Antoine Griezmann: Zostały nam trzy mecze do wygrania Ligi Mistrzów

Julia Cicha

12 sierpnia 2020, 20:00

FCBarcelona.es

18 komentarzy

Fot. Getty Images

Antoine Griezmann udzielił wywiadu dla klubowych mediów i opowiedział o meczu z Bayernem w ćwierćfinale Ligi Mistrzów.

Spotkanie: Bardzo chcemy je rozegrać, dobrze pracowaliśmy taktycznie i jesteśmy gotowi. Wiemy, że będzie ciężko, ale mamy wszystko, by móc awansować. To będzie bardzo ładny mecz. Mamy nadzieję, że będziemy mieli dobry dzień i wykorzystamy jakość, którą posiadamy. Jesteśmy w dobrym momencie i możemy rozegrać dobre spotkanie. W ataku i w obronie musimy trzymać się razem, a do tego jak najczęściej mieć piłkę.

Bayern: Gra bardzo dobrze, ma świetnego napastnika, ale mamy odpowiednie narzędzia, by awansować. Musimy patrzeć na siebie i spróbować trafić do półfinału. Bayern jest fizyczny, jest przyzwyczajony do posiadania piłki. Musimy mu to utrudnić i zagrać po swojemu. Nasi rywale to nie tylko Lewandowski. Boczni obrońcy podchodzą wysoko, Müller i Gnabry również są w formie. Lewandowski strzela dużo goli, ale niebezpieczeństwo pojawia się z każdej strony.

Faza finałowa Ligi Mistrzów: Przypomina teraz bardziej turniej reprezentacyjny. Jest inaczej, ale dobrze jest spędzić czas z kolegami, rozmawiać o piłce i życiu oraz razem pracować, by wygrywać. Zostały nam trzy mecze do wygrania Ligi Mistrzów. Musimy trzymać się razem na dobre i na złe. Wszystkie zespoły mają swoje szanse, szczególnie w pojedynczym spotkaniu.

Odczucia: Upał i nagromadzenie meczów męczą, ale najdziwniejsza jest gra bez kibiców i ich wsparcia. Widzimy ich wiadomości w mediach społecznościowych, to pomaga nam w trudnych chwilach. Mnie pomogło kilka dni wolnego po zakończeniu ligi, odzyskałem siły i zagrałem z Napoli. W pierwszych minutach nie miałem rytmu, ale potem czułem się coraz lepiej. Widać było, że mieliśmy wielkie chęci rozegrania świetnego meczu. Jesteśmy na dobrej drodze.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Bayern to drużyna.. Gdzie każdy wie co ma robić. Barcelona to indywidualności bo jako całość słabiej wyglądamy od Bayernu. Ja tam wierzę że Messi pokaże w tym meczu co potrafi Suarez też

Najpierw wygrajcie ten jeden z Bayernem

Oby Gryzek nie zagrał w żadnym z nich...

nie ma trzech meczy , jest tylko jeden o dwóch nastepnych nie ma co myśleć póki ten nie jest wygrany choć wyjątkowo czuje że jesteśmy w stanie się sprężyć bo było sporo " odpoczynku" dwa tytuły stracone wiec wszystkie siły pójdą tu

Bayern, City, PSG

Bayern: Gra bardzo dobrze, ma świetnego napastnika, oj Antoś jak mi zainponiłeś teraz.

Jak wygramy LM, to będzie najgorsza drużyna, która zdobyła ten puchar od lat
konto usunięte

Jeśli wyjdzie na LS to hehe no wiecie LIZBONA IS RED!! A jeśli na normalną pozycję ST/SPO i inny zagrają dobrze to LIZBONA IS BLUE AND RED ;)

Niech Setien coś wymyśli na niego, bo jak w meczu z Bayernem wyjdzie na LS to kiepsko to widzę ;/

Sam nie wierzy, świadczą o tym słowa obyśmy mieli dobry dzień heh oni sami czują że grają padake i to straszna a on w szczególności przez cały sezon. Bayern ich rozjedzie jeden Messi a reszta z poziomem Francuza nic nie zdzialaja jestem o tym przekonany w stu procentach.

Grizzi przyczyniłbyś się do wygrania któregoś z tych meczy albo każdego...