Dziewięciu zawodników Barcelony rozpocznie jutro presezon

Julia Cicha

10 sierpnia 2020, 17:45

FCBarcelona.es

8 komentarzy

Fot. Getty Images

Mimo że rozgrywki 2019/20 wciąż trwają, dziewięciu zawodników FC Barcelony rozpocznie w tym tygodniu presezon, przygotowując się już do kolejnej kampanii. Klub poinformował o planach na nadchodzące dni.

Pedri, Francisco Trincão, Matheus Fernandes, Jean-Clair Todibo, Moussa Wagué, Carles Aleñá, Rafinha, Juan Miranda i Oriol Busquets jutro po południu przejdą badania medyczne, a w środę testy sprawnościowe. Treningi rozpoczną się w czwartek o godzinie 18:30 w Ciutat Esportiva. Na przyszły tydzień zaplanowano z kolei pięć sesji treningowych, wszystkie o 9:30.

Pozostali piłkarze wciąż walczą o triumf w Lidze Mistrzów, więc ich dynamika pracy jest odmienna. Dziś mają oni wolne, a jutro i pojutrze rano wezmą udział w treningach, by w czwartek polecieć do Lizbony. Mecz z Bayernem Monachium zaplanowano na piątek na godzinę 21.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Dziewięciu których nie powinno być w pierwszej drużynie

Muszą odpocząc bo w dziadka nie bedą mieć siły pograć na treningu,a poważnie to nie są przygotowani Valverde już do tego nie przykładał wagi i teraz wychodzą braki kondycyjne.

Bayern - Barca i Lyon - City na TVP!

Po tym pierwszym obiecuję sobie bardzo, bardzo dużo, a po drugim, mam nadzieję, że on sam nie zdaje sobie sprawy jak wielki ma potencjał, ale odpowiedni trener (czyli nie Setien) zrobi z niego skrzydłowego na lata

Real ma już wakacje i więcej czasu na przygotowanie się do nowego sezonu ,ta wydłużająca się LM trochę przeszkodzi w starcie na nowym sezonie ,ale jestem optymistą więc jeśli odpadniemy z Bayernem to przynajmniej nie stracimy w nowym sezonie nic :P