Oficjalnie: Jean-Clair Todibo z koronawirusem!

Julia Cicha

12 sierpnia 2020, 20:14

Twitter

83 komentarze

Fot. Getty Images

FC Barcelona poinformowała dzisiaj, że jeden z jej zawodników ma koronawirusa. Okazał się nim Jean-Clair Todibo, który sam poinformował o tym w mediach społecznościowych.

„Cześć wszystkim, informuję was, że miałem pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, nie mam objawów i czuję się dobrze. Jestem w domu i przestrzegam odpowiedniego protokołu sanitarnego. Bardzo chcę wrócić do treningów, ale teraz muszę być w domu, dopóki nie przejdę choroby. Dziękuję za wsparcie wszystkim i wspieram tych, którzy też przeżywają to z bliska. Pozdrowienia” – napisał Francuz na Twitterze.

Klub podał wcześniej, że obrońca nie miał kontaktu z żadnym z piłkarzy, którzy polecą jutro do Lizbony. Potwierdza to lista powołanych, na której znaleźli się wszyscy oprócz kontuzjowanego Umtitiego.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Poczytałem sobie niektóre komentarze o koronawirusie i otworzyły mi się oczy na pewne sprawy. Przecież z tymi wypadkami drogowymi to jedna wielka ściema, przejrzałem statystyki i wcale to tak strasznie nie wygląda. Widziałem jak jednego faceta potrącił samochód a on wstał, otrzepał się i poszedł dalej, z tymi wypadkami to medialna ściema. Ograniczenia prędkości i światła są tylko po to żeby ściągać z nas mandaty. Z tą kulistą ziemią to też ściema, robią nam wodę z mózgu, a pan Zięba to największy uczony naszych czasów.

Ci ktorzy wierza w istnienie tego wirusa to debile w czystej postaci. Na poczatku, w jakims lutym czy marcu mozna sie bylo jeszcze bac, ale teraz? Przeciez widac ze to pic na wode, najwiekszy wal w historii swiata.

Jest mlody i na 99,99 % to przejdzie... ale Bartek i tak teraz bedzie drzal przez 2tyg o swoje 25melonow.

Bezobjawowo to każdy przechodzi w tym momencie jakąś chorobę.

Śmiertelna choroba atakuje bezobjawowo:)

Jak można wierzyć w ta ścieme to ja nie mam pytań. Koronawirus przez media i politykow jest nazywana choroba śmiercionośną podczas gdy 90% spoleczenstwa przechodzi to bezobjajowo. Zwykłe przeziebienie chociaz ma jakies objawy w postaci kataru czy nawet podwyzszonej temperatury ale ta śmiercionosna choroba juz nie. Kwestia nastepna to testy ktore sa kompletnie niewiarygodne i zostaly opatentowane w latach 90... Jest wiele przypadkow gdzie do szpitala dostaje sie osoba majaca kompletnie inny problem jak np zlamana noga (to nie zart) i lekarz sie pyta czy moze mu wpisac Covida 19. A czemu? Bo szpital za kazdy taki przypadek dostaje pieniadze a po po podlaczeniu do respiratora jeszcze wiekszy "bonus". Podlaczane sa tez osoby ktore kompletnie tego nie wymagaja przez co ich zdrowie na tym cierpi i wtedy jest szybsza droga do zgonu. Czemu tez wielu lekarzy wypowiedzialo sie ze to sciema (oczywiscie nie sa pokazywani w mediach i po tych wypowiedziach stracili prace) ??? Czy jezeli ten wirus by istnial to czy jakikolwiek lekarz by go podwazyl? Jaki mialby niby w tym cel? Najwiekszym wirusem w obecnym swiecie jest telewizja i duzo ludzi tego wirusa zlapalo juz dawno. Dziekuje za uwage.

Jedyną przyczyną choroby jest brak energii, to jedyna przyczyna, nie ma żadnej innej. 85% wszystkich chorób i wizyt u lekarza jest spowodowane lub związane jest ze stresem, 85%, to udowodniona statystyka kliniczna. Stres jest głównym pochłaniaczem energii w naszym systemie. Nie chodzi jednak o wysiłek fizyczny, ale o stres umysłowy i emocjonalny, o nieustanne zamartwianie się i życie w strachu, brak pewności siebie, poczucia własnej wartości, miłości do samego siebie. Brak nadzei, brak celów, brak przyszłości. Jeśli kochasz siebie oraz swoje życie, masz chęć do życia, masz nadzieję na przyszłość, masz szacunek do samego siebie, wstajesz rano i jesteś podekscytowana nadchodzącym dniem. To jest właśnie ta energia, która utrzymuje Cię przy zdrowiu. Nie widziałem jeszcze nikogo, kto by był szczęśliwy, tryskał energia i był chory na cokolwiek.

Taki byk to wciagnie tego Covida i przerobi na magiczny dym :D

Szkoda człowieka. A mógł zrobić karierę ...

Haha, oczywiscie ze to sciema, a juz na pewno zjawisko pandemii. 90% osob przechodzi to bez objawowo, ale mamy pandemie. Smieszny koronawirus przed 2008 nie byl by zadna pandemia.

do dzbanów wyśmiewających bezobjawowość: HIV czy toksoplazmoza również zazwyczaj nie powodują żadnych objawów, też je porównacie do grypy?

Szkoda Chłopaka

Kolejny bezobjawowy odizolowany przymusowo od świata.

Meczyki juz podały to koło 14. Trochę słabo

Macie dobrego linka na mecz psg Atalanta? Bo polsat odpada ????

Coś tak czułem w kościach, że to on

Też ostatnio bezobjawowo zraniłem swój tyłek podcierając się

Przepraszam Szanownego Pana Rafaela Alcântare do Nascimento, występującego pod pseudonimem Rafinha.

No cóż, jest jedną z wielu osób które tą "chorobę" mieli, przeszli i zapomnieli... Zdrowia życzę :)

Dobra wiadomość jest taka że z wirusem może nikt go nie kupi, bo szkoda byłoby stracić taki talent