Oficjalnie: Jean-Clair Todibo z koronawirusem!

Julia Cicha

12 sierpnia 2020, 20:14

Twitter

83 komentarze

Fot. Getty Images

FC Barcelona poinformowała dzisiaj, że jeden z jej zawodników ma koronawirusa. Okazał się nim Jean-Clair Todibo, który sam poinformował o tym w mediach społecznościowych.

„Cześć wszystkim, informuję was, że miałem pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa, nie mam objawów i czuję się dobrze. Jestem w domu i przestrzegam odpowiedniego protokołu sanitarnego. Bardzo chcę wrócić do treningów, ale teraz muszę być w domu, dopóki nie przejdę choroby. Dziękuję za wsparcie wszystkim i wspieram tych, którzy też przeżywają to z bliska. Pozdrowienia” – napisał Francuz na Twitterze.

Klub podał wcześniej, że obrońca nie miał kontaktu z żadnym z piłkarzy, którzy polecą jutro do Lizbony. Potwierdza to lista powołanych, na której znaleźli się wszyscy oprócz kontuzjowanego Umtitiego.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Poczytałem sobie niektóre komentarze o koronawirusie i otworzyły mi się oczy na pewne sprawy. Przecież z tymi wypadkami drogowymi to jedna wielka ściema, przejrzałem statystyki i wcale to tak strasznie nie wygląda. Widziałem jak jednego faceta potrącił samochód a on wstał, otrzepał się i poszedł dalej, z tymi wypadkami to medialna ściema. Ograniczenia prędkości i światła są tylko po to żeby ściągać z nas mandaty. Z tą kulistą ziemią to też ściema, robią nam wodę z mózgu, a pan Zięba to największy uczony naszych czasów.

@slayer a od kiedy to media codziennie co kilka godzin prześcigają się w ustalaniu 'rekordow' wypadków drogowych?

@slayer +1 mordo. Ten Kopernik to Baran, a Zięba to Hipokrates naszych czasów.

@Scross Albo raczej Hipokrytes.
« Powrót do wszystkich komentarzy