Semedo: Mecz z Bayernem będzie wyjątkowy, bo w Lizbonie wszystko się dla mnie zaczęło

Julia Cicha

13 sierpnia 2020, 18:15

FCBarcelona.es

4 komentarze

Fot. Getty Images

Przed spotkaniem Barcelony z Bayernem Nélson Semedo udzielił krótkiego wywiadu dla portalu UEFA. Powrót do Lizbony, w której zaczął grać w piłkę, jest dla obrońcy wyjątkowy.

Mecz: Wiemy, jak Bayern się ustawia i jak wyprowadza grę z tyłu. Będziemy czujni. Przede wszystkim skupimy się na sobie i na rozegraniu jak najlepszego spotkania oraz na strzelaniu goli. Jeśli dobrze zagramy, będziemy mieli szansę awansować do półfinału.

Lizbona: Jest świetna pod wieloma względami: ludzie, kolory, język, architektura. To jedno z najpiękniejszych miast na świecie, nie tylko w Europie. Klimat również jest bardzo dobry. To spektakularne miasto. Zacząłem grać w piłkę na ulicach Lizbony z sąsiadami i starszymi ode mnie dziećmi. Jutrzejszy mecz będzie wyjątkowy, bo w Lizbonie wszystko się zaczęło. Byłem bardzo szczęśliwy w Benfice.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Oby zagral i pokazal swój potencjał, jego szybkość może być dużym atutem w tym meczu.

" Będziemy czujni " ...

Trzymam kciuki żeby nabrał pewności siebie i rozegrał dobry mecz, gdzie jak nie "w domu" vamos Nelson.
konto usunięte

Może być to dla samego Semedo kluczowe spotkanie bo swój były stadion itp. ale czy to ma wpływ na mecz to nie jestem pewny może to coś da bo zna stadion ale to jest takie trochę mało potrzebne