Poranny przegląd prasy FCBarca.com

Julia Cicha

3 sierpnia 2020, 07:40

35 komentarzy

Zapraszamy do krótkiego przeglądu dzisiejszych wydań hiszpańskiej prasy. O czym piszą Mundo Deportivo, Sport, L'Esportiu, Marca i AS? Przekonacie się poniżej.

"11 na Napoli" - Setien ma już wyjściowy skład na kluczowy mecz w sobotę na Camp Nou. Griezmann jest już zdrowy i zobaczymy tridente, podstawową linię obrony oraz Rakiticia, De Jonga i Roberto w pomocy. Kapitan Insigne czeka na badania i jego występ jest pod znakiem zapytania. Eusebio: "z pozytywnym nastawieniem można wygrać Ligę Mistrzów". Florentino uważa sprzedaż piłkarzy za priorytet, by zmniejszyć straty. Hamilton wygrywa rosyjską ruletkę przebitych opon. Wzajemne oskarżenia Elche i Fuenlabrady.

"Setien planuje 3-5-2 przeciwko Napoli" - trener zastanawia się nad zmianą ustawienia z Semedo jako trzecim stoperem. Sergi Roberto i Jordi Alba dołączą do linii pomocy, a z przodu zagrają Messi i Suárez. Nowe testy na koronawirusa nie wykazały żadnego zarażenia w Barcelonie. Barça odrzuciła ofertę 60 milionów euro za Trincão! Jeden z angielskich zespołów był gotowy zapłacić dwa razy tyle ile Katalończycy. Ferran Torres, nowy gracz City: "chce być najlepszy i pracuję, by to osiągnąć". Mijają trzy lata od wielkiej zdrady Neymara. Hamilton wygrał na trzech kołach!

L'Esportiu pisze, że Hamilton wygrał najdziwniejszy wyścig w historii, przejeżdżając całe ostatnie okrążenie z przebitą oponą przed zdesperowanym Verstappenem, który zatrzymał się, by zmienić koła i zyskać na szybkim okrążeniu. Messi chce usunąć zadrę związaną z Ligą Mistrzów. Zły mecz w Neapolu i 10 goli strzelonych do tej pory włoskim zespołom na Camp Nou motywują go przed sobotnim spotkaniem. Maria Vicente pobiła rekord Katalonii w biegu na 100 metrów. Adolfo: "Kiedy strzelasz gole, wszystko skupia się bardziej na tobie, ale ja jestem taki samy jak zawsze". Koronawirus zmusił RFEF do restrukturyzacji Segunda A i poszerzenia jej do stu zespołów. Marc Gasol wraca i ostrzega Lakers, że Raptors chcą obronić tytuł.

"Europa niecierpliwi się przed meczem królów" - Guardiola i Zidane są dwoma urodzonymi zwycięzcami, którzy w ciągu ostatnich pięciu lat zdobyli wspólnie 21 trofeów. Teraz zmierzą się na Etihad, a jedynym celem będzie awans. Fuenlabrada i Elche prowadzą wojnę. Pierwszy zespół oskarża drugi o wywołanie całej sytuacji. Dziś zbierze się Komitet ds. Rozgrywek. Barcelona chce przedłużyć umowę z Ansu Fatim. Dramatyczna guma Sainza. Na dwa okrążenia przed końcem był czwarty, a skończył na 13. miejscu. Hamilton wygrał również na Silverstone.

"Trzy osoby na jedno miejsce" - Valverde, Asensio i Isco walczą o miejsce w jedenastce Realu w meczu Ligi Mistrzów z Manchesterem City. Sevilla z negatywnym wynikiem testu na koronawirusa. LaLiga wzywa Deportivo na testy. Elche oskarża Fuenlabradę: "osoba naruszająca rozgrywki nie może na tym skorzystać". Bartomeu uważa transfer Neymara za niemożliwy: "nie będziemy próbować tego lata". Hamilton wygrywa na Silverstone z przebitą oponą. Sainz miał podobny problem i skończył na 13. miejscu.

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Obie te taktyki to jakaś kpina, semedo na śo i brak puiga, brak słów

Nie lubie arabsko-państwowych klubów, choć przez sentyment do Pepa oglądam nie raz City i z nostalgią wspominam jego czas i styl u nas...
jednak w tej sytuacji" i'm Blue jak cholera i Daleeeejjj City!Przejedźcie się po nich!
VeB

Jeszcze nigdy tak bardzo nie życzyłem awansu City jak teraz. Pep, wywal ten Real z LM!

Pomoc bez Puiga jest nie do przyjęcia. Mam nadzieję, że dziennikarze (to chyba zbyt szumna nazwa) Sportu mniej kłamią niż ci z Mundo Deportivo.

Trójka Rakitić, de Jong, Semedo posyła jedno ciekawe, nieszablonowe podanie raz na 2 mecze łącznie i to tak głównie butami Roberto, którego z kolei uważam za docelowego zmiennika, a nie gracza wyjściowej "11".
Suarez w napadzie to w LM prawie gwarancja braku gola.

Sam optymizm, I jeszcze do tego zachowawczy Setien. Jeśli po raz kolejny wyśle swoich podopiecznych z poleceniem ostrożnej gry w poprzek, to się doigra.

Fajnie że taktyka Setiena idzie w świat heh wystarczy poczytać prasę ;) oczywiście mogą to być bzdury

Zawodnik nie moze chyba zmienic klubu 2 razy w jednym okienku, wiec o co chodzi z ta oferta za Trincao, czy moze zanim zostanie zarejestrowany w nowym klubie? Wie ktoś?

Eusebio: "z pozytywnym nastawieniem można wygrać Ligę Mistrzów". W takim razie naszych wiecznie narzekających i sprowadzających przez to same złe rzeczy kibiców nie spotka taka nagroda

A Dembele dostał zielone światło na grę? zagra z Napoli?

Fajnie by było, gdyby Raptors obronili miszcza, ale raczej nierealne przy takiej konkurencji.

"Europa niecierpliwi się przed meczem królów"
Akurat...
Bez pomocy sędziów ten tzw król Zizou wygrał by co najwyżej talon na balon.
Dawaj Pep,utrzyj nocha temu Beduinowi.

21 pucharów razem to i ja mogę mieć z Guardiolą, On 21 a ja 0.