Rivaldo: Nazywanie Bayernu faworytem jest ryzykowne

Julia Cicha

13 sierpnia 2020, 22:00

AS

23 komentarze

Rivaldo skomentował mecz Barcelony z Bayernem oraz ostatnie deklaracje Lothara Matthausa, że Lewandowski jest lepszy Leo Messiego.

- Wskazywanie jasnego faworyta w meczu z Barceloną, która jest pewna siebie i ma najlepszego piłkarza na świecie, jest nieco ryzykowne. Bayern jest delikatnym faworytem, gdyby rozgrywano dwumecz Barça miałaby mniejsze szanse. W jednym spotkaniu ma jednak świetną okazję. Jeśli utrzyma koncentrację przez 90 minut i wykorzysta chwile rozkojarzenia Bayernu, na pewno będzie mogła awansować.

- Słowa, że Lewandowski jest lepszy od Messiego, pochodzą od osoby związanej z Bayernem i od wielkiego fana Roberta, więc nie sądzę, by była to prowokacja Leo. Lewandowski jest wyjątkowym zawodnikiem i może powalczyć o nagrodę FIFA dla najlepszego piłkarza 2020 roku. Żeby ją zdobyć, musi jednak najpierw pokonać najlepszego gracza świata, którym jest Messi. Myślę, że ten, kto awansuje, będzie miał wielkie szanse na to wyróżnienie.

- Jeśli jest zdrowy, Ousmane może być jokerem Barcelony ze względu na jego szybkość i talent. Setien powinien go wystawić.

- Problemy z Arthurem robią Barcelonie złą reklamę w prasie. Wpływa to na wszystkich. Zostało do ustalenia wiele szczegółów i tylko zainteresowani wiedzą, co się dzieje. My wiemy tylko, że wszystkim to szkodzi.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

wodz przemowil.

Wystawienie Dembele bez minuty gry od 6-7 miesiecy byloby samobojstwem. Zero ogrnia, formy... on bedzie tracil rytm i pilki. Fati jest mlodszy ale znacznie lepszy, bo ma forme

Wdł. mnie scenariusze mogą być 2 bo jak wiadomo mecz meczowi nie równy, a że to jeden mecz to wszystko się może zdarzyć. W pierwszym scenariuszu dostajemy z 7demkę, Hattrick Lewego - może tak być. Ale jeśli wyjdziemy mega skoncentrowani, Messi będzie miał dzień, od Suareza nie będą się odbijać piłki jak od kawała drewna - to kto wie, kto wie, może i wygramy 2:1 lub 3:1. Najważniejsze strzelić pierwszego gola. Zobaczymy, ale będzie mecz:)

Bayern wygrywa różnicą 3 bramek jutro (nawet Lewym na ławce), można śmiało stawiać... Wiara w ten para zespół, niektórych kibiców jest przerażająca... Nie mówię o wierzę i miłości do klubu, osoby nie rozumiejące tej różnicy mogą wierzyć w cuda i ogólnie cieszyć się z wygranej (przypadkowej) w tym meczu.

Rivaldo to taki trochę łagodniejszy w w wypowiedziach Hajto...

Liczę, że od następnego sezonu będzie również wypowiadał się na temat Cracovii, w końcu jego syn ta przeszedł. :D

Bez jego wypowiedzi nie wiedziałem co myśleć o tym meczu, na szczęście mi pomógł

Czuje że Barca jutro awansuje że jednak nam jutro dopisze szczęście

Jest i on! Ryzykownie to jutro może mieć Alba z psychiką. A tego nie chcemy, kolejnego oklepu również. Więc niech zepną poślady na ten mecz.

o, fajnie, że w końcu się odezwał, bo dawno nic nie komentował ;]
konto usunięte

Szczerze? Ja nie mam faworyta 2:2 i w karnych Barca ale wszystko może się dziać

Dzień bez Rivaldo, dniem straconym