odejdzie to wyjdą różne tematy z szatni. Nawet tak wyważony gość jak Rakieta przemyca w wypowiedziach sygnały co do tego że były jakieś patologię w szatni.

Dobrze się tam dzieje w środku nie ma co.. Teraz jeszcze bardziej chce odejścia Leo...

"(...)Leo zawsze dobrze mnie traktował." Jakie to jest żenujące.
Jak z książki o doktorze Dolittlu. Pies jest przesłuchiwany i mówi doktorowi, że jest dobrze traktowany przez swojego pana.

Ja bym wolał żeby jednak Messi, Suarez Vidal teraz opuścili klub a później Piqe Abla Busi trzeba zrobić rewolucję kadrowa i kolegów się pozbyć.

Ma chłop klasę i styl. Trzeba umieć odejść

Widać, że jakiś żal w sercu ma z tych wypowiedzi czuć, że Messi mógł być takim dyktatorem w szatni jeśli chodzi o skład.

Wybitnie widać, że są kwasy w szatni. Myślę, że jeśli Barcę opuści więcej zawodników, to dopiero rozwiążą się im języki.

Nic mnie nie zdziwiło. Dobrze wiemy, że musiały być kwasowe decyzje chociażby po tym jakie składy grały..

Dziwne te odpowiedzi Ivana.. takie niejednoznaczne